Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Лични впечатления, мнения, отзиви, критики и хвалби за iPhone 6/6 Plus


Alxx®

Recommended Posts

Най-дребните и фини момиченца се хвърлят на най-големите телефони или поне такива са моите наблюдения :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да знаете, че към дисплея на iPhone 6 се привиква. Онзи ден като хванах една четворка се чудех, това няква реплика ли е? Толкова малки ми се струват. :biggrin:

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли го досадното тракане на камерата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми.... :tooth: на 4-ки и на 5-ци винаги като почукаш около камерата и дрънка нещо много злобно вътре (не ми се смейте) :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И на моя (5s) подрънква. От Криейтив ми казаха, че било нормално за 5 и 5s и че било от джаджата за вибрация. На една щестица, която разглеждах и почуках около камерата обаче не дрънкаше.

Редактирано от drpetar
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефоните са снабдени с акселерометър/жироскоп. Той също би бил причина за "тракане".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Т'ва е за вицове, бе....апропо, моя също не дрънчи нищо никъде, чак съм изненадан приятно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой търси чантичка за колан, в която 6-цата става може да си поръча Travel Blue Triple Pad # 738. Има я в Амазон. Днес пристигна, става телефона идеално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@algor, @Victormihov, МРАЗЯ ВИ!!!!!!! Вие сте отвратителни хора! :)

От днес заради вас съм с 6+ и съм много доволен. :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4.7 е идеален, 5,5 трябваше да е с тънки рамки, ама те са го направили много голям, в тия размери влиза 6 инчов екран.

Последно кой?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С bumper съм за да не ми се пързаля в ръцете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ги държах и двата (6,6+). За мен избора е ясен 6. Въпреки дисплея, батерията и хоризонталното завъртане на иконите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

странно малко се получава, до преди година , че и по-малко на никой(почти) не му трябваше повече от 5S като големина, пък сега даже 6цата била малка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е на мен това ми се искаше...да оставят и 4" , пък нека изкарат и големите нямам против. А и сравнявах 6 и 5S, еми не върви малко разстоянието над дисплея и под него, да е същото като при 5S, определено трябваше да го намалят за да не изглежда толкова по-голям на размери спрямо 4"-овия вариант. За широчината и дебелината нямам възражения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 3гс съм твърдял, че екрана е малък.

Все ме "пращаха" от този форум към андроид или към айпад мини (макар,че няма телефония)

Трябваше отдавна да има избор на екраните.

Масово хората обичат фаблетите, и това е факт.

Това е като кола с турбо, имаш ли такава, не можеш да караш без после.

Може, може, някои сме минали.

Проблема е тъч айди-то, заради него са тия големи безели. Ако го нямаше разликата в големините нямаше да е голяма между 6 и 5.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

странно малко се получава, до преди година , че и по-малко на никой(почти) не му трябваше повече от 5S като големина, пък сега даже 6цата била малка :smile:

Странно е, да.

Миналата година обожавах жени с малки цици.

Сега като мачкам балкона на черната Златка и ми се струва малък...

Виновен ли съм, че съм порастнал и ми се е променил вкуса?!?!

пп. Дамите във форума моля да ме извинят за грубия изказ!

@algor, @Victormihov, МРАЗЯ ВИ!!!!!!! Вие сте отвратителни хора! :smile:

От днес заради вас съм с 6+ и съм много доволен. :cheers:

Честито и със здраве да си го ползваш и да му се кефиш :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно калъфите за 6 plus, аз си взех Puro ultra slim за 19 лева, спокойно мога да кажа, че това е страхотен калъф. Достатъчно е дебел, да покрие камерата и да го няма това досадно люлеене, като го сложа на гладка и твърда повърхност. Силно го препоръчвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с Puro Ultra Slim за 6-цата и съм доста доволен.

Не знам защо тази година оригиналните Епълски не покриват изцяло телефона отдолу. Това ме отказа от тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде ги продават тези калъфи, че утре ми идва 6-цата?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ги в Дигитален Център.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много се замислям да мина на 6+. Днес си поиграх към 5 минути с него в един Apple store. Направо е огромен спрямо 6, но успях да пиша спокойно с една ръка, което ми е важно, защото никога не ползвам лендскейп. Въпреки всичко е като джапанка и много се колебая. Ще го сменя само и единствено заради батерията. Утре пак ще го тествам, ще го пъхна в джоба да видя как се вмества и ще реша, но определено пожелавам на Тим Кук х*й да не види повече. Можеше да направи само един модел - 5", с добра батерия, full hd и оптична стабилизация на камерата. Тогава нямаше да изпадаме в подобни дилеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес за първи път си поиграх с +а, но стана тя, каквато очаквах. Топуз си е и няма две мнения. За да имам по-добра батерия, не бих се мъчил да го използвам. Като цяло батерията на 6 е по-добра от на 5-иците, а и имам външна батерия, която тежи малко повече от 4-ка и зарежда 7-8 пълни заряда телефона или 1 iPad Air.

В крайна сметка изборът опира до лайфстайл и/или нужда от по-голям дисплей и батерия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...