Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

"Бихме искали да Ви кажем повече..." - специално събитие от Apple 09.09.2014


Alxx®

Recommended Posts

От тия снимки и аз установих, че с algor сме съседи. А между другото Xiaоmi е направил жестока снимка! Ако не беше андроида най-вероятно щях да пробвам една тяхна машинка.

И малко извън темата: Няколко колеги в службата си купиха китайци Xiaomi и CUBOT и трябва да ви кажа, че са много добри машинки. Бих ги сложил даже на нивото на HTC. Много по-добри от корейските дъски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 700
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    60

  • Alxx®

    53

  • algor

    51

  • dedil

    26

@Alxx При теб е невъзможно :smile: Огъва се по-лесно от петицата, защото е по-дълъг и упражняваш сила върху по-голямо рамо. Как да огънеш четворката, като е малка, квадратна и значително по-дебела. Е, няма как да се направи телефон с дебелина 7мм и тегло 170гр, и да го ползваш за отварачка на консерви.

@Antnon - Не мога да се съглася, че снимката на "китаеца" е добра. Има страшно много шум и загуба на детайл в нея. Изглежда добре само смалена.

Увеличен участък от сигналния конус (долу, дясно на снимките)

Китаец -Шестица

post-6-0-45514900-1411544072_thumb.jpg

post-6-0-94634400-1411544082_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вечерта ще напънем на Algor шестицата и ще докладваме :smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Това за 6+ май важи;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еееееегаси и напъването...

На тоя му побеляха кокълчетата на ръцете от зор и се втрепери, а да не говорим, че търсеше точно определени точки отдолу, където да си постави палците и да напиня.

Всъщност аз лично нямам притеснение от това, което виждам, защото много рядко държа апарат в предния джоб на дънките (най-вече), но не знам как изобщо човек тръгва да сяда с такъв предмет в джоба?!?!

Когато влизам в кола или сядам на стол или където и да е другаде си изкарвам апарата задължително (няма значение каква марка е) не за да не се счупи, а защото е адски неудобно.

Сори, гайс, ама за да седне човек с апарат в преден (задния няма кво да го коментирам) джоб и да си седи така е меко казано дебилно.

Туй мое мнение, разбира се и някой ако го прави не е длъжен да ми се разсърди, ебаси. :tooth:

пп. А и няма да пропусна да си го нося в ръка и да го оставям на видни места, за да се надувам и да ме гледат със завист хаха...

Вечерта ще напънем на Algor шестицата и ще докладваме :smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Абсурд - ще ви доведа жени да напъвате тях, ай молим тъ… :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пп. А и няма да пропусна да си го нося в ръка и да го оставям на видни места, за да се надувам и да ме гледат със завист хаха...

Аз ще мина да се снимам, та да мога и аз да гъзарея :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нарочно се огъва 6+ ... за да можем да си го носим лесно в джобовете сгънат :tooth:

В този ред на мисли:

1601549_10204264837677060_6293255321586147228_n.jpg?oh=99f44830fc97c016dee2a9b0c83e2c79&oe=5491C54E&__gda__=1422192759_52c75ac098a67b8621cecdfe299785ee

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз, доколкото разбрах, това става в заден джоб. То какъвто и телефон да се сложи там и да се седне ще има последствия... Па ако седнеш върху сапунерката (върху сапуна е друго) си представям какво ще и се случи.

Имаше и за петицата такива видеа (както вече се спомена), ама аз не съм видял нито една огъната.

Вярвам на @algor повече от видеото щото му е в ръцете и може да прецени колко е хилав :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

algor, взел ли си калъф/гръбче? По принцип обичам телефоните си "голи", 6-цата е първият ми телефон, за който имам чувството че ще изпусна, ползвайки го с една ръка (няма добър грип, поне за мен). В dice.bg имат само некви пластмасови гръбчета на Krussel, а оригиналните кожени и силиконови на Apple ги няма май никъде в БГ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Слагай силиконова ръкавица и "хем вълка сит, хем агнето цяло"! :):):)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахахаха, харесва ми това предложение, ще съм голяма атракция :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

algor, взел ли си калъф/гръбче? По принцип обичам телефоните си "голи", 6-цата е първият ми телефон, за който имам чувството че ще изпусна, ползвайки го с една ръка (няма добър грип, поне за мен). В dice.bg имат само некви пластмасови гръбчета на Krussel, а оригиналните кожени и силиконови на Apple ги няма май никъде в БГ?

