Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch ще стартира на 9 март.


WULAS

Recommended Posts

Съгласен съм с Шамана. Тоя път нещо се пооляха с цените на тези часовници.. 12"Макбука обаче е следващата ми покупка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно искат да се пуснат в ценовия клас на реномираните швейцарски брандове. Нормално е да има разлика в цената на каишките. Верига за Breitling струва 1000 евро. Обаче според мен Епъл допускат сериозна грешка - никой ценител на часовниците няма да даде толкова пари за подобно тамагочи. Там се ценят съвсем други неща. Иначе iOS 8.2 е вече налична.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.theverge.com/2015/3/9/8173805/apple-watch-hands-on

Сноу, аз ли съм пропуснал нещо или?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То й Стив Балмър казваше, че няма кой да си купи такъв скъп айфон, пък гледай какво стана :smile:

А този часовник е толкова часовник, колкото айфона е телефон. Това е просто умно устройство, което се носи на китката :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам, че няма кой да го купи, напротив. Просто аз няма да го направя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Към Anthony ми беше коментара...не към теб :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.theverge....-watch-hands-on

Сноу, аз ли съм пропуснал нещо или?

Apple TV е с нова по-ниска цена - $69.

И аз не смятам, че ще си купя часовника, въпреки че стоманения с миланска верижка изглежда много добре.. ама $600 множко ми идват. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То й Стив Балмър казваше, че няма кой да си купи такъв скъп айфон, пък гледай какво стана :smile:

А този часовник е толкова часовник, колкото айфона е телефон. Това е просто умно устройство, което се носи на китката :smile:

Много ясно, че ще се купува, но не и от ценителите на часовници. Просто друг таргет. Аз също няма да си го купя, дори и 100 долара да беше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук няма да ме барнат май;)Освен ако нейзлезе мода на двете ръце с часовници;)citizent eco drive с radio control него сменям за нищо;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече ъпнах и синхронизирах с елката ...

До 250 долара се купува като за джаджа , толкова струват и андроидските и се купуват, така че...

Пууу carplay го имаше в бетата а сега в официалната я няма

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И както си говорим и до 1 година всички с Apple Watch :biggrin:!

Ще си говорим пак кой и кога ;)

П.П. Сложете iOS 8.2 в профила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дано сега хванат та го джейлнат...

Че ми омръзна основно евенти да гледам на моето...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:D :D :D

There are 38 different models of the Apple Watch for sale. Even Samsung is confused by that one.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оляха се с цените. Това е дигитален смарт часовник, а не швейцарски шедьовър. Много маркетинг, много реклама, много шум за нищо.

Ако все пак реша да си направя подарък за РД, съм се спрял на sport 42mm space grey и ще купувам 3rd party каишки. Не е нормално да ми искат 450$/€ за stainless steel band.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Рекламата е уникална обаче ...

Преисква ти се да го имаш на ръката, но като свърши се сещаш че няма нужда .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

......

Пууу carplay го имаше в бетата а сега в официалната я няма

Доколкото знам, Carplay ще го има от 8.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оляха се с цените. Това е дигитален смарт часовник, а не швейцарски шедьовър. Много маркетинг, много реклама, много шум за нищо.

Ако все пак реша да си направя подарък за РД, съм се спрял на sport 42mm space grey и ще купувам 3rd party каишки. Не е нормално да ми искат 450$/€ за stainless steel band.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Наистина цените са безумни. Един швейцарски механичен часовник от среден клас като Certina, Tissot или Longine ще го използваш десетилетия . Да не говорим, че за 10 000 долара колкото струва златния, ще вземеш Омега или дори Rolex, който ще е вечен и цената му няма да пада с годините и ще е чудесно наследство за децата ти. А какво ще правиш с Apple Watch догодина, когато излезе новия модел? Ще си направиш златен зъб от корпуса му ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оляха се с цените доста. И то голяма реклама само да може да ни вземат по 500-700$ още веднъж след IPhone. Но има голяма разлика понеже тел. им е най добрия на пазара а тоз часовник не е. Даже и дизайна не е кой знае какво. Имам 4 часовника и нема им дам 500-700$ или 1000$ за тоз. Ами представи си даваш 1000$ за тоз часовник и след 5 години примерно каква стойност ще има тази технологична джаджа може би не повече от 50$ както вадят ъпгрейди по един два на година.

И вече два сериозни недостатъка.

1. Не е водоустойчив. Сертифициран е по IPX7 което означава до 1метър под вода до 30мин.

2. Батерията издържа до 18ч дневно.

То да станиш параноик на тема зареждане на тел. комп. и часовници.

Ами ако си дал 10к за злато и ти умре часовника от водата кво правим Апъл.......?

Не виждам за сега как Апъл ще вземат от мен едни 500-700 или 1000$.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от koksibg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя път се поувлякоха със цените . Незнам колко е революционно .........времето ще покаже. Цените обаче са революционни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

if <балъци> = 1;

than <уиски_с_фъстъци> = 1

Програмистите ще разберат :biggrin:

*then

Също, какъв език трябва да е това? Странен синтаксис има. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...