Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Лични впечатления, мнения, отзиви, критики и хвалби за iPhone 6/6 Plus


Alxx®

Recommended Posts

След една седмица с шестица да си кажа и аз. Супер добре изработен апарат, бърз, по-добра батерия и тн. Ама...не мога да му свикна( за плюс и не помислям даже). Това си е граничен размер за работа с една ръка, даже условно. За всичко останало си има таблети. Too much android.

За мен засега фаровит си е 5с, достатъчно тънък, но без да е лигав в ръката. Да се усеща като тежест. Само батерията му куца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес за първи път ги сложих едновременно и двата в ръце... Бях се позамислил за плюс, но за пореден път се убедих, че 4,7 е размерът за мен. Избрал съм, сега да видим дали ще си го подаря за Коледа...

Страшно се изкефих на iBooks на шестицата - разликата в четенето е осезаема в негова полза :)

Едит: сравнено с 5с, не с плюса...

Редактирано от newabv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет на Всички Дами и Господа,присъстващи в Уважаемата Аудитория на този великолепен Форум. Закупих си и двата 6 и 6+. Доволен съм като продължителност на батерията и на двата апарата. Ползвам ги предимно за телефон и за да си проверя мейлите служебните и личните както и да разбера прогнозата за времето да погледна някое клипче в Ютюб и от сорта. Като се вземе предвид за сравнение със старият ми 4S - нямам думи просто! Бърз, ефективен, не губи сигнал бил той 3G или 4G или LTE. Прекрасен звук който чувам и не си задавм въпроса:"На кого му звъни апарата с моята мелодия?" - и да не подозирам, че става въпрос за моят и че той е в чантата и едвам го чувам поради слаб високоговорител ( в сравнение със 6 и 6+). Колкото до игри имам няколко качени като по-тежките са "CARNAGE" & "BLOOD AND GLORY",играя ги без да циклят и да прави black out. Нямам претенции и да зациклят даже веднага му "прощавам" на телефона, та той не е гейминг конзола или лап топ от висок клас примерно какъвто е моят предназначен за игри: ALIENWARE 17' - със Процесор овърклокнат, 4th Generation Intel® Core™ i7-4940MX processor, 32GB Dual Channel DDR3L at 1600MHz ,и ВИДЕО КАРТА NVIDIA® GeForce® GTX 880M graphics with 8GB total GDDR5 което според мен е достатъчно за един геймърски компютър и не енеобходимо да се вгражда във ТЕЛЕФОН все пак .Като не съм със НИКОН-а D810 с който правя великолепни снимки RAW формат заради което съм го купил междувпрочем не да тормозя Айфона и да искам през малкото си обективче да се мъча да правя снимки като през големият обектив.Айфона снимките му са прилични ако искаш да хванеш някакъв незначителен миг от Живота си без да очакваш великолепие като резултат - несериозно е да се коментира даже сравнение даже със САМСУНГ,че видите ли той имал 18 Мегапиксела камера смешно е и е жалко. Моят НИКОН D810 е на 36,3 Мегапиксела от него може да се очаква повече от качество, но не и от САМСУНГ па да имал той 18 Мегапиксела през мизерният си обектив. Смея да отбележа от личният си опит,че днешните телефони/смартфони/фаблети са така наречените MULTIPURPOSE DEVICES или МНОГОФУНКЦИОНАЛНИ УСТРОЙСТВА и като такива една или повече от вместените във тях функции се очаква да не работят до съвършенство и перфекционизъм което е разбираемо и нормално за всички подобни устройства съчетаващи в себе си две или повече функции. Затова хората строят ракети и самолети и както вече виждате програмата на американците за Совалката пропадна- скъпоструващо многфункционално устройство което вече не представлява интерес за никого. Актуалните самолетни гиганти и самолетостроители предпочетоха да строят самолети отделно, а космическта индустрия - ракети отделно, а не комбинирано както се опитаха американците. (Знаем колко несполучливи опита имат и колко хора загинаха нелепо поради всякакви технологични повреди и дефекти по обвивката и по двигателите). Без да се отдалечавам от темата същото се отнася и за смартфоните- Айфоните 6 § 6 + само по себе си представляват една прекрасна симбиоза между софтуер и хардуер относително достъпни като цена и качество (всеки си знае джоба и мярката), не смятам че един SAMSUNG NOTE 4 е по-добър от Айфон 6+, нека пък да имал той 4ГБ оперативна памет (да не забравяме че на Андроида е задължително да му инсталираме АНТИВИРУС който "изяжда" РАМ-а,и което при iOS е несъвместимост и безумие) срещу 1ГБ на Айфона, все ми е тая - пак повтарям с риск да стана банален: Ако искам да играя high intensity HD игри, няма да ползвам Айфон нито пък Самсунг, ами Гейминг Конзола или Лап Топ, ако искам прелестни снимки или видео фотоапарат НИКОН или видео камера от професионален клас. Колкото до ежедневните нужди да си проверя мейлите, времето и да се посмея на някой клип ;) Аз съм с големи пръсти и ръце и ме устройва повече 6+, 6 ми е нормален и компактен. И накрая за капак, ще Ви споделя,че никога не се разделям със старият си 4S който с помощта на Аlxx и колегите му ще му подменя батерията със чисто нова и ще го ресторна за да си опресни софтуера без да е утежнен от ъпдейтите на 7.хх и направо ще го упдейтнем на 8.хх за да е чиста инсталация и да престане да ми прави малките гафчета които сега прави като бавене и циклене при ползване. Много съм доволен от него и 4 годишната му служба и нямам претенции към него никакви и понеже е компактен ТЕЛЕФОН, мо гада си го сложа във задният джоб на джинсите без да се сгъне, което показва че няма "флексабилността" на 6+, който пък никога няма да го натикам в задният си джоб което е разбираемо от самосебе си. С две думи: ВЕЛИКОЛЕПЕН ТЕЛЕФОН и в двата си варианта- въпрос на вскус и предпочитание кой да си купи човек, защо не и двата....

