Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Pangu Untethered Jailbreak за iOS 7.1.x


Alxx®

Recommended Posts

Почисти си буксата на телефона, провери си кабела.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре. Пак казвам благодаря на всички! Лека вечер.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте момчета и момичета,

рядко си позволявам да питам тук но сега наистина имам нужда от помощ. Става дума за следното:

Телефона е 4- ресторнат с 7.1.2 и джейлнат с Pangu 1.2.1. До тук всичко добре,инcталира се Cydia .,след това AppSync пробвах от различни репота като най-препоръчвано беше AppSync Unified от Karen's Repo.И до тук добре сложих OpenSSH

,IPA Instaler и качих на телефона няколко приложения, всички се инсталират без проблем,но когато се опитам да ги стартирам приложението веднага крашва.Опитах около 10 рестора и джейл,като забелязах ,че някой приложения инсталирани от Cydia, също не се стартират.....Моля ако някой има идея защо така се получава да одари едно рамо.Благодаря ви предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е много неточно!Кои приложения от Cydia не се стартират?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От репото cydia.iphonecake.com си инсталирай AppCake. Тази версия не изисква AppSync.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От Cydia инсталирах един MobileTerminal който не тръгна и един който проработи.Също от Cydia инсталирах IFile който не се стартира и IPA Instaler който стартира.По важното е,че инсталирах приложения като TomTom 1.19 ,който при стартиране директно крашват.До преди ден бях с 7.1.2 ъпдейната от 7.0.6 и джейлната с Pangu 1.2.1 и всички приложения си работеха безпроблемно,инсталирал съм нови които работеха също.Внезапно ФБ mesengera ми не искаше да се пуска крашваше при старт,рестартирах телефона и в момента в който заредеше ОС или се опитах да въведа ПИН ,дисплея на телефона почерняваше ставаше на рески все едно е пукнат и телефона се рестартираше и така и така.......Наложи се да ресторна 7.1.2 сетнах телефона като нов.След това знаете историята....Пробвах с всякакви Апп синкове,пробвах и да изтрия /User/Library/Caches/com.apple.mobile.installation.plist и /User/Library/Caches/com.apple.LaunchServices-*.csstore понеже четох,че помагало при краш на приложения но без успех за сега....Идеи?

Като стана въпрос за Сидия ,всъщност си мисля ,че проблема не е в АППсинк,понеже още преди да го инсталирам,приложенията инсталирани през Сидия крашват...рестор файла е свален през айтунс ,а при джейлбрейка всичко си върви гладко..

Редактирано от ilianko
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ресторвай наново,джейл и както съветва Grievous в горния пост!Без AppSync!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо заливаш тази тема, след като нямаш проблем с джейла, а с авантата? На горните двама(както и на мен), нещата са платени и си работят. Имам и 4-ка със 7.1.2, която също работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мда така направих няколко пъти от снощи насам,сега ресторвам с джаджата на Пангу(понеже вече нищо не ми идва наум,след това директно джейлвам и през Сидия без да слагам АПСинк инсталирвам някоя програма и давам резултат.

Алекс някой да е казал че приложението не е закупено? Относно Джейлбрейка просто изразих мнение,че предполагам,че не е от АППСинк проблема,дали е така ще каже някой спец,Моля те дръж се малко по положително към всички тук в форума,ако искаш той да функционира като такъв тоест да помага на хората когато имат затруднения,а не да им четат лекции как пиратството е лошо нещо това го знае всяко хлапе ;) Pease !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нужно да казваш каквото и да е, при условие, че "проблемът" ти идва от апсинк, който всички знаем за какво се ползва. Отделно, за проблеми с инсталацията на пиратски софтуер си има отделна тема.

От Cydia инсталирах един MobileTerminal който не тръгна и един който проработи.

Работещият терминал е само един: 520-2 от официалния сорс. Пише си в обяснението кой, за коя версия става. Друг неработещ, си сложил от друго репо - предполагам от пиратски сорс(напр. екселайз), което би обяснило факта, че слагаш хаотично каквото ти попадне пред очите. Не става така.

П.П. Кое ми е "отрицателното"? Предполага се, че ако искаш повече отколкото ти се дава(имам предвид джейлбрейка и т.н.), се очаква да се поинтересуваш как стават нещата, а не да се мяташ на сляпо без да си прочел нито ред?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, 520-2 работи ли на 8.1? Питам, да знам да слагам ли спокойно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:) доколкото знам аппсинк се слага за да можеш да изпробваш някое приложение и ако останеш доволен да го закупиш,ресторнах на ново джеилнах, сложих само AppCake i OpenSSH,свалих приложение което е безплатно и се опитах да го инсталирам през AppCake даде ми грешка с код 1,доколкото разбирам само в AppCake с Ios 8 не е нужно да се инсталира AppSync,та ти от кое репо ще ми препоръчаш?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AppCake за iOS 7 и 8 е едно и също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бачка, Коле. Тествах един неофициален порт, но не е доизкусурен. Ще го кача ако заработи добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда, не бачка, но с AppSync Unified става. Репото е което съм дал по-горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеца по-късно...

Някой на идея от къде ми се набиха тези логове изведнъж, без да съм инсталирал дори и нов туийк?

Ka6dV89.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти имаш ли идея какви са тия логове? Нямат общо с туийкове, а със системата. Виж им осъзнай имената поне? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок със системата, но досега съм ги нямал. От icleaner съм спрял всички логове и до ден днешен нямаше нищо в тази папка? Проверявам винаги и чистя логовете, но това наистина го нямаше!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такива се записват при всеки старт на системата. А, тоя шит iCleaner, не бих си го сложил в телефона. Трие логове и кеш, и к'во? Стана самолет?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 година не се записваха та сега ли почнаха? Има някакъв проблем, но не мога да го хвана!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Днес ми се случи следното - слагам телефона към компютъра и итуулс дава, че телефона не е джейлнат и нямам достъп до файловата система. Какво да направя за да имам достъп до нея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Afc2 ти трябва, ама не питай повече...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...