kaizersoze Публикувано Март 12, 2015 Сподели Публикувано Март 12, 2015 Отново Я пуснаха в АppStore ! https://itunes.apple...app/id955837609 Днес и направих един тест и се държа много прилично. И с преизчисленията бързо влиза в час . ________________ ☞ iPhone 9 Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
boris_m80 Публикувано Март 13, 2015 Сподели Публикувано Март 13, 2015 а има ли български език Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
gogi6 Публикувано Март 13, 2015 Сподели Публикувано Март 13, 2015 Български език подържа,глас Не! 1 Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
The Shaman Публикувано Март 13, 2015 Сподели Публикувано Март 13, 2015 Много добре бачка. 1 Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
kaizersoze Публикувано Март 13, 2015 Автор Сподели Публикувано Март 13, 2015 В процес на разработване и за BG глас ! Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
profusion Публикувано Март 13, 2015 Сподели Публикувано Март 13, 2015 Доста бедна на информация, за офлайн карти MAPS.ME ми харесва повече! Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
mirror Публикувано Март 13, 2015 Сподели Публикувано Март 13, 2015 В maps.me не виждам да има транзитни пътища, а и въобще не виждам да има плюсове пред here. 1 Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
profusion Публикувано Март 13, 2015 Сподели Публикувано Март 13, 2015 Няма никакви POI, ни отбелязани хотели, магазини, туристически атракции, като го отворя виждам една гола карта с блокове бели кутийки. За навигация с кола може и да е ок ама за друго не знам... Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
kaizersoze Публикувано Март 13, 2015 Автор Сподели Публикувано Март 13, 2015 Това че не ги виждаш не значи ,че ги няма ! Който и магазин да напиша или заведение ми излиза с маршрут до там ! Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
profusion Публикувано Март 13, 2015 Сподели Публикувано Март 13, 2015 Аз ли съм сляп или не виждам никакви спирки автобусни нито София нито Пловдив.... Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
kaizersoze Публикувано Март 13, 2015 Автор Сподели Публикувано Март 13, 2015 (редактирано) Не си сляп няма автобусни , жепейски спирки показва . Явно заради това ти допада MAPS.ME щото там ги виждаш. Още се чудя за какво да търся автобусна спирка на навигацията но и не държа да ми се отговоря П.С Тези си ги има ! Няма никакви POI, ни отбелязани хотели, магазини, туристически атракции, П.С.С Явно и метро спирките показва . Редактирано Март 14, 2015 от kaizersoze 4 Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
bbbisser Публикувано Юли 20, 2015 Сподели Публикувано Юли 20, 2015 (редактирано) Навигацията не е лоша , но има някои неща , които не са удобни. Няма POI , ако си в чужбина и търсиш ресторант, бензиностанция и т.н. трябва да знаеш името на някоя та да я откриеш. Друга грешка,която установих, когато въвеждаш gps координати показва грешно място .А това е проблем и то голям . Търсиш блок в жилищен квартал и номера не му излиза. И това е проблем . Вече има български глас Редактирано Юли 20, 2015 от bbbisser Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
mirror Публикувано Юли 20, 2015 Сподели Публикувано Юли 20, 2015 Блокове се търсят без проблем, а и не видях да има проблем с gps координатите. Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
londongunner Публикувано Юли 20, 2015 Сподели Публикувано Юли 20, 2015 Вчера я ползвах в Турция и съм изключително доволен,без проблеми ме закара до адреса който бях задал,като използва максимално бързия маршрут. Sent from my iPhone using Tapatalk 2 Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
arm11 Публикувано Август 3, 2015 Сподели Публикувано Август 3, 2015 И аз съм много доволен от навигацията, няма и секунда след като мина знака за ограничение на скоростта и ме известява. Между другото Нокия са продали картите на консорциум Ауди-БМВ-Мерцедес. Да видим как ще се отрази това. 1 Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
marbu Публикувано Август 3, 2015 Сподели Публикувано Август 3, 2015 Някой знае ли защо вече не я намирам за ipad Sent from my iPhone using Tapatalk Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