С пожелания да си ползвате новите придобивки на тези които са си ги купили и за онези които са в очакване оставам с респект и поздрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Камерата и при двата модела е с изпъкналост от 0.77мм. Тоест, ако желаете да бъде напълно закрита, ви е необходим кейс с дебелина поне 0.8мм.

П.С. Кейсове - 0.3-0.4мм, за които се твърди, че ще закрият напълно камерата са просто заблуждаващи и неверни търговски твърдения ;) /относно тяхната дебелина/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6+ става и за возене, когато не съм с моя SLK biturbo, 204 CV, с червен кожен салон и два кюнеца ;)

пп. Лека закачка с по-предишния пост;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В незначителните моменти в моя живот, когато съм на Банско го използвам за дъска, иначе разбира се имам професионален борд за тежките писти, Марков.

Пп: И аз да продължа с хумора :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с някакъв кейс Neo Hybrid за 20тина лева черен, много добре скрива телефона и камерата също.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айфона снимките му са прилични ако искаш да хванеш някакъв незначителен миг от Живота си без да очакваш великолепие като резултат - несериозно е да се коментира даже сравнение даже със САМСУНГ,че видите ли той имал 18 Мегапиксела камера смешно е и е жалко. Моят НИКОН D810 е на 36,3 Мегапиксела от него може да се очаква повече от качество, но не и от САМСУНГ па да имал той 18 Мегапиксела през мизерният си обектив. Смея да отбележа от личният си опит,че днешните телефони/смартфони/фаблети са така наречените MULTIPURPOSE DEVICES или МНОГОФУНКЦИОНАЛНИ УСТРОЙСТВА и като такива една или повече от вместените във тях функции се очаква да не работят до съвършенство и перфекционизъм което е разбираемо и нормално за всички подобни устройства съчетаващи в себе си две или повече функции. Затова хората строят ракети и самолети и както вече виждате програмата на американците за Совалката пропадна- скъпоструващо многфункционално устройство което вече не представлява интерес за никого. Актуалните самолетни гиганти и самолетостроители предпочетоха да строят самолети отделно, а космическта индустрия - ракети отделно, а не комбинирано както се опитаха американците. (Знаем колко несполучливи опита имат и колко хора загинаха нелепо поради всякакви технологични повреди и дефекти по обвивката и по двигателите). Без да се отдалечавам от темата същото се отнася и за смартфоните- Айфоните 6 § 6 + само по себе си представляват една прекрасна симбиоза между софтуер и хардуер относително достъпни като цена и качество (всеки си знае джоба и мярката), не смятам че един SAMSUNG NOTE 4 е по-добър от Айфон 6+, нека пък да имал той 4ГБ оперативна памет

Добро утро!

