Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

OS X Yosemite 10.10


arm11

Recommended Posts

Nick Show,защо да не обновяваме сафарито,до 8.0.2? При условия,че вече има версия 8.0.3!

7783277K.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да предположа?!

Той има проблеми с него и няма как да не е виновно Сафари!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ъпдейт за 8.0.3 на Сафари не ми е излезнал. С 8.0.2 нямам грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що? Ще гръмне ли?

Да, разхвърчаха ми се бутонните цяла сутрин ги събирам из пода.

8.0.3 от американския стор ли е ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така и не каза какъв е проблема!? Аз съм с него от първия ден и сега съм обезпокоен за сигурността си ;) Отделен е въпроса, че дори и да има нещо, предупреждението ти е слабо казано закъсняло!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,искам да направя чиста инсталация на мак ос на моя Makbook Air 2014,но проблема е че като вляза чрез comand+R ми иска парола а съм изключил FileVault. Имам последната парола но като я въведа нищо не се случва или аз не знам както точно се въвежда.Моля за помощ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иска ти фърмуеър пас. Твой ли е този компютър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да.Мой е. Имам последния firmware pass,преди да изключа FileVault. Пробвах на наново да ги криптира и след това го изкл. Но като го въведа нищо не се случва,или аз не знам как се въвежда има ли значение тиретата между паролата и цялата ли се въвежда.

Редактирано от petiosens
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Големите pdf-и лагват ужасно в yosemite, когато се отварят с preview.app. Работят по-зле от 10 годишен мак. И фиксове няма...Пълен резил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С куиклуук е компромис, ама няма лаг ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво разбираш под големи, защото аз проблем с пдф и превю апп нямам проблеми.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мотка се определено с големи пдф-и 10.10

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте.Преди няколко дни си купих макбуук про,13 ретина,8гб рам,направих му последния ъпдейт и ми се струва,че има лагване.Ъпдейтнах и сафарито до 8.0.2 и при сърфиране ми лагва, във фейсбука особенно е ужас...И сега гледам че има 3 ъпдейта от аппса,направих 2та и когато вляза в аппса ми изписва,че имам 1 ъпдейт,а когато изляза отдолу на иконката пак ми стои 3 като известие .. Споделете мнения.Благодаря предварително.

П.С.

Не знам как е работил преди за първи път имам такъв лаптоп,но със сигурност очакванията ми бяха по-големи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи PRAM Reset

"Рестартираш компа и държиш натиснати едновременно CMD+Alt+P+R" да "изпюлка" 3-4 пъти и ги пускаш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за какво служи този ресет,но те послушах и го направих веднага,обаче не виждам голяма промяна.Благодаря много все пак:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За фейсбул, голяма промяна няма да намериш, дано не ти е критерий. Той си е така по дефолт. Единствено при ПДФ файлове дразни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не изобщо не ми е фейса критерий,другите работи проверих например отстрани менюто което е за времето и календара ми лагва, и когато намаляВАм и увеличавам даден прозорец . Иначе фейсбука не знам защо, надявам се да е от сафарито и да го оправят. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне направи ли чиста инсталация след като го купи или к'вото - такова? Много ви се чудя понякога...

П.П. " Haskovo"? Нещо не ти ли прави впечатление? Например червените букви при регистрацията тук?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако можеш да ми помогнеш с нещо,кажи.Ако не можеш не се заяждай,направил съм чиста инсталация да.Колкото до червените букви при регистрацията не ми е излязло нищо за това,че не съм го написал на кирилица,но за да видиш,че не съм заядлив ще приема забележката и ще го оправя:) Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направи един клип да видим как лагва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се заяждам, г-н Радков. Ама надписът си го има, а освен това е редно да прочетеш правилата на едно общество и да ги спазваш.

Аз, съм със "само" две години по - стар от твоя лаптоп(моят е настолен 2010-та) и "лагване" нямам. Виж, фесбук провлачва от тъпите флаш анимации и рекламите. Един адблокър, спрян флаш и нещата ще се получат. Но, продължат ли нещата така, търси проблема в твоята машина. Вариациите са от кофти изтеглен инсталатор, през спекла паста на процесор/видео(макар, че две год. е рано) или тръгнал да си отива хард.

Моята ОС е на ъпдейти от сноу леопард, а в цялото нещо има и момент с изгърмял хард, от който не питай как е вадена цялата ОС с информацията и все пак работи добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже и аз сега минавам през процедурите свързано с друг проблем, ето какво още може да пробваш:

1) repair permissions през рекоувъри - рестартираш и държиш алт. Влизаш в рекоувъри, след това disk utility, избираш дяла на диска, където е ос-а и даваш repair perm.

2) hardware diagnostics - рестартираш и държиш D. Минаваш през теста и ако има проблеми, снимаш какво ти пише.

3) smc reset. Потърси в Гугъл как се прави на лаптоп. Аз сега го правих на аймак и се вади щепсела, на лаптоп е другояче.

4) правиш нов юзър през system preferences/users/+/administrator от падащото меню и влизаш с него да пробваш дали пак така се държи.

via Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите, направих рипеър пермишънс, но не виждам разлика лагването си го има,най-вече при намаляне и увеличаване на даден прозорец-например при аппса. Надявам се да е от ъпдейта и при следващия да го оправят,защото гледам в ютуб,че и други потребители на същия лаптоп се оплакват от същото нещо.Дано не е нещо по-сериозно.

Благодаря :smile:

П.С.https://www.youtube.com/watch?v=c_6TJzrjBXE ето така лагва както на клипа. :(

Редактирано от venciradkov5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...