Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iTunes 12 отзиви и проблеми


Pe6o666

Recommended Posts

Някой ще ме светне ли къде е transfer purchases?

Нещо не намирам как да прехвърля ъпдейтнатите апове от тела в тунето...

Да не съм пропуснал нещо :biggrin:

пп. намерих...не е като преди десен и трансфер. File/devices/transfer

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новият тюнс е трагично грозен и нефункционален. Направо си разкъсах пуловера...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бърз въпрос: С какво слушаш музика на OS X? На мен най-големия ми проблем при миграцията от Windows към OS X беше липсата на Winamp. Ама свикнах вече с Туньо ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не слушам на мака музика, но нямах предвид точно това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз слушам с туньо още от ХР, само мрънкам срещу поредния редизайн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе, както казах, залагам бутилка (каквото пиеш), че ще свикнеш ;) Сори за спама!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз да питам (поне хората с мак)...???

Лъжа ли се или поне туньо движи по-бързо от преди??

(и да кажа, че аз, като музикален инвалид - нямам музика - слушам само tunein radio / chill-step /...

п.п. metaxa-та говори ;)

Редактирано от mariankata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен пали с около секунда-две по-бързо от преди. На слабите машини би трябвало да е още по - осезаема разликата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-берзо каза???? Или и ти си сипал вече?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ме светне ли къде е transfer purchases?

Нещо не намирам как да прехвърля ъпдейтнатите апове от тела в тунето...

Да не съм пропуснал нещо :biggrin:

пп. намерих...не е като преди десен и трансфер. File/devices/transfer

Всъщност е точно с десен и трансфер. ;)

21cb910eadbf61b6.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бърз въпрос: С какво слушаш музика на OS X? На мен най-големия ми проблем при миграцията от Windows към OS X беше липсата на Winamp. Ама свикнах вече с Туньо ;)

Може да пробваш VOX - https://itunes.apple.com/bg/app/vox/id461369673?mt=12

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж, не знам дали СЕГА има WinAmp за Mac, ама преди три години беше някакво БЕЗПОДОБИЕ и нямаше нищо общо с WinAmp-а за Windows. Както казах, свикнах вече с Туньо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предварително моля да не ме засипете с /…………../ коментари, но имам усещането, че в последната версия iTunes дори кориците на албумите, които имам са с определено по-добра резолюция, знам ли… но самите им изображения са много по-добри, като качество на самото изображение от предишната версия.

Нямам усещане да върви по-бързо, но това разбира се е субективно. Новия интерфейс и организация на приложението е просто нещо, с което ще трябва да свикнем… както всеки път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали тук да питам, ама да пробвам.

Не за друго, но нямам идея дали проблема е в Туньо или в мен.

Някакви новости от последните 7-8 месеца (когато не ползвах iPhone) има ли в начина на създаване на плейлисти в iTunes и прехвърлянето им към устройството (в случая iPhone 6+)?

Да обясня защо питам: от 2 дни опитвам 25 пъти да си създам плейлистите - заглавия, картинка, музиката и т.н., като всичко си става идеалка.

След известно време, обаче (не съм го дебнал с пушката с точност) като искам да пусна нещо се оказва, че плейлиста го има като заглавие, но вътре няма музика.

Празно е.

Снощи след поредното създаване на плейлистите реших, че е време да ги метна на айфона, докато са на Мак-а.

Е няма да ви казвам каква мъка - нито със синхронизиране, нито по какъвто и да е начин се получаваше прехвърлянето им в цялостен вид.

Интересното е, че част от песните се появиха на устройството ми - къде по 1-2-3 от албум, къде по 1 само, но в някакъв разбъркан вид и нямащ нищо общо с подредбата им на Мак-а.

Както и да е.

Накрая по съвет на адаша опитах с опцията Manually menage music and videos и поне 10-ина албума прехвърлих ръчно.

Останалите като им дам Add to Aleksandar`s iPhone нищо не се случва и не се появява символа на синхронизация.

Ей така, давам командата и нищо.

Изобщо към момента си прави каквото и както си иска Туньо с музиката ми, с картинките към албумите и със самите песни.

Някакви идеи как генерално да оправя цялата тая простотия?

пп. Чудя се дали да си платя отново iTunes Match и по едно време се чудех дали просто не ме карат отново да си дам парите и дали не е от това проблема.

Че и за авторските права си помислих също дали не е от това проблема, ама някой тук щеше да изпищи до сега и щом си траете значи не е тук ключа от бараката.

С iTunes 12.0.1.26 съм, OS X Yosemite 10.10 и iMac (21.5-inch, Mid 2011).

Отворен съм на всякакви мнения за да си оправя нещата и докато не си създам един албум и не го прехвърля нормално на телефона чрез синхронизация, нЕма а се зАпра да пробвам всичко, егаси.

Ама после да си остане на Мак-а, а да не изчезват всички песни от него хаха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Саше, няма да те съветвам, а ще ти кажа аз как го правя…

Има опция да ти остава музиката и в Мас -а, след като я прехвърлиш в iTunes, аз така се застраховам да не затрия нещо.

Прехвърлям албум по албум, за да не стане каша… след като съм го изсипал за сефте веднага се вижда, ако не е наред нещо и преглеждам преференциите на всяко едно парче по отделно, като гледам за албума да си съвпада всичко 100%, после маркирам всички парчета и "закачам" обложката. С листите е идентично…

Имаш ли го в iTunes коректно вече не мисля, че има възможност да се прецака нещо при прехвърлянето. Аз винаги избирам опция да копира само тези албуми, които искам, от гледна точка на място, а и така контролирам визуално за разлики. Ако му дадеш всичко… в iTunes има само отметка, но не се вижда нищо повече, поне така беше в предишната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съгласен с горното. Бях забравил 1 път да оправя преференциите и налях 3 плейлисти. В плейлистите си седяха така както съм ги направил, но в акбуми беше каша. Почти всяка песен-отделен албум или по 1-2 в албум. От тогава или си правя албум с идентични преференции или не вкарвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То, хич не е сложно да се направи. Аз не съм го споменавал, защото изхождам от мисълта, че всички го знаят.

post-226-0-57503000-1414942908_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коле, на уиндоуса може и да е така, ама на мак не иска десен бутон

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е оторизиран със същия акаунт, който е в телефона, всичко е аутоматиш. Няма нужда от ник'ви бутони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...