Не знам защо не се опиташ да подредиш смислово изреченията си и да ползваш нов ред - най-малкото поне четящите няма да се объркват.

Специално за камерата на 6+ (определено това е по-добрия апарат с по-добра камера от двата модела) се каня от 10-ина дни да кажа пет думи и те определено не са в полза на Айфона.

На дневна светлина, при снимки без движение и с време за подготовка на кадъра, определено 6+ прави повече от добри снимки като цвят, контраст, дълбочина на кадъра, детайли и прочие.

Тоест (образно казано) за мен при изброените условия камерата е в топ 5 (моя лична красация, а не на някой издухан сайт или блог).

В момента, обаче, в който се налага да снимам движещи се обекти (автомобили, тичащи дечица) или да снимам неподвижен обект от движещ се автомобил или при по-ниска светлина, тогава вече положението е доста по-лошо.

Страя се да направя поне 5-6-7 кадъра, за да мога после да избера по-чистия като фокус и детайли, а другите ги трия.

Не съм тръгнал да правя ревю на камерата и затова спирам до тук.

Това е компонент, при който има още много какво да желая и не мога да си обясня защо не са поработили по-сериозно върху него.

С ръка на сърце и без да провокирам вечната тема "тази марка срещу онази" мога да кажа, че дисплея и камерата на Note 4 (и S5 също) са страхотни.

Ето го от лявата ми страна стои 4-ката и ако някой има желание нямам против да го разопаковам и да направим някъде из София по едно кафе и 20-30-50 кадъра за сравнение между двата апарата.

Всъщност да отбележа и другото - за мен лично това са единствените за отбелазване плюсове в Ноут 4, а всичко останало е дроб сърма (както винаги). :smile:

пп. Това мнение е мое лично и не касае нито една публично оповестена класация, ревю и не сравнявам данни като мегапиксели и РАМ памет.

Държа да отбележа това, както и факта, че в един апарат камерата е основен компонент за мен, който ползвам ежедневно и затова търся качество и прецизност там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Algor, пробвай да сложиш някое приложение с ръчни настройки на камерата като manual или camera+ и задай shutter speed на 1/200 сек. или по-бързо (според зависи колко бързо ти се движи обекта - ако са коли ще ти трябва 1/1000). Колкото по-бърза скорост, толкова повече светлина трябва да има.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър Ден Колега Почитаеми Алгор с моят пълен респект смея да отбележа следното, без да се докачаш,

Нямам нищо против Самсунг НОУТ 4 или LG3 или Нокиа или Мото X или или HTC Butterfly или който и да било смарт фон всеки си купува каквото намери за добре и е доволен или не от избора си. Просто пак казвам,че е смешно да се очаква професионални изисквания и очаквания от която и да било камера на изброените модели като просто цената на устройството струва 1000 долара максимум или еквивалента на местна валута + надценки и данъци и прочие. За сравнение един кадърен фотоапарат струва от порядъка на 1500-3000 долара и + един читав обектив който да прави наистина снимките СНИМКИ е около 3000-15000 долара. И резулатата е че получаваш КАЧЕСТВЕНА СНИМКА която можеш да разпънеш за плакат или да спечелиш изложба. Резултата в снимките можеш да се досетиш сам какъв ще е. Колкото и скъп да е един смартфон, не съм чул смартфоне да струва 3000 долара с изключение тези които са произведени от чисто злато и платина и гравирани със диаманти и могат да струват 100000 долара само за красотата си и кича.

