Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Push Doctor - или как да подкараме push на хАктивиран телефон.


alessandros

Recommended Posts

Опитваш, докато не се появят налични. Ти не само опитваш - вероятно си го инсталирал, просто без сертификатите(това е идеята на цялата врътка) нищо не става.

Това опита ли? Все ви подсещам какво да правите и все се намира някой, който реве без да е опитал всичко...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефонът ми е активиран, отключен и работи перфектно, като изключим push notifications.

EDIT: След няколко часа плътно пробване да инсталирам програмата - най-накрая успях :) Всичко работи перфектно!

Редактирано от BrainClot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли тука да задам едно въпросче ??? Изглежда имам някакъв проблем защото като пусна програмата v1.6 - задавам си адрес и тя ме пита дали искам да използвам последната точка където ме е засякъл сателита или не.Избирам не и тя почва да мисли,мисли,мисли и нищо не измисля т.е. не открива сателит за да калкулира маршрута.Другият проблем ми е, че не ме засича там където се намирам.Опитвал съм и в кола и в тролей и пред блока и не става.За допълнителна информация да кажа че съм инсталирал Push Doctor.

P.S: Ако мнението не е за тази тема правете с него каквото прецените.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Дали ще тръгне на iOS5 GM?

Edit:Пробвах и при мен работи.

Редактирано от vasko1987
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Алтернативен метод, ако няма налични сертификати в PushDoctor: http://www.cmdshft.ipwn.me/blog/?p=787

Благодарности на Jonathan Zdiarski(a.k.a NerveGas) и victor11.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте на всички можели някой да сподели линк към Push Doctor.deb - посочените линкове неработят нещо.

И само за инфо че вече ми изпушиха нервите направо....

Iphone 2g 3.1.2 Locked - Jealbreak-нат и Unlock-нат с RedSn0w 0.9.4, - нормално Push Notification неработят,youtube app,GPS lokation.......

След като сложих репото на Push Doctor http://cmdshft.ipwn.me/apt/ исках да го инсталирам сваля васички нужни файлове които и зацъкля на Unpacking нещо си...

Грешката е следната dpkg was interrupted, you must manually run При което отварям Putty и въвеждам код dpkg --configure -a при което ми излиза една камара с настройки.....? След което въведох този код sudo apt-get -f install Тогава пък ми изписа че командата не е намерена.

До тук всичко което съм направил с телефона няма никакъв ефект youtube и GPS неработят. Като при всяка една операция съм правил пълен рестарт на телефона.

Последното което направих навигирах чрез Ifunbox до var/lib/dpkg и преименувах:

available на available-bak

status на status-bak

available-old на available

status-old на status

след това рестарт - влизам в cydia искам да инстална 'Доктора' и неще спира на същото място.

По време на инсталацията малко преди да засече ми изписва 'you are runing out of disk space' Възможно ли е това да е проблема поради които неиска да стигне до края на инсталацията????

Та това е малко отегчително ама - както и да е ако има някой да помогне ще съм благодарен.

Между другото горният пост на мен не съм го пробвал - по късно като опитам ще споделя мнение....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок де maps неработи неиска да засече каквато и да било позиция пробвах от няколко места неще и неще.....

и все пак да разполага с линк за Push Doctor.deb?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Ех хора,аман от проблеми.. доста изчетох,цяла вечер това ми беше работа,но така и не разреших проблема!

Всичката информация е стара.. на кратко,инсталирам "Push доктор" но програмата се инсталира половината,и фактически нищо не става..

Какво да правя?

Искам да попитам,ако направя рестор на телефона ще се оправят ли push-овете?

Ако е възможно искам да го избегна,защото цялата информация пак ше ми отиде на кино.

Телефона е хактивиран с йос 5.0.1,jailbroken.. имам ли шансове?

И за да не ми се ядосате,наистина изчетох всичко възможно,просто явно не съм разбрал,или просто няма решение точно сега за моя телефон,наистина.. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми...не си :smile: След като е хАктивиран, пуш няма. К'во прай'м? Реактивация. Качваш SAM, настройваш го за картата към която е локнат, clear push, revert lockdown to stock, deactivate и активираш с тунчо. Виж темата по въпроса.

За пуш доктор забрави, никой вече не споделя сертификати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност да.. намерих този начин в гугъл и стана,"iPusher" работи,и си качих друга програма с нотификейшъни,и тя си работи перфектно,но старите все така не работят,фейсбук,вибер,майл и т.н..

Иначе ето какво правих досега,верноятно е това,което и ти предлагаш :)

http://iphonehel.blogspot.com.es/2011/12/how-to-fix-push-notification-iphone-450.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Старите са с прецакани сертификати. Просто ги изтрий и преинсталирай, всичко ти е наред вече, мисля. За мейла - изтрий акаунта, рестартирай и го настрой наново.

Това което си постнал в линка, го има отдавна тук, на български език ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи за пореден път се оказа,че щом написах поста с молба за помощ,точно тогава съм разрешил проблема си! :Д

Благодаря много,че се отзова по това време,всичко е точно.. жив и здрав!

(А търсачката я ползвах,но явно аз не знам как стават нещата,та се мъчих на английски,ама здраве...)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравей те имам iphone 2g 3.1.3 jailbreak преди два дни го преинсталирах и сега не ми работи whatsapp i viber в смисал такав не ми показва кога някои ми е писал или званял нито като известие нито като звуков сигнал. трябва да вляза в саммата програма и тогава мога да видя. Notification ми е пуснат но не ми показва.Изтеглих си Push Doctor рестартирах и пак не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Използвай SAM. Няколко поста по-нагоре е обяснено какво да се направи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...