Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch ще стартира на 9 март.


WULAS

Recommended Posts

Аз нещо не мога да разбера защо се нервиш??? Имаше достатъчно инфо и клипчета какво предоставя и какво не. Това с детската играчка от "зрънчо" ми звучи, че не толкова се дразниш на липстата на функции, а не те кефи дизайна.

П.П. Аз лично от клиповете и прочетеното инфо разбрах, че няма да да ми е нужен този аксесоар и не си го купих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Санде, човешко право е да изкажеш мнение, било то хвалба или разочарование. Иначе си прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък за себе си мога да кажа следното, когато го видях дизайна беше първото нещо което ми направи впечатление. Както всяко друго Apple устройство е изпипано до последния детайл в дизайна. Съвсем друг е въпроса за практичност и нужда от него. Но всичките кайшки са просто супер. Иначе ако не си чел нищо за устройството, вероятно като влезнеш в ейпълстор и изслушаш 20 минутната им плеяда и го сложиш на ръката, доста бързо ще бъдеш убеден да го вземеш. Аз лично не нося часовници и не изпитвам нужда от подобно устройство и затова не го притежавам, иначе бях близо да го взема :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета виждам, че повечето не схващате идеята на форума явно или незнам и аз точно , ама ако Ви кажа че не съм дал една стотинка за часовника , може би ще нещата ще просветнат ...

П.П.

Форум>Мнения>Взаимопомощ и т.н.

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За мен е страхотна джаджа. Още веднага бях поръчал три, освен за мен, взех за дъщеря ми и жена ми и до голяма степен в това виждам смисъл да го има човек. Всичко е различно, когато и близките ти хора го имат. Дали ще им подчуквам по екранчето, дали ще им рисувам нещо, просто според мен, това нещо е най-малко часовник, както айфона е най-малко телефон!!! Става за разговори и то със съвсем прилично качество. Като шофирам и с ръка на волана си говоря перфектно, разбира се ще си намалиш музиката и ако не караш с 200км и повече, че тогава шума в колата е различен. Няма как да пропуснеш обаждане или съобщение след като ти вибрира на ръката а и можеш да отговориш веднага с уникалните поклащащи се емотикончета или готовите текстови отговори. От вайбъра не можеш да приемаш обаждания, но по същия начин ти показва, кой те търси в момента. Не знам дали се е случвало на някой да му притрябва навигацията а да няма стойка в колата за телефона. Като направите маршрут на телефона той може да ви е и на задната седалка, на часовника ви показва всяка нужна маневра, която трябва да направите, много е приятно. Котката да ви е гладна пак ви подсеща, музика да си пускате на безжичната колонка, когато си къркате с приятели някъде на сянка..., за толкова много неща е полезна тази джаджа, че мога да изпиша няколко страници. Съжалявам, че "kawabiker" има проблем с неговия часовник, каръшка работа, но ако има хора, които се двоумят, съвета ми е да спират да се чудят, вземете си го. И може-би едно от най-важните неща е, че това е за хора, които ще го ползват, а не за хора, които ще си го купят за да видят другите, че са си го купили!!! :))) Дано да съм бил полезен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се чудя Теленор като представители, дали няма да благоволят да го продават най-после...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те продават телефони, не са "представител" на Епъл. Питай Апком.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми вършат работа Апком, няма да го взимам кеш, а операторите не продават само телефони и Теленор са представители, ама това сме го дъвкали вече.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теленор продават само iPhone. А, на теб какво ти пречи да си уредиш потребителски кредит и да го купиш откъдето изпадне?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста неща ми пречат, но не е тук мястото да ти обяснявам - единствения начин ми е през оператор и толкова, да не разводняваме темата. Надявах се да го пуснат Теленор, както примерно Мтел продават часовниците на Самсунг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Швейцарски часовник използва Apple Watch за закопчалка

thewatchmanitsgold.jpg

Производителите на луксозни часовници надали се притесняват от нарастващата популярност на умните часовници, тъй като имат доста различен таргет. Дори и те обаче трябва да се адаптират към променящия се пазар. Американската компания Nico Gerard представи серия часовници със швейцарски механизми, която използва Apple Watch като закопчалка.

Макар да изглежда абсурдно, продуктът е съвсем истински и струва между9300 и 112 000 долара, в зависимост от часовника, който сте избрали. В цената е включена и стойността на Apple Watch. В сърцето на продукта е механизъм NG2824A, сертифициран Официалния швейцарски институт по тестване на хронометри. Адам Плумър от Nico Gerard твърди, че високопрофилните бизнесмени биха харесали идеята, тъй като искат да скрият своя Apple Watch и да запазят личния характер на съобщенията си. Това не е напълно коректно, тъй като дисплеят на Apple Watch не работи, докато не го завъртите към лицето си. Още по-странно е, че моделите са устойчиви на потапяне до 100 метра, но Apple Watch официално не е подходящ за плуване, което обезсмисля устойчивостта.

Източник: hicomm.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Пoнеже Dreamcatcher, ме надъха за часовника и реших да си направя предварителен коледен подарък съм пред една дилема. Кой от двата да взема - алуминия или стоманата? Как бихте ме посъветвали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Стомана винаги е > алумин.

Иначе според зависи :) едното стои по-масивно от другото. Въпрос на вкус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, ако си човек който си пази вещите и работи на бюро то тогава може да минеш и със спорт едишъна, в противен случай стомана + сапфир кристал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Специално за Watch, това твърдение "стомана>алуминий" според мен не важи. Моят е алуминий и няма една драскотинка по корпуса. Stainless steel съм виждал доста из мрежата и всички до един са издраскани като гърба на старите айподи. Сапфиреното стъкло може да е по-здраво, но пък дисплеят е с по-лоша видимост на слънчева светлина.

Като добавим и цената, направо не знам кой се лъже да ги купува стоманените..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стоманата се полира, сапфир кристала не се драска.

Аз досега никога не съм имал часовник който да не е с сапфир кристал и да успея да го запазя без драскотини (просто съм джаста праста :) )

За сметка на това имам приятели дето си носят по 5 и повече години часовниците със минерално стъкло без драскотина.

Та зависи си от човека аз не бих издържал да нося часовник с надран циферблат/дисплей.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама в комплекта няма паста за зъби..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и друг довод за мен за стоманения, ако реша един ден да го продавам полирам го и е като нов, а надрания алуминиев с надран дисплей и за подарък няма да става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще имам предпазни стъкла и фолио за часовници :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То отдавна има стъла и кейсове на spigen предполагам и на други производители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Споделям една много интересна статия за това как се е родила идеята за часовника и в последствие създаването му. Има доста любопитни неща от кухнята на Епъл. Може да я прочетете тук:

iPhone Killer: The Secret History of the Apple Watch | WIRED

http://www.wired.com/2015/04/the-apple-watch/

via Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Днес е ден за ъпдейти, то се е видял. За часовника обаче е по-скучничък:

IMG_1426.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...