Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Спряна гаранция


Мария Панайотова

Въпрос

Здравейте,имам голям проблем и се надявам някой да ми помогне.

Имам Айфон 4с от 22.08.2012 и не ми е правил проблеми.

На 03.06.2014 за пръв път го давам на сервиз ( понеже до август е в гаранция ) появяваха ми се черти на дисплея ,премигаше и при заредена батерия ,изключва напълно.

на 03.06 го давам на интърнити,обаждат ми се след около 10 дни че не съм спряла акаунта си в Итунес,казаха ми как да я спра по интернет,без да ми връщат телефона.Обясниха ми как и аз го спрях,след още 10 дена телефона ми е върнат в Интърнити че не е спрях акаунта.Пробвах го още в магазина и се оказа че съм го спряла още по интернет,веднага пак давам телефона следващия ден да пътува за сервиза.

Минава време...... на о8.07 телефона ми е в магазина със спряна гаранция и на сервизната бележка пише че има следи от отваряне на телефона и липсвали някакви болтчета никога не съм го отваряла,понеже знам че ще ми отпадне гаранцията,а и да го отворя какво ще направя,идея си нямам

Мисля че първия път като са го отваряли са забравили да сложат болтчетата и е естествено втория път да кажат че съм го отваряла Ходих в КЗП но там не ми дадоха големи надежди,казаха че след 6 месец от закупуването било по сложно и с една дума да не се надявам много.Аз какво да направя като до сега не ми е давал проблем?

Просто гаранцията ми изтича август месец,на края и не им се занимава

Аз не искам нов телефон,просто искам да ми го оправят в рамките на гаранцията...

С втора експертиза бих ли могла да докажа че телефона НАИСТИНА не съм го отваряла???

Искам да пусна дело ,посъветвайте ме към кого да се обърна,от Бургас съм....Благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

1. Имаш ли приемен протокол от оставянето в сервиза и какво пише в него, има ли забележки?

2. Взе ли си телефона от тях?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да взех си телефона,а на сервизната бележка пише забележка драскотини по дисплея,обаче имам протектор и драскотините са по него,незнам как не са видяли че е протектор,а по самия телефон няма нито една драскотина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...