Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Tattoos


Grievous

Recommended Posts

Седя си аз днес в жегата запретнал крачолята и си викам защо пък не. Тук се изписва какво ли не, но не и това. Кой с каква е и ако може снимка.

Логично започвам аз:

tu9usyge.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Браво,браво... Ето и част от моите...Недовършени и то...и коверчета...

55388131.jpg14386839.jpg

20885040.jpg85532339.jpg81794488.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...докато сме на темата, някой да знае татуист добър в портретните "снимки" черно/бели?

П.С. Мойто последното ми е на аватар ама снимката не е много добра :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знам добър портретен майстор, но е в Пловдив. Сега даже заминава за L.A. до есента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо, че е в Пловдив, ей го къде е за 45мин съм там :)

Да не е отишъл на стаж При Kat Von D (LA Ink) :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бате мноо искам си напраим татуировка ма бащата ще ме изсели да спим на изтривалката. :ugeek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм така, все още съм зависим от родителите ми ... за сега карам на пиерсинг на устата ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе ако трябва да съм честен не е далавера, но почнеш ли няма спиране ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, определено почнещ ли веднъж, няма спирка ;)

Шамане, гледах на това студио (където ти се бодеш) нещата, добри са, като си дойде тоя пич май ще отскоча до Пловдив (ако изтрая до тогава де), че съм си навил нещо на пръста и...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш грижи... Наско от Сървайвър му е правил татосите на Жорето(моя човек де)... За него говоря, че е в щатите. :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе тази татуираната на снимката има страхотна талия :lol: Явно вкарава поне 10 бири дневно, ама поне има кураж да се съблече. Я кажете в София къде е най-добре?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Anthony, Кат е на 60-то място в топ 100 най-красивите жени за 2008 година на FHM :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и перничанката е мис България, ама това не пречи да е крокодил...подобно на тази Вон с биреното шкембе :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В лицето е екстра. Явно в FHM са ги показвали до раменете и с дрехи. Освен ако класацията не е била ТОП 100 на рокерските гаджета-мечта. Ама тумбака и заслужава адмирации :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Абе някой няма ли приятел, който да татуира и да не иска много пари. Така ме гъделичка нещо а нямам финансова възможност...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера си направих дясната гърда... Цялатаааа :cool: Adamov има и такива, които взимат по малко, но ти трябва гарант както сам казваш. @ammcfc, на втората снимка това не са татоси. В най-добрия случай са я нарисували за някоя сесия а в най-лошия е фотошоп на което по ми прилича :)

Ето Кат с колежките и от L.A.Ink и Corey Miller ест...

lainklaink301546600450.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шамане няма ли да покажеш какво татуира или ще чакаме да заздравее... :Wink:

По темата: Как искам и аз, ама както каза някой съфорумник, не ми се спи на изтривалката... иначе мнооого искам.

П.П. Очаквам предложения как да навия родителите ми. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Абе хора, помагайте. Харесал съм си един татос, ама много е важно колко пари ще ми кажат. Някой има ли познат, който да се навие да го направи за малко пари !?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адамче, дай да видим какво си избра и ще говоря, ама то като дойдеш до Пловдив пак ще литне стотак отгоре. С тая тема пак мухи ми вкарваш а имам доста празни места още :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая на спайдърмен е на цялото тяло и е уникална! После ще изровя снимките :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...