Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

HERE - Offline navigation, maps, traffic, public transit


kaizersoze

Recommended Posts

icon175x175.jpeg

Отново Я пуснаха в АppStore !

screen322x572.jpegscreen322x572.jpegscreen322x572.jpeg

9111f545de3e649ea1cc24341d8a1daa.jpgf1495c092a7f62dff8ca967ff69ed2df.jpg

https://itunes.apple...app/id955837609

Днес и направих един тест и се държа много прилично. И с преизчисленията бързо влиза в час .

________________

☞ iPhone 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста бедна на информация, за офлайн карти MAPS.ME ми харесва повече!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В maps.me не виждам да има транзитни пътища, а и въобще не виждам да има плюсове пред here.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакви POI, ни отбелязани хотели, магазини, туристически атракции, като го отворя виждам една гола карта с блокове бели кутийки. За навигация с кола може и да е ок ама за друго не знам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това че не ги виждаш не значи ,че ги няма ! Който и магазин да напиша или заведение ми излиза с маршрут до там !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли съм сляп или не виждам никакви спирки автобусни нито София нито Пловдив....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Не си сляп няма автобусни , жепейски спирки показва . Явно заради това ти допада MAPS.ME щото там ги виждаш.

Още се чудя за какво да търся автобусна спирка на навигацията но и не държа да ми се отговоря :smile:

П.С

Тези си ги има !

Няма никакви POI, ни отбелязани хотели, магазини, туристически атракции,

П.С.С

Явно и метро спирките показва . ;)

2f01f5795e2abb3fb23dfb8256fb95b8.jpg

Редактирано от kaizersoze
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Навигацията не е лоша , но има някои неща , които не са удобни. Няма POI , ако си в чужбина и търсиш ресторант, бензиностанция и т.н. трябва да знаеш името на някоя та да я откриеш. Друга грешка,която установих, когато въвеждаш gps координати показва грешно място .А това е проблем и то голям . Търсиш блок в жилищен квартал и номера не му излиза. И това е проблем . Вече има български глас

Редактирано от bbbisser
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Блокове се търсят без проблем, а и не видях да има проблем с gps координатите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера я ползвах в Турция и съм изключително доволен,без проблеми ме закара до адреса който бях задал,като използва максимално бързия маршрут.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И аз съм много доволен от навигацията, няма и секунда след като мина знака за ограничение на скоростта и ме известява.

Между другото Нокия са продали картите на консорциум Ауди-БМВ-Мерцедес.

Да видим как ще се отрази това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли защо вече не я намирам за ipad

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали някога я е имало за iPad. Може да сложиш тази за iPhone и да си ползваш.

Иначе работи перфектно и офлайн, сваляш си картата и си ти. Пробвах в Сингапур и много бързо ме позиционира между небостъргачите.

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Български език подържа,глас Не!

Нещо не мога да я настроя на български.Бг глас инсталирах,но не виждам от къде да направя и интерфейса на Бг.Адресите в българската карта,също са на латиница,но търсейки на кирилица,ми ги намира.

edit:Днес излезе ъпдейт,в който е включен и български.Ако някой може да ми каже,как да променя езика,ще съм много благодарен!Не знам какво ми убягва,но се изнервих!Влизах в акаунта си в HERE,през компютъра и там си е на български.Трих приложението и го инсталирах наново.Настройките в телефона са си наред,с регион България,но не откривам начин и това си е!

Редактирано от ne4o
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Здравейте! Ще споделите ли мнение за тази навигация как се държи на iOS? Ползвам я на Windows phone и съм доволен. Откъм POI е бедна, защото първоначално е създадена за WP само като turn-by-turn навигация. Има отделно приложение Maps, което намира ПОИ-вете. Но Гугъл Мапс откъм POI е много по-богата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочети горните мнения, не са много, на пръв поглед виждам поне няколко свързани с въпроса ти за POI.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, прочетох ги преди да пусна мнението. Пишеше, че POI-те са постни. Така е, защото първонамално тази програма е създадена за WP и там имаше друго приложение Maps. Това, което попитах, беше как работи тази навигация под iOS и има ли някакви проблеми с нея?

Върви ли и на по-малки дисплеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак от предните мнения виждам, че колегите са доволни, колкото до дисплеите, явно върви - тук няма делене по резолюция, защото няма толкова модели и размери апарати, в описанието на самата програма пише оптимизирана ли е за дадени модели. Съща така в магазина има коментари запдаденото приложение по версии, където можеш да се ориентираш относно евентуални проблеми. Мисля, че ако имаше нещо сериозно, колегите щяха да споменат, но пък и тази навигация не е сред топ предложенията, може би затова мненията са малко. Под iOS всички приложения работят добре, просто контролът върху тях е достатъчно голям, за да не се допускат боклуци в магазина.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нямам такова уст-во все още. От онази тема...след празниците ще взема някоя читава 4S-ска.

Питам, защото функцията на форума е да се пита. Тук атмосферата е дори по-недружелюбна и от Андроид форума. Това не се е променило от 2011 г когато последно имах профил тук.

Няма повече да пиша тука. Весели празници!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вчера тествах из София навигацията. Въобще не е "чист боклук". Намери ми една забутана улица в Красно село. Единствено Google Maps би се оправил по-добре. Рутирането е също толкова добро. Не видях как мога да пусна черните пътища. Нямам Ай устройство вече, но я препоръчвам горещо. Даже е добра от Гугъл Мапс като опимизация на маршрути при рутирането. При откриването на POI обаче Google maps води.

Редактирано от Petar Ivanov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти, сериозно ли?

:tooth:

Единствено Google Maps би се оправил по-добре. Рутирането е също толкова добро.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...