Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Фитнес и Бодибилдинг


inutero

Recommended Posts

Да видим кой как тренира, по колко бута от лежанка, колко санта му е бицепса и как се храни за да го постигне. :D

Аз лично съм фен на многоставните движения и упражненията със собствено тегло като инструмент за изграждане на функционално, здраво и красиво тяло.

Храня се ниско-въглехидратно с един ден седмично в който ск позволявам каквото ми се иска.

Интересно е да видим има ли други фенове на спорта като начин на живот и какви хитринки в храненето и тренировките е научил. Нека ги споделяме тук, винаги е хубаво да се гледа от различна гледна точка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше подобна тема, но се превърна в спор за добавките и някой я изпрати към коша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавките са сламката за която се хващат мързеливите. Стероидите няма да ги коментираме. Нека тук се включват хора достатъчно зрели да знаят, че ключа е в здравото трениране и качествената храна. Може да споделяме и литература по въпроса. На мен лично на ред за четене ми е това: 5b87fe0aaa35b48037dedfac1bf7fc1b.jpg

Фен съм на старата школа, макар информацията вътре да е леко остаряла, някои принципи са вечни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Антистероидно" си настроен, ама книгата на Шварци не споменава как се е блъскал с тестостерон и защо му присаждаха черен дроб после :)

Аз съм офф, мързи ме да тренирам. Плувам, карам колело понякога и тичам с кучето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз зимата си ям всичко и тренирам по 4 пъти седмично, само анаеробни тренировки. Напролет започвам да тичам и намалявам въглехидратите.

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, говори доста открито по темата за стероидите. Споделя, че тогава са взимали доста по-малки дози от днешните чудовища, то разликата е видима - тогавашния културизъм е бил много по-естетичен, сега на нищо не приличат...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво ще споделяме хранене и т.н. , но при един действа по един начин, при друг по друг начин...както и самата тренировка. То затова е хубаво всеки да пробва различни принципи и методики за трениране, да види как реагира тялото му и дали му пасва. Същото и с храненето, дори вида месо се усвоява различно от всеки , там е още по индивидуално . Иначе аз тренирам 4 пъти седмично , правя по интензивни тренировки , съответно с по-малко от максималните кг-ми. Винаги поне едно от упражненията ми е силото, възможно най-базовото за дадената мускулна група , която тренирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Карам колело и при минус 7 и се тъпча като свиня, но само домашно приготвена храна. Преди 6 месеца бях 90кг (175см съм), но спрях дюнерите, пиците, хамбургерите, намалих сладкото, увеличих плодовете, зеленчуците, започнах да закусвам и сега съм 80кг.

Много харесвам кардио упражненията - нещо от типа на Insanity beachbody workout.

И не пуша цигари от 4 месеца!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нищо няма да казвам :)

Чироз ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Аз тренирам за удоволствие и не гоня никакви резултати. Храня се основно с риба, както личи от една друга тема ;)

Сила ми трябва, защото ми се налага сам да си обслужвам каяка, който е >100кг.

Избягвам пилешкото и свинското, но се случва да ям и от тях. Тренирам два дни и един почивам. Тренировките ми са силови по 40 минути, като правя по една мускулна група на ден. Краят на всяка тренировка е корем, след което правя 30-40 минути плуване без почивка и за финал релакс в парната баня и IR сауната. Взех си една карта за Orange Fitness и съм супер доволен. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Навремето бутнах 145 от лежанка (с чийтинг разбира се :smiley-face: ) и това ми е макса. Сега си вдигам 2 пъти седмично на лежанката в нас 70 кила по 6 серии от 15 повторения и карам колело. Бицепсът ми е колкото годините (40) :)), ям всичко, пия бира на корем и не пуша. 1,87м/94 кг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

26год. 176-178см, 96кг , 11 години стаж в залата - лег - 1х160 , 6х140 , тяга - 1х200 , 9х160 , клек - 1х170 , 8х140 , като клека е пълен до долу. Отдавна не гоня силови резултати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

37г. Бицепс 50см., лежанка 160кг 2 повторения. Зимен период 105кг., летен 95г, ръст 177см. Приемам уей протеин и изолат. Не съм си помислял за анабол или стероиди. Започнах през 1993, от тогава имам около 17г. стаж.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...