Отделно като почнете стравнение със HD дисплей е малко под въпрос живота на батерията на която всички така държите да бъде не бъде по-малко под 10 часа, ама при HD Amoled консумацията на екрана е до 65% от моментно използваната мощност на капацитета на батерията което предполага повече заряд и разряд на по-чести интервали и не е Environmental Friendly Екологично Приемливо ако ме разбирате също така се надявам искрено ,че скоро няма да очаквате от дисплейте на Айфон или Самсунг или всички останали в този флагманшип клас да не почнат производствои и на 3D дисплей че тогава съвсем ще я втасаме да се чудим какъв ТЕЛЕФОН в крайна сметка да си купим. Вие май забравихте едно време когато нямаше мобилни телефони и когато за първи път се появи НОКИА под формата на КУФАРЧЕ със СЛУШАЛКА и СИМ карта CITRON голяма колкото сегашна Кредитна Карта?.... Еволюцията на тази тема е показна как понякога една идея започва да се изкривява и да приема гротескно изражение поради прищявките на хората- сиреч клиента който винаги има право за съжаление.

Пак казвам за Игри има PSP SONY VITA или геймърски комп, за Снимки - Фотоапарат, за TV със HD Display 50' има телевизор. Телефон-а е телефон към днешна дата със малко повече приложения става приемлив помощник на ежедневието ни което е толкова динамично, обаче със ултра екстрите стават малко пренатрупани. Всичко това е мое мнение само и не се водя от никакви сравнителни таблици или категории или класации, просто разсъждавам като консуматор и потребител на една или друга технология нищо повече. Далеч съм от мисълта да седна да си сравнявам Айфона 6 + със който и да било от конкуренцията и да му правя сравнителни бенчмаркове или подобни измислици, кой кога стартирвал и кога загрявал или колко снимал или не снимал. Важното е като позвъни да мога да се обадя, като ми потрябва да си прочета мейла без да имам проблеми да го направя и като ми потрябва да пусна един смс съответно нищо повече.Оставам с респект и поздрави и пожелания за приятен ден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами някои хора си купуват и този телефон, какво нещо обидно ли има? Всеки каквото може и каквото иска и от каквото има нужда. Не може всеки да си купи Айфон 6+ води се премиум клас телефон все пак, не може всеки да кара луксозна лимузина и да има яхта нали The Shaman?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

gorgior незнам кой си да представи си успях :smile: Ами не ги четете постовете. Аз за разлика от Вас не съм във България и нямам време да влизам за да наипша едно : "ДА или НЕ" само. Времето е пари все пак и се цени навсякъде по света. За сведение: Моят избор за Айфон е обоснован единствено заради iOS който има интуитивен интефейс лесен и елементарен за разбиране нищо общо със Windows Mobile 8, Symbian или Андроид. Преди да се появи Айфон ползвах единствено Ериксон после минах на Нокиа поради същите причини. Ериксон и Нокиа в сравнение със Моторола и Алактел имаха същата философия – здрави елементарни за изпълнение и подръжка и употреба машини във времето когато нямаше операционни системи. После всичко се изкриви смея да отбележа особено към днешна дата.

6+ и 6 си имате предимствата и недостатъците като всеки друг смартфон, но iOS има само Айфон което всички го знаем и признаваме искаме или не искаме че това му е основният плюс. Така че колко е качествена камерата слабо ме интересува. Ако искате да се набляга на камера и дисплей,цената ще скочи до Бога и тогава друга песен ще се пее мисля. Само богопомазаните и богоизбраните ще имат достъп до тази машина, като някой Limited Editions на joint-venture Blackberry-Porshe примерно Blackberry Porsche Design P'9982.

:offtopic:

Който е фен (зомби) на Аплето, ще си купи 6, 6+ пък дори и да се вози в автобус. (само не сядай, да не се огъне).

Пък като нямаш пари, стоиш си с 5s- ката и събираш от закуски.

Да така е ... За жалост това е тенденция и концепция на стандарт на Живот само в България! Да карам Порше Кайен ама да имам апартамент под наем и един кренвирш във хладилника който да разпределя за закуска обяд и вечеря. Имам такъв познат човек реален във варна и визирам него той има такава философия на Живот и живее във Долна Трака.Прав си колега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... не мога да си обясня защо не са поработили по-сериозно върху него...

