Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Помогнете на пострадалите от наводненията!


Alxx®

Recommended Posts

Има за съжаление, и сме част от нея и докато 80% от хората в нея не им пука, нищо няма да се промени. За съжаление това ще е още дълго време. И не е само за гласуването или за подкрепата. Всичко си е ..... майката. Явно толкова сме свикнали, че не забелязваме повечето от мръсотията. А гаврата 325 лева е просто .... нямам думи. Искам да отидат на место при къщите на хората и да им кажат за 325 лева кое точно от къщата да поправят. Да не споменаваме за процедурите, който трябва да минат хората за да получат правото и възможността да кандидатстват за тия 325 лева ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 70
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Asen_77

    9

  • algor

    9

  • BulgarianSS

    8

  • WULAS

    8

И това е максималната сума,която може да се получи - смятай...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Сърбия също се включиха в дарителската кампания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако всеки си постне шот-а тук, няма да помогнем повече.

А как по-добре да агитираме другите да помогнат!? С редовни спамаджийски коментари ли;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дадаха по новините една жена от с. Бисер даде 50 лв. !!!

Нямаше друго в портомонето си...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как по-добре да агитираме другите да помогнат!?

Всичко е самосъзнание, Жоре, всичко.

И възпитание, разбира се.

Преди малко написах във ФБ статус, относно постването на снимка на обратния СМС от дарението.

За мен това е начин за гъделичкане на собственото его, а не начин да се предизвика някой дебил да даде левче.

Само разсъждавам, а иначе всеки е свободен да поства и да призовава по какъвто и да е начин, стига да има ефект.

На мен лично ми е чудно как хора, които ползват телефонни апарати за по 1500 лева не намират начин да дарят 5 или 15 лева (не 500 и 1500 - за скромни суми говоря от сорта на равностойност на две кутии цигари или една десета от алкохолите, показани в една друга тема).

Също можеше една инициатива да се спретне (форумна) и тези, които нямат банкови сметки да дадат някой лев на някой близо до себе си парите да се съберат и да се дарят от името на форума.

И не, не ми е идеята да се рекламира форума, а да се направи нещо по-значимо като сума и съпричастност.

Както и да е.

Просто си поразсъждавах и отговора ми е принципен и към всички, нищо, че като фактическа реплика е на твой пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там отговорих:) Няма да се повтарям и тук. Важното е всичко да се оправи в крайна сметка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ytymy8y5.jpgna8uzyva.jpgqu6upera.jpg

Днес следобед бях там.

Състоянието е повече от трагично.

Понеделник ще посрещам помощи от София с БДЖ-то и с камион ще ги карам до кметството в Аспарухово.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

]Към 23:00 часа са изпратени 421 461 дарителски sms за спешната дарителска кампания в подкрепа на областите Варна, Добрич, Велико Търново и други пострадали от стихията населени места.

Дарената сума по банков път по сметката на кампанията към 17:00 часа е 55 455 лева.

Не съм запознат с DMS системата на изплащане на парите, но имам някакъв спомен, че изплащат парите, чак когато ги получат от мобилните оператори. Напр. човекът Х изпраща SMS на 17777, но първо трябва да си плати сметката и чак след като операторът си вземе парите от абоната, те се превеждат в системата на DMS, след което се удържа такса (минимална, разбира се) за обработка и накрая натрупаната сума отива по предназначение. (Дано да греша!)

За мен банковият превод е по-удачен вариант.

П.П.

Нарочно съм скрил дарената сума - за някого може да е много, за друг да е малко - не е направено с цел парадиране или нещо подобно. Така го почувствах, така направих...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво скалъпихме с 1 колега:

http://helpasparuhovo.com

Моля, споделяйте. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм потрЕсен...

Мой приятел пусна този репортаж във ФБ.

Датата на репортажа е 29.11.2009г.

Изгледайте и...

Кметовете на Варна да видя какво ще кажат на това.

Аз нямам думи, наистина...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажат? "Няма пари."

Това, което винаги ще казват. :(

Между другото, това е на 50 метра от блока, в който живея...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъртвите ще тежат на тяхната съвест, не на моята.

Докато един кмет (а в случая и Киро и тоя сегашния - и двамата) не бъде осъден и не влезе да лежи, ще цари беззаконие и всеки ще прави каквото си поиска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линч, баце, линч. "Правосъдие" е мръсна дума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че дори и след това бедствие и жертви, едва ли ще се промени нещо сериозно. Дано се окажа лош пророк, но едва ли ще премахнат незаконните строежи и ще оправят самото дере и проблемния участък.

А другите дерета и водосборници на много други места?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пред 12 трупа (за момента) няма други дерета и много други места.

За да се стреснат останалите кметове, тия варненските трябва прокуратурата да се самосезира и да започне разследване против тях и причиняване на смърт чрез бездействие.

Мен, ако питаш, и на бесилото в центъра на Варна трябва да ги вИснат, ама щото не ме питаш приеми, че не съм го казал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, даже ще им е малко, ама ще кажат после не е хуманно ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

40кг дрехи, разделени на по 20кг за Добрич и В.Търново

IMG_0074.jpg

Редактирано от Monro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...