Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Globul става Telenor


WULAS

Recommended Posts

Ако някой се чуди дали са заключени:

Да, към мрежата на Telenor.

Много ти благодаря за инфото.

Имаш ли идея при кешово плащане на цялата сума на апарата пак ли са заключени?

Точно мислех да им звъня да питам, но това инфо ми е достатъчно и за 300 лева да дават апаратите, да не взимам от тях. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 268
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • dessyteneva

    34

  • profusion

    21

  • Alxx®

    19

  • dedil

    15

Нямам идея, но малко ме съмнява, ако се платят кеш, да са ФО. Мога да ги питам в туитър, отговарят бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

..... и за 300 лева да дават апаратите, да не взимам от тях. :smile:

Стана ни ясно, че не се кефиш на Теленор... все пак винаги има и опция при Мтел за 2 000 лв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питай ги, моля.

Благодаря!

Аз чакам акаунта да ми върне обаждане да го питам за корпоративни пак ли са заключени и така ще съберем инфо от първа ръка поне. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@algor

7b7bd1c8341b65347edf99cbf3e464d3.jpg

aca7427901180e200af7304e34a9f7fc.jpg

Оставям на теб да разбереш подробности. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли вариант да върна 5S-a си,да доплатя и да купя 6-ца? :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има го в листата им.

Цени без договор:

iPhone 6 16GB 1699.00

iPhone 6 128GB 2049.00

iPhone 6 Plus 16GB 1849.00

iPhone 6 Plus 64GB 2049.00

iPhone 6 Plus 128GB 2249.00

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кайзера, всяко мнение относно цени, планове и т.н. ми е строго прецизирано и премислено.

Ще обясня по-дълго и широко какво имам предвид и тук не става дума дали "се кефя" или "не се кефя" на услуга от оператор, при положение, че всеки от нас изсипва една шапка пари за това удоволствие да ползваме iPhone 6 или 6+.

Аз лично до сега никога и по никакъв повод не съм преподписвал какъвто и да е план с който и да е оператор само заради апарат.

Казвам това, за да се знае, че имайки карта я ползвам пълноценно и като разговори и като интернет непреъкснато по 7 дни в седмицата и 365 в годината.

След като цялото ми семейство бавно и полека се убеди покрай моя апарат в качествата на модела, време е да се обзаведат всички с желан цвят, големина и т.н.

Купувайки още 4 апарата накуп, сещаш се какви пари ще дам.

Това не ме притеснява до момента, в който имайки възможност да взема същите апарати с малко оскъпяване и на разсрочено плащане, аз бих го направил, защото през това време щи си работя с парите, които ще донесат пари“.

Затова не ме пращай при който и да е и няма смисъл от напрежение и междуличностни конфликти.

Да, не харесвам Глобул (това, че си смениха вчера името не означава, че вече са друга компания) заради факта, че в последната година не може да се говори нормално в мрежата им, не може да се ползва интернет и едвам отваря страници и затова, че взеха всичко най-лошо от другите два български оператора и се сринаха тотално не само в моите очи.

Имам все още към тях корпоративна група, а в личен аспект ползвам Мтел и Виваком на най-високите планове за разговори и интернет, защото трябва да имам алтернатива, ако някоя от двете мрежи се скапе.

Та от онзи ден затова леко ме заинтересува предлагането на апарати от този оператор и поразпитвам и се чудех дали да не си направя покупката от тях.

Заключването, обаче, е това, което и да ми подарят апарат (образно казано) ще го взема, но ще го дам на някой да му се радва.

Аз пътувам и в чужбина и имам карти от няколко години към оператори в три други държави.

Сещай се при заключен апарат и невъзможност да извадя моята карта и просто да си сложа Водафонската (примерно) и да си ползвам всичко, за което плащам и там, та сещай се как ще трябва да търся друг апарат смартфон, да нося този до самолета, а кацайки на друго място да вадя и ползвам друг и прочие и прочие да не отегчавам с обяснения.

Спирам до тук.

Позволявам си да напиша толкова дълъг и подробен пост за да разбереш, че не мразя никой, а си гоня интереса.

Знаем цените на Мтел, знаем цените на Виваком, а вече и на Теленор.

Мтел ми дават апарата отключен като си го платя целия.

Виваком също е отключен.

