Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Имам нужда от помощ. Блокиране на скрит номер който ме тормози.


WULAS

Recommended Posts

Здравейте, от около половин година имам втори телефон (мтелски) Galaxy S6310 със андроид естествено, но това не е важно.

От около два три дни скрит номер не спира да звъни и то много настоятелно, когато вдигна телефона от отсрещната страна се затваря веднага. Ако е през деня не ми пречи, но това продължава и през нощта! Имам нужда от съвет от някой който е по - навътре с тия неща как мога да го блокирам така, че да не може да ми звъни? От Андроид хабер си нямам.

Пускам темата във общи приказки поради естеството и. Ако някой от модераторите реши, че не и е мястото тук, моля да я изтрие.

Благодаря предварително! :smile:

П.С Това се случва в телефонния ми указател интервал 15:30 - 15:44

7473200a.png

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При положение, че нямаш номера, който ти звъни, няма как да го зложиш е Black List (или да го блокираш). Тук нещата отиват към молба към оператора, оплаквания, жалби и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ако отида примерно в полицията и поискам да бъде проверен оператора и кой и как ми звъни? Така няма ли да стане?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не можеш да блокиращ от настройките на разговорите си свали някое приложение от маркета. Има доста дори гратис.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам от настройките нищо, имам Blocking Mode той е за всички нотификации, но за определено няма. Ще пробвам с някой приложение от маркета, пък да видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямам от настройките нищо, имам Blocking Mode той е за всички нотификации, но за определено няма.

Би трябвало да има в настройките. На шота, който си сложил маркира keypad после меню бутона обикновено долу в ляво и търси настройки за блокиране. Трябва да има и за непознати номера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на @iPhoneman за упътването, намерих го и отбелязах настройката. Мерси! :)

7473351j.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...