Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Смяна на името на оператора с лого по избор.


mupo

Recommended Posts

Пак стана като първият път хем всичко правя стъпка по стъпка.

Мтел се вижда само в менюто при иконите влиза ли се в приложения вместо Мтел пише LOGO.

3 пъти следвах стъпките и все същата работа.

Редактирано от joroiliev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж в Default_CARRIER_Logo да нямаш интервал след края на името, за повече разяснение виж страница 2 на тази тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Вече има ли възможност за смяна на логото без програми а само чрез заместване?

Редактирано от Huntly
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само със заместване ако си към Глобул, тогава заместваш файловете в /private/var/mobile/Library/Carrier Bundles/TMobile_bg.bundle . Иначе караш по процедурата както е описано по-горе с MakeItMine.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, разбрах. Мерси.

Редактирано от Huntly
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За iPhone-а върви чудесно, но как стоят нещата със OS4 на iPod Touch, само там неще? :bad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Не ми зареждаше линка, който потребителите са сложили. (все още не ми зарежда линковете на миро)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Логото на The Shaman стои по добре.

Редактирано от Dinko
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа защо смененото лого по гореописания начин(makeitmine + winterboard) изчезва при използване на cydia и се изписва Logo@2x на негово място , a при излизане от нея се появява пак смененото от мен лого на мтел? При влизане в други програми всичко е наред. Само при мен ли е така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че не е от телефона. Аз не ползвам Winterboard, но при отваряне на iFile и Cydia ми чезне WeatherIcon от статус бара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бързо въпросче. Преди време преди да ъпдейт до 4.0 на 3.1.2 си бях свалил една програмка от сидия - Fake Carier с нея много бързо си променях надписа на оператора, но когато ъпдейтнах забравих да си го дам на default и сега стой надписа оставен от мен. Въпросът ми е къде да го търся този надпис, за да го променя без да използвам makeitmine или трябва да инсталирам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирай МakeitМine, остави празно полето, и натисни на "Carrier", след това деинсталирай MakeItMine

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за бързия отговор. Явно без това няма да стане, но искам да попитам това ще си възстанови надписа по default и при нужда ако се сложи m-tel-ска карта ще изпише ли мтел ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте! =)

След няколко неуспешни опити след изчитането на цялата тема, реших да пробвам един метод (не знам защо, просто ми дойде нау ма като идея.. ^^), който не щеш ли - стана. :D

След като си бях свалил логата (благодаря на Infomaniac , който ги е предоставил по-рано в темата), отворих iFunBox и отидох до посочената от WoLF™ папка, а именно:

Аз използвам стария начин, който според мен е доста бързичък...

2. /System/Library/Carrier Bundles/Unknown.bundle

3. Замествате Default_CARRIER_ATT и FSO_CARRIER_ATT с новоизбраните лого-та

След това изпълних точка 3, с тая разлика, че логата ми са с имена Default_CARRIER_Logo и FSO_CARRIER_Logo . След това отворих MakeItMine, написах Logo, натиснах Carrier и хоп! Логото веднага изскочи горе вляво. Без рестарти, без респринги. =) И вече му се радвам! post20101248004393.gif

Screen: img0060b.png

Ако някой не е успял да се справи с някои от по-горе посочените методи, да пробва и този. =)

Благодаря на всички за предоставените лога, програми и инфо!

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този начин е описан в първия пост от доста време, ако беше следвал стъпките щеше да стигнеш до същия резултат без да е нужно да четеш темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...