Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

TaiG Untethered Jailbreak за iOS 8.0 - 8.1.2/8.1.3 - 8.4


Grievous

Recommended Posts

Срещал съм го често това, аз го оправям така

Рестор през DFU - после jail и всичко ще е ОК ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да де, но за седмица вече три пъти по 7 часа за възстановяване на всичко, вече взе да ме стяга шапката..

Ще чакам 8.2 и това е. Оставям го както е.

Установих, че това се случва, когато затворя повече приложения от App Switcher-а...

Проблем с РАМ-менъджмента??

П.П и става само като след като ги затворя в App Switcher-a, се опитам да отворя програма от джейла (iFile, Cydia, iCleaner) , никога не се появява като проблем ако отварям само AppStore приложения. Но пипна ли икона на апликация от Cydia или самата Cydia, след това и тези от AppStore не може да отваря. За пръв път съм с такъв фантомен проблем. Само като си помисля за рестор и ми причернява...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най- тъпото е, че не връщам никакви бекъпи и точно за това ми отиват по 6-7-8 часа докато наглася всичко, както е било...

П.П започнах да напипвам откъде може да е - всеки път всичко тръгва от опит да отворя iFile. Там е първото зависване и повлича крак на всичко друго. Освен това бях сложил един cURL от вторично репо, защото беше по- висока версия от това в Big Boss и преди всичко в описанието пишеше, че оправяло дупки в сигурността.

Махнах го, сложих оригиналното от BigBoss, разкарах iFile и всичките му сателити, сложих Filza и не съм имал този проблем оттогава, да видим докога...

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iFile с по-висока версия в друг сорс от BigBoss? Нещо не сте наред обаче!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Четеш ли изобщо какво пиша или перкаш наизуст? Казах, че съм сложил cURL (multi protocol file transfer) от друго репо.

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коментарът е същият. Не знам, не ти ли мина през акъла, че няма как нещо толкова важно да е по-по-най от друг автор, различен от истинския? Специално за неща свързани със сигурността, не бих се доверил на нещо различно от дефолтските сорсове. И, не, iFile няма нищо общо в случая и няма как да ти причини такъв бъг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами честно да ти кажа - идея си нямах, че е толкова важно:) Беше като добавка към iCaughtU Pro и просто не предположих, че може точно това да омаже нещата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Потребителите на Mac най-накрая могат да джейлбрейкнат устройствата си с iOS 8.1.2 с помощта на PP Jailbreak. Новият инструмент, който не е свързани с TaiG Jailbreak на Windows, е в състояние да джейлбрейкне всяко устройство от iOS 8.0 до 8.1.2 под Mac.

http://pro.25pp.com/ppghost_mac

Touch ID и Find my iPhone трябва да са изключени! Долу има отметка на PP приложението. Махате я преди да натиснете бутона "СТАРТ".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествано и работи към днешна дата. На два телефона ФО 16 ГБ( 8.1.1) и ФО 64 ГБ (8.1.2) модели А1586 и А1549. С най-новата версия на TaiG(Windows). Никакво забиване. Всичко мина гладко. Благодаря Ви! :smile:

Редактирано от fearness
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според вас защо не ми пази в тунса кракнатите от AppCake приложения и къде са deb - oвете на Cydia, не намерих теми

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Not compatible with ios 8 YET! Благодаря, а относно втория ми въпрос питах в коя директория трябва да се сложат за ръчно инсталиране на deb. файлвете през iFunBox. Става въпрос за QuickDo, не иска да ми генерира код за кракване. Има ли някаква алтернатива за подобна програма?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Toва не работи на 8 все още, но ако е на 6.1.2 както пише, трябва да няма проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С телефон iPhone 6 64GB ФО имах проблем. Не спря да се рестарира докато не го ресторвахме, а с 16GB ФО няма никакви проблеми. Дали имате някакви идеи, дали е от телефона или може да сме омазали джейла?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако прочетеш изискванията в първи пост, мисля, че ще си отговориш сам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се. Има намесена "боса" дама (жена ми), която естествено е ъпдейтнала през телефона. Изрично и е казано, рестор от тунса и нов телефон, но кой да слуша и не казва като джейлваме. Ами поствам само като потвърждение, че с ота ъпдейт се омаза джейла. А 16 GB ФО iPhone 6 си работи перфектно........естествено при него всяка стъпка е спазена. Още веднъж извинявам се и Ви благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности за упътването.На Ipad 2 мина за нищо време.Всичко се запази и тръгна -даже китайския магазин си работи.

Забави малко на 30 % ,но после скоростно навакса.Не се отказвайте ако постои малко по-дълго на 30%.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо все още не затварят 8.1.2., но за мен това е добре. :smile:

http://prikachi.com/images.php?images/383/7901383Y.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя шот не е ли малко излишен, при условие, че двамата, преди теб сме ресторнали снощи?!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...