Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с закупен Air втора ръка


imanev

Recommended Posts

Здравейте,

Имам следния проблем - през 10-20 мин ми се получава следното съобщение:

https://drive.google.com/file/d/0B_RhlCLpkrt6NEF4T3pSWE02UGM/view?usp=sharing

Предложения от типа да върна мака на този от който съм го купил не ми вършат работа, т.к. вече не мога да го върна. Дайте идея какво може да се направи и от какво може да е проблема.

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здрвей първо да попитам с коя mac os x си кога го вади това съобщение ,когато се натовари ли пробвай да върнеш някой бакъп ако имаш и виж дали ще ти го вади.А в прочем от както го купи ли е така

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

OS X Lion. Интересното е, че като го купих, всичко беше ОК, нямаше акаунт на iCloud и парола за вход, всичко изглеждаше ОК, докато го гледах в куриерската фирма, но после като се опитах да се логна с моя акаунт в къщи, ми даваше грешка при логването, после почна да излиза и това съобщение. След това при пускане излезна акаунт който ми искаше парола за да влезна, вече не можех да стартирам ОС. След това пробвах да го ресетна, но отново ми излиза тази грешка от снимката. Сега тегля ОС и ще се опитам да я сложа през флашка, защото през нета е много бавно и излиза грешката. Компютъра го пипам и не е топъл. За капак на всичко, този от който го взех си е закрил акаунта в ОЛХ-а и нямам връзка с него.

Редактирано от imanev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преинсталирай на чисто и кажи дали има проблем ,а би ли споменал какъв модел на Air и неможеш ли да сложиш по висока Ос че нещо лъвчо май доста поостаря вече

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лайън е последен за първия еър. Или има ядове с харда, или има запаметен акаунта в pram и трябва ресет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В куриерската фирма е връзката с продавача. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Манев, звънни ми утре след 11 в сервиза да разтеглим локума. Ще ти дам жокери какво да гледаш и евентуално да си го оправиш сам. Вече ако не сработят, ще преценяваш как да постъпиш занапред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Оказа се проблем в харда. Успях да го преинсталирам и работеше добре. След това ъпдейтнах до по-нова версия на ОС и вероятно пак попаднах на проблемната част на харда и започна отново да излиза съобщението. Отново направих инсталиране на чисто и всичко пак е ОК. В момента чакам нов хард втора ръка.

Може да архивирате темата.

Sent from my iPad using Tapatalk

Редактирано от imanev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...