Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch ще стартира на 9 март.


WULAS

Recommended Posts

Току-що Apple обяви датата на предстоящото Apple Watch събитие. Компанията изпраща покани към медиите, за да отразят официалния старт на продажбите на умния часовник, който видяхме през есента на 2014 г.

Датата е 9 март, градът домакин ще бъде Сан Франциско, а мястото - Yerba Buena Arts Center. По-рано тази година Тим Кук каза, че Apple Watch ще излезе през април, но сегашният анонс е изненада и за нас, и за всички технологични журналисти по света.

На събитието очакваме да чуем окончателните цени и наличности, свързани с умния часовник. Лозунгът, който са поставили от Apple, е "Spring forward", очевидна препратка към времето и часовника.

7947826z.jpg

Източник : hicomm.bg

Редактирано от WULAS
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наясно съм, че това са упражнения по сензации, но ако цените са такива, са направо абсурдни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като знаем марката, колко да са абсурдни. За златните е напълно нормална цена, имайки в предвид че там цените са за златото. За другите малко е голяма разликата между спорт и останалите. А и защо да не проверят настроенията на хората като подхвърлят такива цени ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хахахаха, 20к$ за златна еднодневка? К'ъв Ойстер може да се вземе за тия пари...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аахахахахахаха...да си ги носят...буухахахах...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И мен хич не ме блазни часовник, който трябва всеки ден да зареждам, в допълнение на стреса, който със сигурност ще ми докара като ми мери кръвното и пулса постоянно ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И както си говорим и до 1 година всички с Apple Watch :D!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задвижих вече за един спорт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И както си говорим и до 1 година всички с Apple Watch :biggrin:!

Колкото и да съм фен, благодаря. Предпочитам Лонжин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако говорим за спорт предпочитам да продължавам да използвам Suunto. В standby режим часовникът ми държи 1 месец! Давидим джаджите на ябълката как ще се представят.

Редактирано от iMan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чак толкова малко? Съмнявам се, все пак е часовник не айфон.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Часовник, ама с малка батерия, ретина дисплей, блутуут, и какви ли не сензори. Цените ми се струват невероятни, разликата в някои каишки е по 200$. Още от началото бях хвърлил око на stainless steel space grey модела, но 1к$ е леко множко. Не мисля че и повечето от тук пишещите биха се задоволили с по-малкия вариант. The best or nothin... Другият вариант е взимаш най-евтиния и чакаш да пуснат 3rd party каишки (които сигурно вече се произвеждат така или иначе) - ще стане като с кейсовете. Нищо чудно да се появят и по-добри (и евтини) решения от предложените от Епъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Май още днес ще са налични за продажба нови устройства. http://store.apple.com/us

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен на Apple TV-то ми показва че ивента стартира в 19:00 часа. Таймера показва че остават 1 час и 14 минути

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хамериканците са вече по лятното време.

От 19:00 ще започне.

Редактирано от Izzy
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къде може да се гледа ивента?

Редактирано от Mkarchev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключая златния ( който е само 10 000 $ ;) ) другите цени са доста точни. Е това е реалността. Макбука и той кърти направо :)

Прайз листа по-горе в темата е точен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е признавам, няма да го нося. Една нормална цена би ме разубедила, но сега...

Виж макбука си е красота и 25% по-тънък :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...