Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Office for Mac 2015 Preview


profusion

Recommended Posts

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те да вземат да пуснат български proofing tools...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли, те 5 години докато го родят този 2015 направо мак версията им е последна грижа. Направо ще пометна докато излезне ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това кога ще е налично? Ежедневно работя с ексел и много се дразня, че го няма за мак, даже напоследък се опитвам да свиквам на онлайн версията на гугъл…

Видях :-)

Голям съм тъпчо ;-)

Редактирано от imanev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имах проблеми с тегленето вчера, но днес е наред. На пръв поглед - по-изчистен интерфейс, но доста по-ярък; по-добро скролиране (нещо, което ме влудява в Офис 2011).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам добра новина. Не знам дали е свързано по някакъв начин с речника на Мак-а (по-скоро не), но има български спел-чек в новия офис.

Отивате в Word Preferences - Spelling and Grammar - Dictionaries и избирате Bulgarian от падащото меню Languages. След това от таб-а Review, бутон Language задавате български език на документа и се уверявате, че Do not check spelling or grammar няма чавка или чертичка и давате ОК.

шот

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ползва ли макроси да каже как е, че на 2011 беше пълна трагедия.

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имам добра новина. Не знам дали е свързано по някакъв начин с речника на Мак-а (по-скоро не), но има български спел-чек в новия офис.

Отивате в Word Preferences - Spelling and Grammar - Dictionaries и избирате Bulgarian от падащото меню Languages. След това от таб-а Review, бутон Language задавате български език на документа и се уверявате, че Do not check spelling or grammar няма чавка или чертичка и давате ОК.

шот

И при мен проверява на БГ, най-накрая! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Финалния офис бил излезнал но не го намирам никъде. Инъче привюто работи чудесно много съм доволен в бързодействието му!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм втори ден с него и съм доволен.

Name: Microsoft Office for Mac 2016

Version: 15.11.2

Mac Platform: Intel

има го в brokenstones.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а който няма покана за брокена от къде може да го дръпне

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм втори ден с него и съм доволен.

Name: Microsoft Office for Mac 2016

Version: 15.11.2

Mac Platform: Intel

има го в brokenstones.

В момента превюто ми се ъпдейтва до 15.11.2?! Което не знам какво ще значи ако е финала :tooth: Сигурен ли си е това е финал версията?

VY7xiPm.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтеглих го от пиратите но ми иска парола за зип файла.Някой да помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

има даден линк за сваляне и там като дам да свали файла с паролата по§ва едно искане за въвеждане на телефонен номер пращане на смс-и и т.н. което ме нерви а и не искам да пращам смс-и за да спе§еля телефон. Ве§е си имам

.Извинявам се изтеглил съм грешен торент.

Редактирано от jh_ivanov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На такъв торент му викат "скам". Бодни сега един отрицателен рейтинг и след още няколко ще отгърми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Някой да е настройвал Outlook ?

На Win-a след преинсталация си имам запазен файл с разширение pst. и след преинсталация казвам от къде да се чете и всичко е ок и ми излиза цялата поща от 2 години назад.

Под OS X като си настроя пощата ми излиза това което се е съхранило на сървара на мейл (15 дни назад) Има и опция за импорт на същия файл но всичко ми излиза не в основната папка а в отделна неактивна папка като архив. Има ли начин всичко да отиде в основната папка на мейла.

ПП с местене от една в друга папка с функциите на Outlook се задръства сървара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Свалих го от рутракер, пише че си е лицензиран и само трябва да се инсталира. Всичко си работи, но не иска да направи ъпдейтите трети път го мъча. Под не иска да ги направи имам предвид, че изобщо не започва да ги сваля. Намира ги, но не се свалят стои извeстно време и дава грешка.

 

Реших проблема елементарно с добавянето на DNS 8.8.8.8 в компютъра. Сега чакам да свали ъпдейтите.

Свалиха се нормално и се инсталираха.

Редактирано от turieca
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти запира при теглене на ъпдейта за Microsoft AutoUpdate, се опитай да го изтеглиш ръчно от сайта им, след това ауто ъпдейта вече заработва. При мен се получи по този начин.*

 

*Моят Офис е лицензен.

 

Едит: Упс, не видях последните два реда, сори за излишния пост.

Редактирано от drpetar
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...