Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Търся една програма


xPeke911

Въпрос

Здравейте, не знаех къде да пусна темата и затова отворих нова ако съм збъркал моля да бъде прехвърлена където и е мястото.

Та искам да попитам вчера един приятел ми каза че могъл да направи така че като ми звънне да ми показва какъвто си иска номер,аз обаче не повярвах разбира се и му казах да ми звънне от номер 0899999999 той се засмя и кво да видя звъни ми от този номер та въпроса ми е някой има ли представа коя е тази програма тъй като той не благоволи да ми каже :D Благодаря предварително

Поздрави !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Суджукът има карти на Емирствата, пробвай го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Кайзер Созе, мисля, че този отвратителен (д)ефект, го прави плеъра на дадения сайт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,никой знае ли някаква програма за записване на разговорите от телефона/изходящи и входящи/ която работи без джейлбрейк на 6 плюс.Може и да е платена от appstore ако някой е ползвал някое приложение и е останал доволен.Досега съм ползвал Call recorder на андройд устройство и бях много доволен,записваше си автоматично всички разговори без бийпове и ограничение на времето в което записва.Гледах някой приложения от аппстора искат да имаш интернет за да може да записва разговора,или има ограничение от минутите който може да запишеш и след това си купуваш допълнително минути.Търся нещо което като ти звъннат да записва автоматично и като звъня аз пак да си записва автоматично без да стартирам приложения и да натискам копчета.И записаните разговори да се съхраняват на телефона и да мога да си ги слушам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

Някой да знае лекарство за "Pauser Pro"? Има я във Vshare, но не ще да захапе. (Unjailbroken)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не не я променям, а трябва ли. Това не беше ли някакъв стар трик. Бих пробвал, но не си спомням на коя дата да върна календара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Здравейте, не знаех къде да пусна темата и затова отворих нова ако съм збъркал моля да бъде прехвърлена където и е мястото.

Та искам да попитам вчера един приятел ми каза че могъл да направи така че като ми звънне да ми показва какъвто си иска номер,аз обаче не повярвах разбира се и му казах да ми звънне от номер 0899999999 той се засмя и кво да видя звъни ми от този номер та въпроса ми е някой има ли представа коя е тази програма тъй като той не благоволи да ми каже :D Благодаря предварително

Поздрави !

Имаше една руска фирма която се занимаваше с криптиране на телефони. Тя продаваше и iphone 5s на цена 2500$ с предварително инсталирани приложения. Едната опция беше точно като описаната от теб. Имаше и много други. Мой приятел си беше взел такъв.

ПП Чак сега видях че поста е от миналата година. Извинявам се.

Редактирано от Kery70
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, иначе VOXOX върши перфектно тази работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не става! Между другото Navigon, MovieBox, BlackBox се инсталираха без проблем. Явно братушката не са можли да го хакнат. Ами, колегата ще трябва да си я купи от Стора, щом толкова я иска. Със здраве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Навигация за Китай някой да знае читава?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Още на летището може да си вземеш седмична,за 20$. Само пипни между краката да няма антенка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има ли добавка от сидия или отделна програма, с която youtube да работи в background ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте търся приложението Тrack attack че я няма в AppCake, устройват ми и сходни на нея като:TrackAddict HD или RaceTrace. iPhone 5 7.0.2

Редактирано от Dan7e
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Търся туик от Сидия за 8.4, който да изключва auto correct, когато пиша на български, но да е включен при писане на английски.

Някой да знае?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

някой може ли да ми каже туик от сидиа за скриване на чат в whatsapp /скриване на заключване/ ...като convo protect но за ios 8.4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Търся програма, която е алтернатива на старото imo. Пробвала съм няколко (IM+; BeejiveIM и т.н), но не са били добри или са били пълни с бъгове. Та това, което търся е програма, която контролира няколко социални мрежи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте!Трябва ми работещо Voip приложение за Турция?Voxox е ограничен и не работи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...