rooibos Публикувано Август 3, 2015 Сподели Публикувано Август 3, 2015 (редактирано) Незнам дали някога я е имало за iPad. Може да сложиш тази за iPhone и да си ползваш. Иначе работи перфектно и офлайн, сваляш си картата и си ти. Пробвах в Сингапур и много бързо ме позиционира между небостъргачите. Редактирано Август 3, 2015 от rooibos Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
ne4o Публикувано Август 3, 2015 Сподели Публикувано Август 3, 2015 (редактирано) Български език подържа,глас Не! Нещо не мога да я настроя на български.Бг глас инсталирах,но не виждам от къде да направя и интерфейса на Бг.Адресите в българската карта,също са на латиница,но търсейки на кирилица,ми ги намира.edit:Днес излезе ъпдейт,в който е включен и български.Ако някой може да ми каже,как да променя езика,ще съм много благодарен!Не знам какво ми убягва,но се изнервих!Влизах в акаунта си в HERE,през компютъра и там си е на български.Трих приложението и го инсталирах наново.Настройките в телефона са си наред,с регион България,но не откривам начин и това си е! Редактирано Август 17, 2015 от ne4o Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
Petar Ivanov Публикувано Декември 24, 2015 Сподели Публикувано Декември 24, 2015 Здравейте! Ще споделите ли мнение за тази навигация как се държи на iOS? Ползвам я на Windows phone и съм доволен. Откъм POI е бедна, защото първоначално е създадена за WP само като turn-by-turn навигация. Има отделно приложение Maps, което намира ПОИ-вете. Но Гугъл Мапс откъм POI е много по-богата. Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
dessyteneva Публикувано Декември 24, 2015 Сподели Публикувано Декември 24, 2015 Прочети горните мнения, не са много, на пръв поглед виждам поне няколко свързани с въпроса ти за POI. Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
Petar Ivanov Публикувано Декември 24, 2015 Сподели Публикувано Декември 24, 2015 Да, прочетох ги преди да пусна мнението. Пишеше, че POI-те са постни. Така е, защото първонамално тази програма е създадена за WP и там имаше друго приложение Maps. Това, което попитах, беше как работи тази навигация под iOS и има ли някакви проблеми с нея? Върви ли и на по-малки дисплеи? Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
dessyteneva Публикувано Декември 24, 2015 Сподели Публикувано Декември 24, 2015 Пак от предните мнения виждам, че колегите са доволни, колкото до дисплеите, явно върви - тук няма делене по резолюция, защото няма толкова модели и размери апарати, в описанието на самата програма пише оптимизирана ли е за дадени модели. Съща така в магазина има коментари запдаденото приложение по версии, където можеш да се ориентираш относно евентуални проблеми. Мисля, че ако имаше нещо сериозно, колегите щяха да споменат, но пък и тази навигация не е сред топ предложенията, може би затова мненията са малко. Под iOS всички приложения работят добре, просто контролът върху тях е достатъчно голям, за да не се допускат боклуци в магазина. Sent from my iPhone using Tapatalk 2 Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
Petar Ivanov Публикувано Декември 24, 2015 Сподели Публикувано Декември 24, 2015 Колеги, нямам такова уст-во все още. От онази тема...след празниците ще взема някоя читава 4S-ска. Питам, защото функцията на форума е да се пита. Тук атмосферата е дори по-недружелюбна и от Андроид форума. Това не се е променило от 2011 г когато последно имах профил тук. Няма повече да пиша тука. Весели празници! Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
Petar Ivanov Публикувано Декември 29, 2015 Сподели Публикувано Декември 29, 2015 (редактирано) Вчера тествах из София навигацията. Въобще не е "чист боклук". Намери ми една забутана улица в Красно село. Единствено Google Maps би се оправил по-добре. Рутирането е също толкова добро. Не видях как мога да пусна черните пътища. Нямам Ай устройство вече, но я препоръчвам горещо. Даже е добра от Гугъл Мапс като опимизация на маршрути при рутирането. При откриването на POI обаче Google maps води. Редактирано Декември 29, 2015 от Petar Ivanov Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
Alxx® Публикувано Декември 30, 2015 Сподели Публикувано Декември 30, 2015 Ти, сериозно ли? Единствено Google Maps би се оправил по-добре. Рутирането е също толкова добро. Цитирай Линк към коментара Сподели в други сайтове Още опции за споделяне ...
Recommended Posts
Присъединете се към разговора
Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.