Аз принципно не ползвам калъфи, но и да си харесам нещо е тип "джоб", при които се пъха отгоре.

За момента не мисля да взимам и не е толкова хлъзгав апарата, колкото ти изглежда.

И решението за 6+:

BTKF8Hb.jpg

:tooth: :tooth: :tooth:

@algor гледам, че сме комшии, та не ти ли се пие едно кафенце на онова барче под вас :smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Под нас има само шистов газ, злато и на Сидеров и Бойко дипломите.

Иначе с кафето нямаш грижи, ама като ги гледам народа наоколо повече им вървят водките и бирите, щом от сутринта ги жулят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не се огъва само при бутона за намаляване на звука

aNoz77G_700b.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, нямам го телефона, но как да приема човек такива неща..? Кой уред няма да се огъне при насилствена интервенция!?

Радиатор ще изкривя като се напъна 'ше го е*а...

:aerobics:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не се огъва само при бутона за намаляване на звука

aNoz77G_700b.jpg

Снимката е пипната.Потвърдено от графичен дизайнер.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От вчера съм с 6+. Телефонът е страхотен! Да, наистина е голям, но пък като грейне тоя дисплей определено си заслужава. Не бих казал, че е проблем носенето му в предния джоб на дънки, но аз прекарвам 5-6 часа на бюро, така че не мога да дам най-добрия пример. Много ми допада лендскейп мод-а, малко се получава един мини-мини iPad. По повод батерията още нямам много наблюдения. Камерата е невероятна! Като любител фотограф, снимам с 6Д и една камара обективи, но за пръв път мога да не взема раничката с мен като тръгнем някъде с жената. Изключително остра камера, бърз и точен автофокус, страхотно представяне при нсика осветеност. За пръв път виждам камера на мобилен телефон, която взима всеки път правилно експозоцията. Това е от мен за сега, още инфо ще пусна като го разцъкам повече. Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито, със здраве да си го ползваш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо от мен по темата за сравненията на сухите цифри ;)

cfba48334ff425e1.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толко пари за кола с 4 цилиндъра и само 2 литра двигател, ВОЛГАТА го отнася тва прескъпо БеЕнВе отвсякъде... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може, ама и Волга-та е с 4 ;) Някой "капацитет" го е писал явно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е аз съм го писал и наистина не съм "капацитет" по Волгите :smile:. Обаче тази Волга е "премиум" клас и си е с 8 цилиндъра ;) - съвсем като на хубавите премиум САМСУНГИ ;). Току виж КГБ ползва днес Galaxy S5 :biggrin:

Версия с V8[редактиране | edit source]

Към края на 1974г. започва производството на ГАЗ 24-24 с подсилено купе, хидравличен усилвател на волана и окомплектована с алуминиев 8-цилиндров двигател ЗМЗ-505 с работен обем 5530куб.см., разполагащ с 195к.с. и тристепенна автоматична скоростна кутия наричан също така "догонялка" и предназначена за нуждите на КГБ - охранителен автомобил ескортиращ правителствените лимузини ГАЗ-13/ГАЗ-14 и ЗИЛ. Също така е използван за високоскоростни преследвания, тъй като за времето си е бил най-бързия серийно произвеждан автомобил в СССР.

Та като се сетя за рекламния слоган на Волгите в 2014 година към БМВ - "Уважаеми БМВ, закъсняхте с 40 години ..."

Идеята за сравнението на параметри на съвсем различна комбинация от хардуер и софтуер е сравнение между ябълки и круши :smile:. Истинското сравнение може да бъде само в реални "полеви" условия и задачи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...