Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TaiG Untethered Jailbreak за iOS 8.0 - 8.1.2/8.1.3 - 8.4


Grievous

Recommended Posts

При опит за джейл ми излиза това

8278735l.png

Компютъра е с win 7 64 битов itunes последната му версия. Защо иска да инсталирам пак i tunes

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мoже би прoблема ти се крие, тoчнo в тoва "itunes пoследната му версия"!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е именно там. Същото съобщение имаше и при мен. Преодолях го със сваляне версията на iTunes (12.0.1.26).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с последна и на мака, и на бозата. Що работи при мен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен, докато бях с джейла батерията беше под всякаква критика, за 12 часа падаше, като от тия 12 часа да съм ползвал телефона най-много 1, ама най-много. Откакто го махнах си кара доволно на 25 часа с над 12 часа ползване. Чудя се обаче дали самият джейл беше причината, или някакъв скапан tweak, който съм инсталирал защото инсталирах всичко, което ми се стори интересно в youtube класациите за the best tweaks.

Вие усещате ли значителна промяна в поведението на батерията с джейла? Иска ми се пак да го направя, тъй-като cydia ми позволява някои доста удобни за мен неща (като tap to unlock и classic dock + telenor logo-то в zeppelin :biggrin: ) и искам да си ги ползвам, но вече ме е страх.

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Allx идея си нямам, защо при мен не работи. При опит за стартиране на джейла получих същото съобщение, като kraimirr. След многократни опити (включително и стартиране като администратор) и ровене в нета, само свалянето на версията на iTunes свърши работа. Ако ти имаш представа, 'що при теб работи, а при мен не, ще се радвам да споделиш.

Редактирано от sniperdage
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне 10 телефона съм джейлнал, но не и с последната версия на Туньо. Казаха че новото тай джи ще бачка, но при мен не се получаваше. Така или иначе пича нищо не губи от опита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Срам, не срам - еб@ ли му м@йката. Служебния лаптоп с боза 8.1 е с последния тюнс и работи. На Сони-то в нас си джейлнах моя телефон - ХР и последен тюнс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз да кажа, на сина на уиндоса, с нова , стара версия на Тюнса, неще и неще. Стартирах като администратор (изобщо не се сетих преди) и стана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Същото се получи и при мен . Днес най накрая се реших да джейлна и ......греда. Обаче после попрочетох малко и когато стартирах като Администратор стана.

Редактирано от aserrr
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Allx идея си нямам, защо при мен не работи. При опит за стартиране на джейла получих същото съобщение, като kraimirr. След многократни опити (включително и стартиране като администратор) и ровене в нета, само свалянето на версията на iTunes свърши работа. Ако ти имаш представа, 'що при теб работи, а при мен не, ще се радвам да споделиш.

И при мен така се получи. След сваляне на iTunes на по стара версия, 12.01 се получи и стана за нула време. С win 7 64bit, IOS 8.4 iPhone 6. съм. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е ползвал Cydia Impactor за да махне джейла? Дали остава някакви следи след това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След преинсталиране на Win и нов Itunes версия 12,0,1,26 Джейла стана от първия път :). После добавих репо AppAddict за да сложа AppSync Undifrent инсталирах го но не искат да ми тръгнат ъпдейтите в App Stora. Пробвах и с AppSync Undifrent от репо Karen's Pineapple, проблема с ъпдейтите остана. Чета във форума но нещо не мога да се оправя . Някой да има идея какво да направя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що го махнах за проба и пак не тръгват в App Stora като натисна ъпдейта започва да върти кръгчето и нищо така вече 5 минути :( даже като кликна пак да спра ъпдейта кръгчето посивява и остава да си върти. Трябва да махна App Stora от мултикастинга за да спре ъпдейта

Редактирано от kraimirr
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползваш пиратски софт и си плащаш цената.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чист рестор и веднага след това джейл и всичко се подреди :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли е да джейлбрейкне 8.4.1?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали неофициално точно това закърпи този ъпдейт?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...