Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

BGiPhone във Facebook


Aveliky

Recommended Posts

Аз лично няма да стана фен на тази страница, защото:

- не понасям каквито и да са страници, където първо трябва да лайкнеш, а след това да видиш/ползваш/изгледаш/прочетеш каквото и да видео, информация или ресурс. Идеята на това наше общество (както го наричате) според мен не се вмества във варианта "лайкни, за да прочетеш колко сме добри, знаещи и можещи".

- не съм съгласен да рекламирам сервиза, който (от известно време) няма нищо общо с форума, изключая собственика. Идеите на това общество - никакви грижи да популяризирам и го правя с кеф, но да правя такава реклама на което и да е търговско дружество (защото сервиза е такова), не ми харесва.

- тъй като вече съм подпомогнал (и то неведнъж) форума за поддръжката и издръжката му, бих продължил да плащам за нововъведения и услуги от всякакво естество и както забелязвате съм лайкнал отдавна предишната страница на форума. както спомена по-горе и The Shaman, можеше просто да се оправи и поднови съществуващата, а не да цъкаме през известно време на нови страници.

Просто изразявам мнение. Моето мнение.

В същото време съм част от целия комерс на 21-ви век и съм наясно с ала - бала и туй - онуй.

Нищо лично, момчета :-)

Ще се справите и без мен, сигурен съм. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също много, много не харесвам ФБ. То си личи по изградените до сега страници и каквото и да е свързано с него. Адамов ме попита искаш ли да ти направя страница във фб и аз не му отказах, защото не ми пречи да я има. Кой ти каза, че форума няма нищо общо със сервиза? Това, че са на различни домейни не означава, че не са на едно. То и инструментите са на различни домейни, но и те ли не са свързани със сайта? Разделих всичко на различни домеини за да ги разделя и на различни платформи, тоест, да не тежат на форума. И не на последно място виждам, че ти пречи, че към форума съм вързал сервиза? Ако не ти харесва това, както и новата страница във ФБ, никой не те кара да лайкваш на сила. Просто отминаваш както правиш със всичко останало, което не ти харесва.

И да, определено ще се справим и без теб :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лоша реклама няма, спокойно, хора аз си продавам колите у фейсбук, обичам, не обичам, доста народ е там:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...