Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Лични впечатления, мнения, отзиви, критики и хвалби за iPhone 6/6 Plus


Alxx®

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,днес си взех iphone 6 plus 64гб и батерията беше на 56 процента в 12ч днес,като го включих за първи път и до сега в 16.40ч е на 13% а не съм го ръчкал кой знае колко много,това нормално ли е?И имам чуството че телефона много загрява това също нормално ли е?Това ми е първия телефон на apple и незнам нормално ли е така да загрява отзад.

Дай си фейсбук-а, или скайп, за да ти обясня някои неща. И аз бях така, няма нужда да се притесняваш. Просто трябва да направиш някои неща, ако вече не си ги направил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А защо не напишеш решението тук? Това е целта на форума, така ще помогнеш и на други. Иначе остават съмнения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми пречи да пиша тук, но на лично ми е по-лесно, защото е дълго. Най-лесно ще е, ако просто видите това клипче и изпълните указанията.

Да запитам нещо. Някой, който е ползвал айфон повече от 6 месеца, дали батерията става по-слаба с времето, защото съм чувал, че като мине известно време се разваля тотално.

Редактирано от sapio0o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това клипче, го има описано на чист български, тук във форума, в съответната тема за батерии на всички телефони, от Веско ако не се лъжа и то преди доста време.

Напълно нормално е за всяко нещо, което се ползва дълго време, да има негативни последствия. Не бих казал обаче, че за 6 месеца се разваля тотално. Аз лично ползвам телефона 1 година и като излезе нов модел го сменям, за това време батерията не се скапва изобщо (мое мнение), а и нова такава не е никак скъпа.

Само факта, че не е направена да се сменя "лесно", трябва да ти говори, че това което си чувал, не е точно така. Имам 3GS и 4, които си работят добре с оригиналните си батерии, сиответно на 5 и 6 години.

Ползвай си със здраве телефона и му се радвай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В дебелите книги за литиево-йонни/полимерни батерии си пише, че деградацията на батерията започва средно след 1000 цикъла на презареждане ...което си е 2 години и 2/3 при зареждане всеки ден.

Между другото не издържах и аз. След почти две години в лагера на Андроид, съвсем се разочаровах от флагманите (LG G2 преди година и Sony Z3 сега) и си върнах правата вяра с iPhone 6.

Редактирано от stangen
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали в тая тема да питам, но използвам горния пост... Какви са точно причините за да предпочитате iOS?

Аз имам няколко доста конкретни ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Определено не е това темата, виж пак заглавието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Още в момента, в който хванах в ръка (по неволя) 6+, забравих стария си телефон. Още ми е рано за отзиви, но ми се струва, че ще се разбираме с него :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И мен почна да ме блазни от известно време, но мисля да изчакам тазгодишните модели. :)

Честито!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се само, защо няма жестовете на iPad-а?! Това е голям минус за мен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо вярно, макар и не за всички модели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От 3ГС още ;) На 3.х.х беше обикновен смъртелник, а после разцъфна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-полека,септември е само след пет месеца,респективно година и пет месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой като го сложи по екран и почне да натиска по ъглите има ли едно съвсем едвам забележимо отклонение? От два месеца ме тресе параноята, че ще ми се изкриви телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не едно като поклащане, всякаш стъклото влиза навътре. На различни повърхности е различно, случвало ми се е да съм го слагал върху огледало и въобще да не се поклаща пък примерно на масата се мърда съвсем лекичко. Явно доста съм параноясал :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя като го оставя на масата и почва да се смалява и уголемява.Зависи колко узо съм изпил.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone 6+ е може би най-изкефилия ме айфон. Имах щастието да го притежавам малко повече от месец и наистина създава чувство за нещо различно. Когато го продадох, доста време усещах липсата му. Дори все още.

Евентуално да се надяваме че само iPhone 6S+ ще бъде по-добър от него.

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Смея да твърдя, че и при мен шестицата не грее при по-продължително браузване, но пък днес ми скрои друг номер - бях изключила повтарящата се аларма, защото съм болнични и няма да ставам в точно определен час, но въпреки това тя се включи. Това се случва вече втори път, предния си помислих, че съм забравила да я махна, но сега съм абсолютно сигурна. Не е болка за умиране, но е странно.

И на мен веднъж ми се случи така и му дадох рестор поради друга причина и повече не е повторил такава грешка. ;)

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро има връзка със синхронизацията с айклоуд, както и да е, няма да правя рестор заради това, а и скоро не ми се е случвало пак.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отново ще отивам за смяна :( Отново ми се отлепи стъклото, този път в горния десен ъгъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...