Аз имам едно много тривиално обяснение и то е, че ни дават "на час по лъжичка" ;) След време, когато има нов модел ще има и по-добри показатели и всички ще се "метнат" на него, защото е супер.

... дисплея и камерата на Note 4 (и S5 също) са страхотни. ...

Аз нямам афинитет към снимане с телефона и нямам мнение, но една от причините, поради която моя + "замина" е, че съпругата ми каза, че нейният Samsung S5 снима много по-добре. Тя ходи на курсове по фотография и има критерии, които аз "не вдявам", но и колегите и там са на същото мнение.

Като цяло съм разбрал, че няма продукт, който съвместява в себе си множество от функционалности и всичките те да са "топ". Затова нека всеки сам да прави избора си, ръководейки се от приоритетите и желанията си. А, места като това тук помагат на нормалните потребители да направят този избор информиран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Забелязвам много грозна тенденция на оплюване на българското и българите, но това че си някъде там по света, не те прави по-малко българин, от корена си няма как да избягаш...по същия начин ние можем да кажем мияч на чинии да си, само да се перчиш, че не си в България, нали, но сигурно това ще прозвучи обидно, също както и твоите изводи. Уважавам решението на всеки къде и как да живее, но не мога да понеса искреното неуважение към останалите и постоянното натякване, че видиш ли някъде там на май*ата си било по-хубаво, е не е - навсякъде е толкова хубаво, колкото си го направиш и това зависи от самия човек!

По темата: наистина няма как камерата на един смартфон да бъде приравнена към професионалните фотоапарати, но мисля че никой тук не иска това, достатъчно е да прави добри снимки и да има добър набор настройки, както и подходящ набор допълнителни програми за останалите случаи. Нямам лични впечатления от камерата на iPhone 6/6+, но от видяното тук и в интернет, качеството е задоволително за ежедневна употреба.

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викинг, да живееш в Долна Трака, нещо обидно ли е ;)

Супер място е Долна Трака! Даже е луксозно ако мепиатш мен.И Горна Трака е супер. И Виница е супер.

:offtopic: Забелязвам много грозна тенденция на оплюване на българското и българите, но това че си някъде там по света, не те прави по-малко българин, от корена си няма как да избягаш...по същия начин ние можем да кажем мияч на чинии да си, само да се перчиш, че не си в България, нали, но сигурно това ще прозвучи обидно, също както и твоите изводи. Уважавам решението на всеки къде и как да живее, но не мога да понеса искреното неуважение към останалите и постоянното натякване, че видиш ли някъде там на май*ата си било по-хубаво, е не е - навсякъде е толкова хубаво, колкото си го направиш и това зависи от самия човек!

По темата: наистина няма как камерата на един смартфон да бъде приравнена към професионалните фотоапарати, но мисля че никой тук не иска това, достатъчно е да прави добри снимки и да има добър набор настройки, както и подходящ набор допълнителни програми за останалите случаи. Нямам лични впечатления от камерата на iPhone 6/6+, но от видяното тук и в интернет, качеството е задоволително за ежедневна употреба.

:offtopic:За Сведение на Модераторите и Администраторите, този отговор съзнателно е извън топика на темата, разбира се в отговор на dessyteneva:

Някой не ме е разбрал правилно и изглежда има селективен подбор на четене и изводи. Не оплювам нищо Българско нито пък съм надут пуяк,че видите ли съм живял във Форт Лоудърдейл. Напротив: Не разбирам манталитета на Българина който живее снобски във собствената си страна поддържа псевдо висок стандарт който всеки момент може да се спука като балон и е готов да Те премаже на пешеходната пътека със БМВ,или Мерцедес или Прош Кайен без да му мигне окото. Криминалните хроники са пълни със подобни изпълнения извършени както от солидни мъже така и крехки девойки които са на „мама и татко момичето-глезанката”. Тук в САЩ няма срамно да си мияч на чинии dishwasher напротив, извадени със честен труд пари със пот и кръв са много по-чисти от тези на pimp-a в България който държи проститутки и разпространява наркотици.

Така,че Уважаема Госпожице/Госпожо dessyteneva моите почитания и респект, обаче сте сбъркали адреса.

Поздрави и почитания!

