Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

BGiPhone във Facebook


Aveliky

Recommended Posts

facebook-icon.png

Можете да подкрепите развитието на сайта като се присъедините в групата или страницата във Facebook:

BGiPhone & Facebook group

BGiPhone & Facebook

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само 147 регнати до момента. Слабо... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се съберем и там :)

Споко, ще налазят :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гога, Гогаааа....

Че фейсбук ли ти трябва за покана, бре....:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хахаха аве не ве... поканил я е да се присъедини към групата (поне така го разбрах) (извинявам се за офф-а)

П.П. И аз съм там :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз вече вече съм там , очаквам да станем и там много !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И трябва ли и там да се дублират "приятелските" отношения от тук?

PS. @Butthead : Мерси за разяснението, че ние тия работи не ги разбираме.... Но пък и не се обаждаме на слабо време, като не сме в час с интрижката.... :rolling:

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих ви подкрепил във всеки сайт, но не и във Facebook (нищо лично, не съм фен на ЛицеКнига).

Контактувам с много хора и винаги, когато стане въпрос за техника казвам по някоя блага дума за този форум :) Смятам, че личните положителни впечатления от този форум, споделени в приятелска компания, могат да бъдат много по-полезни от сайт, в който вече съществуват хиляди групи, повечето от които са тотално безинтересни и откровено детински.

П.С. Това е мое лично мнение и не ангажирам никой с него. Надявам се да няма обидени ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сурат тефтера :mrgreen: е клюкарница и лично аз мисля че доста хора ще разберат от там за нас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха сурат тефтера :D

За жалост си прав. Казвам за жалост, защото все повече хора предпочитат самоопределилите се като "социални" мрежи за разговори (респ. чат) с хора, отколкото реалната среща с чавето отсреща :)

Интернет ни разделя все повече и това не ми харесва, но щом е за благото на форума ви пожелавам успех ! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лице в лице се виждаш само с най-близките познати и приятели. Не е възможно да се виждаш с 200-300 човека.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, че е зомбиране, зомбиране си е, но не това е течата сега :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не е възможно ? Зависи какво работиш :) Не искам да споря с никого. Още в първият ми пост в тази тема написах, че това е лично мнение и не ангажирам никой с него. Откланяме се от темата, за това предлагам да прекратим въпроса, че малко заприлича на Говорилнята. Или ако искаш да го обсъдим да си направим тема именно там или на ЛС :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хоп,айде вътре съм,това е хубаво,много добре е направена страницата,поздравления

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 4 месеца по-късно...
  • 5 месеца по-късно...

Преди малко разгледах страницата, че не я бях гледал от самото създаване и ми направи впечатление, че там се пишат пълни глупости...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опс,еѝ ме и мене у феѝса.Чувам,че искали да спират феѝсбук:unsure:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой ще го спре? Господ ли?! В момента тая шитня е оценена на повече кинти от БМВ(не колата на бай Цецо а целия концерн)!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 10 месеца по-късно...

Скъпи приятели, приятелки и приятелчета :) От днес нашият прекрасен форум си има нова чисто нова фен страница във фейсбук - https://www.facebook.com/pages/BGiPhone/277504085647057

За да може да бъдем по-полезни, по-известни и в по-голяма услуга на обществото, така лееееко ще ви замоля, да споделите тази странциа и да я разпространите по всички известни ви начини. Ние сме сила, братя, сестри и дечица съфорумници, сила голяма :)

Сега сериозно... нека повече хора да се докоснат до това богатство, този несекваем извор на информация, който е създаден с помоща на всички нас :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...