Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Търся една програма


xPeke911

Въпрос

Здравейте, не знаех къде да пусна темата и затова отворих нова ако съм збъркал моля да бъде прехвърлена където и е мястото.

Та искам да попитам вчера един приятел ми каза че могъл да направи така че като ми звънне да ми показва какъвто си иска номер,аз обаче не повярвах разбира се и му казах да ми звънне от номер 0899999999 той се засмя и кво да видя звъни ми от този номер та въпроса ми е някой има ли представа коя е тази програма тъй като той не благоволи да ми каже :D Благодаря предварително

Поздрави !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

А сигурен ли си ,че твоя приятел е с iPhone ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имаше такава х*ня в сидиа, платена, но не бачка извън щатите. Т'ва е нещо ново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А сигурен ли си ,че твоя приятел е с iPhone ?

Хахахаха не аз не ги различавам :D

ПП: Благодаря ти Alxx за бързия отговор но незнам как тогава той го направи от България не ще да каже :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

дай скрииншот от повикването

Няма как изтрил съм ги.Ако довечера успея ще му кажа да го нарпави и ще кача да видите и вие за какво става въпрос

Редактирано от xPeke911
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има един сайт за VoIP в в който като се регистрираш те пита кой ти е номера и би трябвало да праща смс с код за потвърждение, но явно има проблем и кода ти излиза като попъп по време на регистрацията ти през браузъра. Така можеш да се регистрираш с всеки номер. След това като се логнеш с име и парола за първи път мисля че ти даваше 30 сек. безплатни разговори, които ти стигат да звъннеш на някой и да му кажеш че си ти. Недостатък е че за всеки номер който искаш трябва нова регистрация. Ако от форума не мислят че е реклама, ще го напиша, но аз си го ползвам с моя си номер, особенно като съм в омандировка, защото цените са много тънки (0,03 лв към фиксирани и 0,08 лв към мобилни у нас).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прав е Маринов. Правил съм гореспоменатото много пъти, защото при регистрация ти дава $1. Само за позвънявания не взима пари. След седмица обаче, реших да се избъзикам отново и долара кредит изчезнал. Иначе може да си направиш всякакъв номер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!Моля за работещ линк за fizz weather!Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има в апкейк, последна версия. Иначе, Мега Уедър беше безплатен тия дни ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нито един линк не работи в апкейк!Мерси все пак ,весел празник!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е точно по темата,но някой дали не знае как да излъжем Virtual Regatta?Да докопаме оборудването за лодката,че състезанието започва утре!40 кинта не ми се дават:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Че тя не е ли безплатна?

Virtual Regatta by Many Players

https://appsto.re/nl/3JShx.i

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Безплатна,но допълнителни платна и навигации плащаш!Без тях няма шанс!iAPCrazy не свърши работа:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iMyHome някой дали може да ми намери?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Търся програма с която да виждам кой се е вързал за домашния WIFI и съответно да му спирам и достъпа ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това някой рутери го имат като мобилни приложения. Примерно на моя D-link пред телефона виждай кой е вързан с каква скорост сваля и кой сайт е отворил. MyDlinkLite се казва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Виж това, ама не знам има ли за спиране на достъпа, не ми се е налагало:

Who Uses My WiFi? (WUMW) Protect your network from intruders by Variance srl

https://appsto.re/bg/WlBZZ.i

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря - но тази само генерира пароли и ти ги запазва за да се логнеш отново.

@momchil_g , моя е TP-Link и в стора има програми които си го върша и като влезна през сафари в рутера !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз ползвам Fing

Показва подробна информация за устройствата в WiFi мрежата към която си вързан в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изглежда добре , но май не може да спира достъпа на други до мрежата. А човека май това искаше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За да спре достъпа на някое у-во трябва да му филтрира MAC адреса в настройките на рутера,

което ще стане само през браузър или ако производителя на рутера има някое приложение за настройка на рутера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ясно, значи все още не е направено . Сетих се ,че ползвах такава преди време при роботите ,единствената смислена програма за мен !

П.С

Имате ли идея каква е програмата за да се получи този ефект при видео клипчетата ?

Kde4lro.png

Редактирано от kaizersoze
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Търся подходяща навигация за Дубай,че за първи път отивам;)))Някой може ли да помогне? В краен случай Google Maps има офлайн опция за там;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...