Редактирано от VIKING_WARRIOR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, какво ви става (отново!!!)?!?!

Къде отидохме на жизнен стандарт, политика, коли и т.н.?!?!

Изказах едно простичко и обективно (за мен е обективно, за Тим Кук не знам дали е такова) мнение като човек, който е ползвал и тествал какво ли не.

Естествено, че всеки ще си купи и ползва каквото му е кеф и иска, но вместо да се впускате да опровергавате предишния за неговото мнение, вземете напишете собствените си впечатления от апарата и неговите компоненти.

Пък хората, които четат темата, за да се ориентират какво на практика е iPhone 6 и 6+ ще си направят сами изводите.

Нямам идея защо всяка тема се превръща в "тази марка срещу онази" или "този потребител срещу онзи", но ако моя пост за камерата е провокативния, моля да се изтрие моментално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извън темата - gorgior, бързо оздравяване и дано всичко е ок!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нарушена 1.4. от "Общи правила".

Щом сте в Болница излизайте час по-скоро! По темата аз писах подробно и споделих мнения и впечатления! Госпожица/Госпожа dessyteneva провокира със неуместните си подмятания! Вие нямате право да давате класификация и квалификации със обиден характер и намек на личностите във Форума. Приятелска забележка и наистина скорошно оздравяване!

:zip::ssshh::anime3::motorcycle:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викинг , хубава техника изреждаш малко като хвалба звучи. Ама за снимки не е най важна техниката да знаеш :) не казвам че не е важна нооо... Дай да видим някоя снимка с тоз никон която ти си правил. Просто ми стана интересно. После ще ти покажа някои хора с много по скромна техника какво правят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора, какво ви става (отново!!!)?!?!

Къде отидохме на жизнен стандарт, политика, коли и т.н.?!?!

Изказах едно простичко и обективно (за мен е обективно, за Тим Кук не знам дали е такова) мнение като човек, който е ползвал и тествал какво ли не.

Естествено, че всеки ще си купи и ползва каквото му е кеф и иска, но вместо да се впускате да опровергавате предишния за неговото мнение, вземете напишете собствените си впечатления от апарата и неговите компоненти.

Пък хората, които четат темата, за да се ориентират какво на практика е iPhone 6 и 6+ ще си направят сами изводите.

Нямам идея защо всяка тема се превръща в "тази марка срещу онази" или "този потребител срещу онзи", но ако моя пост за камерата е провокативния, моля да се изтрие моментално.

Айфон 6 и 6 Плюс си е един хубав телефонен апарат който си заслужава парите. Всички които от нас са притежатели на този модел са и опитни зайчета или морски свинчета както искате така ни наричайте, на базата на чиито опит ще излязат подобренията във вида на 6S & 6SPlus.

Викинг , хубава техника изреждаш малко като хвалба звучи. Ама за снимки не е най важна техниката да знаеш :smile: не казвам че не е важна нооо... Дай да видим някоя снимка с тоз никон която ти си правил. Просто ми стана интересно. После ще ти покажа някои хора с много по скромна техника какво правят.

Сори !Обещах да не пиша повече да не дразня никого. Който има интерес може да ми пише на лична! Нямам много свободно време да влизам в дискусии и дипломатични разговори. Техниката си е хубава наистина! И е удоволствие да се ползва както се ползва Айфон и МАК и Накамичи и B&O и прочие. Приятна вечер и спокойна и безопазна нощ на Уважаемата Аудитория! Повече няма да споделям мнения нито да се оставям да бъда провокиран! Обещавам!

:zip::laptop::ssshh::Angel:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е това за снимките не е провокация. Просто от любопитство. Защотото някои хора си мислят че като имат голям и черен скъп фотоапарат той едва ли не прави снимките. Затова сподели някой файл та дори и JPG само да е със запезен екзиф. Лека вечер :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята леля пък най-много харесва снимките от Moto X :smile: Ако искате ревю и тестове направени от професионалисти - заповядайте - http://www.dpreview....s-iphone-6-plus

Both phones scored well enough to place them at the top of DxOMark's mobile rankings, pushing the Galaxy S5 and Sony Xperia Z3 down the list

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...