Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Лични впечатления, мнения, отзиви, критики и хвалби за iPhone 6/6 Plus


Alxx®

Recommended Posts

Аз пък забелязвам че понякога при разговор екрана светва и не иска да се изгаси. Ще ресторна и ще пробвам без джейл как е. Ако пак го има това, ще бяга за смяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм усетил нещо такова....

Ако и след рестора се държи така - връщай го.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи и при теб гледката е била брутална :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На някой друг да му събира за един ден кеш около 300-400мб? Всеки ден го трия с Battery Doctor.

До Pe6o666

И при мен е така само когато получавам нотификейшън от фейсбук или iMessage.

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щото не знае за какво служи и се е "образовал" по андроидски форуми.

Трий, трий, nand flash-ът е вечен сигурно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безсмислено упражнение, кой ви дава тоя акъл да си губите времето с глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дойде време за първия сериозен проблем с 6+.

От снощи камерата на апарата не може да фокусира на разстояние над 15-20 сантиметра.

Нещата не са свързани нито с ъпдейти, нито с рестори, а просто от един момент нататък започна да го прави.

След четене насам-натам из интернет се оказа, че не съм първия с такъв проблем и...

И ще видим утре Крейтив център какво ще каже.

Адски гнусен бъг, защото аз лично камерата я ползвам непрекъснато и по много и за кеф и по работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гадно. Може би е проблем в оптичната стабилизация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре сутринта в 9 съм в Криейтив център, ама малко се плаша като чета в общите им условия какви документи се изискват при предявяване на рекламация.

Някой ползвател техен би ли споделил всички тези гаранционни карти, документи и т.н. наистина ли ги искат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от утре слагам противобомбения калъф на 6цата. Днес я изтървах и не искам повече да изпитвам това преживяване, което е сравнимо със спиране на сърцето :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

До Pe6o666

И при мен е така само когато получавам нотификейшън от фейсбук или iMessage.

Нищо не получавах когато се случваше. Просто отмествам малко телефона от ухото, светва и не изгасва. Ресторнах, джейлнах, не съм слагал някои неща от преди и за сега е добре. Ще добавям едно по едно и ще следя. Също така и тапването за сваляне на иконите надолу спираше след три/четири пъти. Най вероятно някоя щуротия от Сидия ще да е била проблемна. Надявам се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре сутринта в 9 съм в Криейтив център, ама малко се плаша като чета в общите им условия какви документи се изискват при предявяване на рекламация.

Някой ползвател техен би ли споделил всички тези гаранционни карти, документи и т.н. наистина ли ги искат?

Никакъв документ не искаха от криетив за да приемат един айпад, след 3 дена го и замениха и пак нищо не искаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок, благодаря ти!

Утре отивам сутринта в 9 и ще споделя после инфо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само ус-вото със спрян find my iphone носиш/пращаш по Спийди

Аз ако съм на теб ще го вкарам и в рекавъри и ще им кажа че първо е умряла камерата после е влезнал в дфу ;)

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от утре слагам противобомбения калъф на 6цата. Днес я изтървах и не искам повече да изпитвам това преживяване, което е сравнимо със спиране на сърцето :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Нали знаеш лафа....

Вървя си с новият ми iPhone в джоба,падам,чува се пук и се моля "дано да е крака" :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снимаха, гледаха и го приеха за три минути.

В рамките на 5-7 работни дни ще имам обаждане, даже момчето каза, че ще гледат да е по-бързо, за да не стоя без телефон.

Вариант едно е ремонт на камерата, а втория е подмяна на апарата.

Това е от инструктажа, като ме помолиха да не го ресетвам, за да се запазят и видят логовете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търсих тема не намерих. Скаупа спря да ми звъни като ме търсят от бг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш си виж настройките на скайпа, ние едва ли ще можем вместо теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Видях ги нищо не съм пипал.

На 4s звъни дето е без sim на 6-та неще по един и същи начин са настройките!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам нещо относно батерията на 6 плюса ми. Когато падат процентите си падат по 1%, а много често и по 2%. Тя си държи разбирасе малко повече когато пада по 2%, но това дразни. А снощи когато го зареждах стоеше 30-40 мин на 97% и стана от един път на 100%. За проблем ли да считам това ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Индикатора в % е само ориентировъчен! Не му се вглеждай много. А зарежда по-дълго, защото е по-голяма батерията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички.Следя форума от известно време като "гост",но след като вече ми дойде апарата мога и аз да напиша някои мои лични впечетления.Първо се чудя на себе си защо ми трябваха няколко години докато открия "топлата вода" с Apple?След лутане напред и назад сред Самсунзи и ХТЦ-та ми светна,че е дошло време да опитам от меката на технологиите.Та без повече празни приказки да минем по същество.За външния вид какво мога да кажа,освен че за мен това е най-добре изглеждащото устройство в момента на пазара(притежавам Спейс грей).Към камерата имам леки забележки единствено към работата й на тъмно.Иначе на светло снимките са отлични.Впечтлен съм от бързината, с която съм способен да влезна в менюто на камерата и да направя снимка.Като стана дума за въпросното меню,Apple определно ме спечлиха с това колко "просто" е то,сравнявайки с милионите опции и настройки,които предлагат андроид камерите(в повечето случай само те объркват).Не мога да не обърна внимание и на батерията.Като се има предвид,че това е първият ми личен айфон всеки може да си представи колко се ровичкам из него и как постоянно искам да разуча нови неща и приложения.Батерията ми държи около ден и половина до два.Зарежадането й ми коства около 2 часа - 2 часа и 15-20 минути(нямам представа нормално ли е или не).Направих и едно 12-часово зареждане в началото.Впечатление ми прави,че последните 3 % се зарждат около 30 минути,но както прочетох по-горе - това е само ориентир.Интерфейсът на телефона също е едно от нещата,което постоянно ме карат да искам да го използвам :)Казано с две думи "гали окото".Надявам се горе-долу съм успял да изкажа своите най-важни впечатления.Ако се сетя нещо отново ще драсна,иначе продължавам да чета и следя с интерес какво се случва тук.Определено сте ми от голяма ползва и благодаря за което.Като заключение ще цитирам един приятел относно Айфон 6 - "Този телефон е направен,за да ти е яко". Весело посрещане утре и пазете ябълките на сигурно :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оффф писна ми !!! На работа само на мене рутера ми прави проблем !!! Връзката ми с интернет постоянно се губи и идва и пак се губи и пак идва, ужас.... и този проблем е само при мене !!! Само на работа е така и у нас съм с рутер, но всичко е ОК !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днеска излизам от вкъщи ~25 градуса директно на -5 и телефона ми се изключи :tooth:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...