Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Българският AppStore вече е факт!


Kaloyan

Recommended Posts

Преди минути, по подсещане от друг потребител, проверих държавите в AppStore и наистина там вече има Bulgaria :D

Можете да промените информацията на акаунта си през iTunes. Аз вече го направих и без проблеми ми прие дебитната карта на ПИБ, адреса, пощенския код...

:thumbup::thumbup::thumbup:

Редактирано от Kaloyan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време беше!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се че някой беше писал, че точно Мтел водели преговори за българската версия на апсторе и ако това е тяхна заслуга вече наистина можем да очакваме и 3ГС от тях :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е страхотна новина... Честито на всички iPhone юзъри!!! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се че някой беше писал, че точно Мтел водели преговори за българската версия на апсторе и ако това е тяхна заслуга вече наистина можем да очакваме и 3ГС от тях :)

По-скоро ,ако наистина е така, можем да очакваме новия айфон от тях след време :)

Иначе мн хубава новина :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер новина! Как точно става смяната и няма ли да има проблем след като съм се водил до сега на адрес в Америка а скоро ... в България ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да си сменя страната (просто не ми я поазва) Ако правя нов акаунт става но мяната нещо неще.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди минути, по подсещане от друг потребител, проверих държавите в AppStore и наистина там вече има Bulgaria :)

Можете да промените информацията на акаунта си през iTunes. Аз вече го направих и без проблеми ми прие дебитната карта на ПИБ, адреса, пощенския код...

:thumbup::thumbup::thumbup:

Как ти прие дебитна карта.Би ли обяснил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наистина при смяна на държавата възниква проблем с вече инсталираните безплатни приложения, но само при техен ъпдейт. Тогава AppStore-а се "оплаква", че сте ауторизиран само за "еди-коя-си" държава и ви проваля плановете за обновяване. Изтриването и преинсталирането (през вече редактирания акаунт) на приложението ви решава проблемите. :)

@NBT Няма никаква логика само при теб да не излиза опцията Change Country...

@vencislav Първо промени държавата на България и тогава въведи картата. Не мисля, че трябва да има някакъв проблем с българска карта.

Редактирано от Kaloyan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като дам на Change Country после не ми излиза none за без карта как да го изкарам...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

None излиза само ако предварително си искал да изтеглиш безплатно приложение и си нямал регистрация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос! Имам акаунт който е неутрален без карта за фри приложения! Не съм пред компютъра си и скоро няма да бъда( извън страната съм). Дава ми възможност да променя акаунта си от самия Апп на телефона,но когато задам България и отида по натам за промяна на адреса,ме задължава да вкарам някъква карта VISA MasterCard и още един вид.Няма опция (без карта). Това е заради това,че влизам от телефона или при всички е така.Също така,мога ли да въведа данни на дебитна карта на ПИВ (която е Maestro) при положение че няма така в опцията.И при положение,че няма да мога да синхринизирам с iTunes проблем ли ще е с по-нататъчните ми покупки на приложенията и ползването им???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен не може без карта, така че за сега си оставам със стария адрес. Така или иначе не пазарувам от App Store.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не чак толкова,но идеята ми беше App да е на български за извличане на информацията която е за даденото приложение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано да има и iTunes скоро, и цените да са в левове. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в левове, и в марки да са българина кога е давал пари за игри и приложения, с малки изключения разбира се!

То сега като завалят едни покупки в Apple ще има да си скубят косите защо толкова много време ни пренебрегваха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той само си пита... То лева ще изчезне след година, две та...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се че някой беше писал, че точно Мтел водели преговори за българската версия на апсторе и ако това е тяхна заслуга вече наистина можем да очакваме и 3ГС от тях ;)

От края на март месец, ще има, най-вероятно Iphone и от Мтел. Днес говорих с един приятел от Мтел и той така ми каза. Дали е вярно....не мога да потвърдя, но ще видим

;)

Между другото, вече официално закупих първото си платено приложение от Appstore :)

Редактирано от LUBECA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя само - как всички изпаднахте в зомбиран екстаз "Апстор България"...?

1. 95% от екстазираните няма никога да купите нищо.

2. Как па един не се намери, да критикува епъл, че чак сега го правят, при у-вие че айфон има в България от 1,5год(официално) ? И защо още чакаме официално сертифицираната за България БДС клавиатура?

ПОЗОР!!! Телефона продължава да ме кефи, но е факт че епъл продължават да ни обиждат. Виновни са и държавните институции, които не обръщат внимание дали даден продукт на пазара е стандартизиран за България - тук вече става въпрос не само за айфон, а за всички IT джаджи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...