Затова и беше изречението ми за 300-те лева - на мен един такъв апарат ще ми излезе доста по-скъп в последствие, а да не говорим, че ще трябва да му добавя и карта, която няма да ползвам щото не стават за нищо към момента.

Ограничете се да коментирате постове на потребители и да се опитвате да ги убеждавате колко са прави или не са прави.

Коментирайте тематиката на дадена тема и всичко ще е доста по-просто.

Приятен ден от мен!

@algor

Оставям на теб да разбереш подробности. :smile:

Ясно, благодаря.

Ще кажа и аз подробности като разбера.

Но пък цените, които даде сега Кайзера ще ме откажат тотално от идеята.

По-добре да си ги купя отвън май...

:smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

algor, пътуването и сменянето на картата, няма нищо общо с плановете на Теленор, а само със заключването. Аз също ползвам моя телефон постоянно, но явно го ползвам непълноценно щом мога да се оправя с 300-400 мин и интернета (1,5 GB) ми стига... А отключен апарат ти дават навсякъде, освен когато е спонсориран от оператора. Ама да не влизамо в безсмислени спорове. Важно е да има избор и алтернатива.

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единственото положително нещо, ако вземеш апарата свободно от Telenor, е двугодишната гаранция. А, дали си заслужава, това е друг въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ползвам моя телефон постоянно, но явно го ползвам непълноценно щом мога да се оправя с 300-400 мин и интернета (1,5 GB) ми стига...

Те и 150 Mb стигат, като не може да отваря и страница.

Ела го кажи на приятели, които чакат с нетърпение да им изтече договора и да преместят група от 50 номера, заради скапания нет. Сега и подарък да им го направят (iPhone6) няма да го вземат отбтях, след като се увериха, че не могат да го ползват пълноценно.

Знам, сега ще ми кажеш, в нас имам Wi-Fi, на работата имам, по кафетата има, нямам проблем с използването.

Поздрави и оставете всеки да си прецени от кой какво да ползва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз проблем с отварянето на страници нямам. Впрочем, вчера пробвах да изтрелям една от ракетите на НАСА и там имаше малко лаг... ама поносимо....

П.П. Между другото съм на Менттел, жена ми е на Глобул.

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Глобул бяха зле - Теленор имат много хляб да изядат и много пари да вложат за да се оправи мрежа,интернет и т.н.

Работят и подменят всички станции,но става поетапно.

До средата на следващата година би трябвало да са свършили с обновяването на мрежата-до тогава всичко ще си е по старому,че и по-зле.

След това - ще се види.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теленор доста големи изказвания имаха , че ще подменят цялата упорна мрежа, нови сайтове и ново оборудване, това би трябвало до подобри нещата. До колкото съм чувал с години нищо не е пипано и не е подобрявано от гърците и за това се стига до това положение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да-заменят цялото оборудване с такова на Huawei - имат договор с тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, има забавяне при мобилния интернет, но чак да не може да отваря страници... Успешно се справям с 1GB нет, а преди когато работех (модерирах и редактирах) през телефона, оправях и по 2.5 GB. За говорене, като всяка жена си говоря и то по много, но 2000 минути така и не успях да стигна, рекордът ми е към 1600 :-)

Мога само да пожелая на Теленор да продължат курса, който са поели и да ни изненадват с повече и по-добри оферти, може би най-успешната крачка е изравняването на настоящи и нови абонати, вече не е нужно да се взима нова карта, за да се ползва преференциална цена за апарат, а това е нещо много, много важно!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сменени са над 2000 клетки. Когато физическата подмяна на всички клетки завърши , ще се започне с поетапното "тунинг-оване" и след това би трябвало нета да стане нормален (дано и по-добър от на другите оператори). Говори се , че между градовете ще се ползва 900 мегахерцовата UMTS мрежа, която би трябвало да доведе до по-добър обхват. За съжаление има нужда от време ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам в сайта им нови цени за iPhone, намалили са ги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

… Говори се , че между градовете ще се ползва 900 мегахерцовата UMTS мрежа, която би трябвало да доведе до по-добър обхват. ...

Какво значи, че се говори? Ако си "напазаруват" честотен спектър ще имат, ако ли не… не. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам в сайта им нови цени за iPhone, намалили са ги.

За кой сайт говориш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...