Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Сервиз за айфон


shpeki

Recommended Posts

Лекинко се измазулваме. Аз не те питам за какво си ме наказал. Питах те съвсем различни въпроси, ама някак си нема що да ми отговориш, чини ми се.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, щом ти си критерият за интеуект, кой съм аз да споря с тебе? Въпросът е риторичен. И както ти казах - знаеш къде е вратата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се разберете на лична кореспонденция , а правите това достояние на целия форум?


Sent from my iPad 9 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щото егото взима превес пред разума, при някои индивиди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че поне си го осъзнал и си го признаваш.
Аз зададох няколко въпроса , чиито отговори исках да се видят от всички. Но явно си притеснен да отговориш и увърташ всячески . Напълно в твой стил. Гръмки изказвания, сложна терминология, нула мисъл!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, gorgior написа:

1. Ти чете ли изобщо първия пост на колегата по наказание или просто му хвърли един поглед и реши да се правиш на умен с тъпи въпроси?

1.1 От къде знаеш, че варненеца е хомосексуалист и защо толкова се интересуваш кой е?

1.2 Как се вади информация от G-сензоара на терлефон, който не пали и какво точно доказва тя?

2. От къв зор, след като изгони автора на дискусията (за което разбира се аз съм виновен) я остави активна? Или смяташ, че ще е много полезна за някой?

3. Тук е форум за взимопомощ или:

а) дигигитален отдел на следствието, където разследваме кой на кого счупил телефона?

б) чат рум, където сме длъжни да изслушваме историите и бляновете на евентуални бъдещи потрбители?

Ако форума наистина ше е това, което съм описл в въпрос №3, то тогава аз наистина нямам работа тук!

 

 

Както казах, отговор не дължа никому, но понеже съм пич, ще ти задоволя егото и ще ти отговоря:

1. Ти как мислиш? Тук ти е второто нарушение на 1.4

1.1 "Хомосексуалист" е, за да не наруша аз въпросната точка, останалото не е твоя работа. Хубаво е да се знае(ако се докаже, иначе е голо плюене) кой сервиз не си върши работата.

1.2 Ако навиеш някой от официалните сервизи може и да ти покажат. Какво доказва ли? Ти си умният, сети се.

2. Ограничен временно не е изгонен. Трия само мнения в нарушение, ако не си забелязал, аз не съм ти.

3. Тук е форум и темите се дискутират, не подлежат на цензура от граф Гогата де ла Перник. Точно това правим тук: изслушваме и ако можем помагаме, т.е. ти какъв фактор се явяваш, да определяш кои теми са или не са състоятелни? Не ти е за първи път да отблъскваш потребители с остроумничене и подигравателно държание, но ти е за последен.

Този форум не се върти около тебе и твоето мнение, а около потребителите му. Понеже продължаваш да ръсиш завоалирани или не толкова обиди, както и да оспорваш за пореден път решение на екипа, те изпращам в перманентна почивка. Публично, да се знае защо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам какво е нарушено като правило. 1.4 казва да не се обиждат други потребители на форума или сте изтрили “обидния” пост, или аз не можах да го намеря. В цялата дискусия използването на хомосексуалист в кавички може да се тълкува като обида предвид смисъла, който е вложен, но пак е към някакъв външен човек, наречен от друг “шебек” , което е маймуна на турски. Кое е по- обидно от двете всеки си преценява, но не мисля, че се нарушава 1.4

Който се дразни на определени потребители, може да си ги блокира, но чак да се банваме е прекалено.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не изпадаме в полемики, но обидните постове са изтрити. Отделно на Гогата му стана навик да създава конфликтна среда и заради него да бягат потребители, което няма как да продължи повече. Той е единственият толериран до днес потребител, с над десет наказания за неправомерно поведение към потребители и/или екип. И не става дума за лични отношения, напротив. С него се познаваме лично и го броя за добър познат.

Бих предложил тези два поста(моя и твоя) да сложат край на дискусията.

 

P.S. Нямам право да се дразня някому и да го блокирам(т.е. не "виждам), тук не е фб, а и това би се разминало малко с работата ми на модератор, не мислиш ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

За да не отварям нова тема, някой имал ли е проблем да се свърже със сервиза на istyle по тел, или е заето или е свободно?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сутрин от 10:05 до 10:10 ч , после не вдигат. Ако си от София в мол “Сердика” се намират.


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е добре аз съм от Пловдив, искам да ми пратят у-вото по куриер как да се свтржа?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отварят в 10;00ч, рано ги търси. Успех


Sent from my Айфон using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста тъпо ми да го махнат този телефон на сайта ......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Звънни в магазина, от там ще им предадат, те са в едно и също помещение. Или пиши на мейла, отговарят сравнително бързо.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в магазина не дигат....след като ги оспамих с още 3 имейла ми писаха, че са ми получили и първия в петък .... 🤣 еми да бяха драснали поне едно ОК, аз боб хвърлям....голям смях офицялен Апъл сервиз да се държи така...

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, аз нямам проблеми, обясниха ми, че в сервиза не вдигат защото имат работа и всеки път като звънна в магазина се свързвам, явно е на късмет, пък и сега нали има наплив за новите телефони, може и в магазина да са имали клиенти, вчера говорих с тях, вдигнаха на 2 ро позвъняване.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@profusion Сервиза ми е на една ръка разстояние.Ако нещо мога да ти помогна,като отида на място не ми е проблем


Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодатя! но ми отгоеориха, у-вото го пратиха  и е при мен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Някой знае ли качествен сервиз за мобилни телефони във Варна, който да смени дисплей на iPhone 7?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз ще са намери, качествен дисплей - вероятно не. Освен ако не е свален от друг айфон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този отговор не е задоволителен 😂. Трябва да пратя една женица да ѝ сменят дисплея, ако знаеш някой го кажи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Привет, препоръчайте читав и изпробван сервиз в град Варна за подмяна на дисплей на iPhone XR! Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди месец моя близка от гр. Варна е поситила сервиз "Димси" (има го в гугъл мапс) за смяна на дисплей и батерия. Останала е доволна от обслужването и качестовото на дисплея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...