Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Лични впечатления, мнения, отзиви, критики и хвалби за iPhone 6/6 Plus


Alxx®

Recommended Posts

Днес ми се случи нещо странно с 6 плюса... Отключвам телефна и ми показа набързо екрана, логото и изключи. Включих го и не ми искаше парола, т.е. нещо като рестарт направи. И ми занули baterry usage ( горе двата реда с инфо ). Случвало ли ви се е това нещо ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Респринг, мисля ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо като непълен рестарт (рестартира само Спрингборда). Ще изпреваря и следващия ти въпрос : Спрингбордът е стандарното, сервизно приложение, което отговаря за хоум скрийна :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откога респрингът се нарича "срив в системата"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако респрингът не е умишлен (през джейл напр.) си е срив отвсякъде. Срив, бъг, краш, както искаш го наричай - не е нормално да се случва. Факт е, че и ябълките увисват понякога, доста по-малко от другите де...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си прав. Спрингбордът е визуалната част на системата и респрингът(презареждането му) не е задължително да е предизвикано от срив. Особенно ако има cydia substrate, т.е. с джейл. Срив на системата съм виждал два пъти до сега. Единият беше предизвикан от iLiberty( ехеее :smile: ), другият от evasi0n при 6.1.2 на няколко 3GS-а. Там мяташе паники на процесора, но пак рядко се стига до срив на System.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взех си 6 plus днес цял ден го тормозя и съм много доволен ! :):cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взех си от Теленор 16-ка силвър, още е в целофанчето кутииката, ще го погледам още малко и тогава ще го разопаковам :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да се разпиша и аз.

От три дни разцъквам 6+

Понеже след 5-цата ползвах известно врене Ноут2, размера изобщо не ме впечатли. Дори се чудя на хора, коментиращи как 4-ка, максумум 5 е нормално...но в крайна сметка всеки има право да си ползва каквото му е удобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx, в сервиза може ли да ми преместите power бутона отгоре, че не съм свикнал да е отстрани?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След един месец ползване ще кажа само, че iPhone 6 е прекрасно устройство, което обаче ми причинява дискомфорт при боравене с една ръка. Ясно изразено е при наличие на бутон в приложение горе в ляво. При Android това се компенсира с back бутон, но при iOS е дразнещо и неудобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи разпечатах, много хубав силвъра, само пустия бутон за заключване пръста само горе ми ходи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще свикнеш.

В юбер колите са с по 7" ;)

Не с 4-ки са в Юбер, ще проверя пак като идвам до сервиза. :tooth: :tooth: :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех iPad air 2

Много бърз и мощен е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Весела Коледа! Днес 6+ беше яко изтърван и размазан на земята, гледката беше брутална :). Последствията: две миниатюрни точици на дисплея, които едвам се забелязват и един пукнат бъмпер! Живи и здрави пък на въйфоня ще му вземем нов бъмпер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Късметко :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,от месец съм с 6-ца и няма свикване в сравнение с удобството на 5-цата.Друго лошо впечатление от 6-цата е че от нов има пукане при стискане на дисплея и гърба,(друг с такъв проблем?в интернет има писано за това)от креатив център искат да го вземат за десет дни и тогава да преценят дали да го сменят ,ако не могли да отстранят проблема :) .И още нещо искам да попитам на някой прави ли му впечатление,че при всичко изключено на 6-цата(няма работещи приложения,изчистен кеш,без локация и каквото се сетите още) Рам памета е едва 20 % свободна в сравнение с 5-цата се изчиства до 70%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пукаха и 5S-ите. Отвори си кейс в Епъл и няма да ти го мотат десет дни. Рам паметта е пълна, щото е затова - да зарежда деймъни и процеси, и да имаш бърз телефон. Сравнение с петицата не може да има - имаш бая нови функции и хардуерни компоненти, които си искат своето.

П.П. Макар, че не си губя времето с глупости съм мятал око на 5S-а ми. Рядко има повече от 14% свободни след ребуут, при всичко пуснато.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи....след едно хубаво падане по 9 стълби във входа ми мога да кажа,че 6-цата е най-здравият iPhone,който съм имал.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...