Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch ще стартира на 9 март.


WULAS

Recommended Posts

Някой ползва ли бетата на watchOS 3? Аз съм доста приятно изненадан, поне засега :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не би вече да се вижда добре на слънчева светлина?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С fw upgrade? Да. И картофи бели...

Никога не съм имал проблеми с дисплея на спорт варианта, но при него е най-контрастен дисплея, поради липсата на сапфирено стъкло. Има си и настройки за яркостта.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ходих на едно спортно мероприятие и тези с apple watch търсиха сянка за да виждат стойностите по-добре, точно в този момент осъзнах, че това е минусът на apple wacth.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има по-значими минуси от този :) Като например липсата на (използваем и функционален) софтуер, което идва от ограниченията на Епъл с Dev kit-овете. Друг проблем до ОС 2, е като цяло по-бавната работа с 3rd party приложения. Подобрения за именно тези неща идват в ОС 3. Както и при iOS, ще трябва време разработчиците да си оптимизират ап-овете. Но ако съдя по Епълските, няма нужда от втора генерация хардуер. Всичко върви прилично добре и на този. В док-а вече могат да се добавят 10-тина приложения, които автоматично се обновяват (background app refresh) и зареждат мигновено. Новите activity watch faces са страхотни. А най-вече и функцията за бързата им смяна със swipe настрани. Например настройвам си един с активити кръговете за спорт; втори за нормален часовник с хронометър, аларми и тн; трети с мики маус, който вече казва часа като се докосне (много е забавен :) ); четвърти със снимка/таймлапс (които вече позволяват добавянето на компликации) и т.н.

Иначе вчера 40 км колело из София, Панчарево - нямаше проблеми с видимостта на дисплея. Разбира се ако слънцето е директно над теб се вижда по-бледо, но не и дотолкова, че да не разчитам какво пише. Все пак е OLED, което мисля за момента май е най-добрата технология за подобен тип устройство, ако говорим за цветен дисплей. Говори се, че следващото поколение ще е с micro led. Може да се каже че е недостатък, но не на Apple Watch, а на всеки смарт часовник с такъв тип дисплей. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какъв е дисплея на Garmin fenix 3, но колкото е по-светло толкова по-добре се вижда, да не говорим че батерията държи по 1 седмица с всекидневни активита по 1-2 часа. Много добре се разбира с въйфона и съм супер доволен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...