Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Лични впечатления, мнения, отзиви, критики и хвалби за iPhone 6/6 Plus


Alxx®

Recommended Posts

Аз съм с 16 на всички устройства и мога да кажа, че при мен без музика но с доста снимки имам свободни по около 1 ГБ на устройство. Само ще вметна, че паметта за съхранение винаги е въпрос на компромис. В смисъл, че като искаш да имаш много приложения, игри или други неща, просто мястото ти свършва ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

16 GB определено е малко.64 мисля е най-добрия вариант.Аз съм с 128 и ето...062a22ea0e1f9146199110709d9cb21d.jpg

Смятам,смятам и едни 18-20 гб все ми се губят;)))))

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото хора, толкова и вкусове. На мен 16 гиги са ми повече от достатъчни. След всичко важно което съм си качил на телефона имам излишък от 5 гиги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

16 винаги са ми били достатъчни, но аз снимки на телефона си не държа. Музика също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз имам към 1к снимки и малко музика. Софтуер - само реално ползвания, другото за какво ми е? Не искам да си превръщам телефона в склад за блоутуеър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък с 128гб забравих какво е компютър!Ще трябва да изкарам опреснителен курс за

Windows

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм;)Голямо движение ме хвана последните 1-2 години!И се мъкна с Time Capsule,Xbox,2 AppleTv....китара,кубе,щека за билярд!Това техниката само:))))За комп не искам и да чуя:)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нарича се "дребен, функционално незначителен (д)ефект". Нали не мислиш, че можеш да имаш претенции за това?

Нарича си се проблем и затова сменят телефона и в криейтив и в теленор. Не пиши като не си наясно, може да подведеш някой да си седи с пукащ дисплей.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обадиха се от криейтив вчера, че телефона ще бъде сменен. До 2-3 дена новия щял да бъде при мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е лошо да ги питаш все пак за втората година от гаранцията, да си осигуриш необходимите документи за пред оператора.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато го предавахме казаха, че документа който ще ми издадат при предаването на телефона важи пред Теленор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нарича си се проблем и затова сменят телефона и в криейтив и в теленор. Не пиши като не си наясно, може да подведеш някой да си седи с пукащ дисплей.

Ти чел ли си ЗЗП, драги разбирачо? Ако искат ще те отрежат за това пукане, защото няма пряко нарушена функционалност на устройството. В ментел са отрязали не един или двама(в техномаркет също), а Криейтив и Теленор са официални дилъри и спазват директиви на производителя. Бъркаш законови изисквания и фирмена политика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да чуя няколко мнения, има ли смисъл от много гигабайти на 6+ да речем ?

Освен снимки и музика, какво се съхранява най-често още ?

Интересува ме от колко нагоре няма смисъл ?

10х

Според мен има. Моят е 128ГБ 6+. Имам филми клипове ПДФ и всичко което ми е необходимо и пак ми остават свободни 90ГБ. Удобно е и практично и най-изгодно като сделка спрямо пари и количество.

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш 90 гб свободни и твърдиш, че има смисъл от 128 гб? Разбирам... :) Аз съм с 64 гб и имам около 7000 снимки + видеа, които заемат 20гб, музика около 3-4 гб, филми пак толкова и останалото apps. В крайна сметка имам още 20 гб свободни, което според мен е достатъчно, така че не бих си взел 128 гб версия на този етап. В крайна сметка, ти трябва да си направиш сметката колко са ти големи колекциите от музика и снимки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 128 имам 30 свободни.

64 ги пълнех за норматив :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса според мен не е кой колко може да напълни.Това е ясно.Но според мен без лиготии и ясна преценка какво ти трябва на момента модел 16 е напълно достатъчен.Например смисъла от 1000+ снимки никъде не го виждам за мен,но всеки си знае.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смисъла е, че като имам 64GB няма да ми се налага често да синхронизирам снимките и клиповете с компа. 16 са твърде малко, и явно не само аз мисля така.

Дано тази година базовия модел е с 32, но едва ли. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко индикирам следния проблем (може отдавна да го има, но сега му обръщам внимание и забелязвам):

Говоря си нормално, апарата е на ухото ми, екрана е тъмен, всичко е ток и жичка.

Звъни ми втора линия - апарата индикира нормално, екрана светва, аз го отдалечавам от ушото ми, поглеждам кой е и си продължавам разговора, но от тук нататък екрана не гасне.

Само дето в ухото не си го напъхах целия, баси...

Ръката даже слагах на екрана отгоре, как ли не пробвах, ама не.

6+ с 8.3, без джейл.

Някой друг да е забелязвал този проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш 90 гб свободни и твърдиш, че има смисъл от 128 гб? Разбирам... :) Аз съм с 64 гб и имам около 7000 снимки + видеа, които заемат 20гб, музика около 3-4 гб, филми пак толкова и останалото apps. В крайна сметка имам още 20 гб свободни, което според мен е достатъчно, така че не бих си взел 128 гб версия на този етап. В крайна сметка, ти трябва да си направиш сметката колко са ти големи колекциите от музика и снимки.

Въпрос на предпочитание и желание какво да си вземеш. Музиката заема голямо количество при мен защото формата е на най-високо качество филмите също. Според мен колкото повече толкова по-добре. Мое мнение не ангажирам никой.

ПП. В случая при айфон е много приложим принципа на пистолета : по-добре да го имаш и да не Ти потрябва отколкото да Ти потрябва и да го нямаш. В случая особено когато нямаш допълнителен слот за екстра мемори като Самсунг примерно.

Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисълта ми беше, че тези 90 гб свободни едва ли са ти супер полезни :) Но си прав де - всеки си преценява. За мен смисълът от многото снимки е, че като ходя на гости на разни роднини, които не съм виждал от година примерно и им разказвам със снимки какво сме правили, но това не значи, че всеки има нужда да си пази цялата колекция на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Неведнъж е казвано, че има потребители и потребители.

Едни си ползват устройствата едва ли не само със заводските настройки (вкл. тон на звънене) и програми. За тях е достатъчно да имат качествен браузър, камера, телефон.

Втори са меломани с огромни колекции от висококачествена музика.

Трети са киномани.

Четвърти - фотографи.

Пети - от всичко по малко или много.

...

Клауд сториджът не е все още на перфектното ниво, камо ли пък мобилният интернет. А какво правим ако сме в чужбина, където няма навсякъде свободни мрежи, като у нас? Доста по-неудобно е да се ровиш из папки в дропбокса за даден ПДФ, отколкото да си го имаш хем там за бекъп, хем на телефона във файлов мениджър/четец. Да не говорим ако тръгнеш на 3Г в реално време да сваляш видео файл/ове през дроп-а...

За едни е чудно как някой има хиляди снимки на телефона. Е, за мен пък е чудно защо даваш 1000+ за смартфон, след като ще го ползваш само за ало, времето, браузър и да направиш някоя-друга снимка-видео.

Та, вероятно ми разбрахте идеята. Разни хора...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...