Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Не мога да подкарам 5S с R-sim 10 mini


Recommended Posts

Кое му е толко сложното за разбиране ? Стой далече от заключени 5s и 5с.Турбосимовете не работят коректно за тях.А ако вече си купил заключен такъв ,насочи се към фабрично отключване,не е евтино (всъщност зависи от оператора може и да е, ако си късметлия ) ,но пък ще имаш нормално работещ телефон ,без всякакви изненади и пр.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ако си го купил за около 500 а ънлока ти е половината от сумата, може да го върнеш :) Не, не е сложно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баща ми има 5S от Теленор и с един приятел се мъчихме преди време с няколко рзлични турбо-симки, но не можахме да подкараме Вивателска нано СИМ.

Сега се чудя дали да не го накарам да преподпише и да вземе една 6-ца, тъкмо и аз да сменя моята 5-цата.

Та въпроса ми е, някой подкарвал ли е Теленорска 6-ца, с Вивателска карта и 3G датата да работи нормално, че имам 10GB на месец? Или да се насоча към ФО?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шестицата тръгва с турбина и виваком, 5ес не. Обаче от фо няма по-добро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Включвам се късно, но чак сега преглеждам форума и понеже съм "навътре" както спомена някой по нагоре ще Ви кажа аз какво разбрах от темата:

Mishocs се държи като ощипана невеста , но всъщност продава турбини от доста време или поне опитва , а както виждам и ФО предлага- лошо няма , ама да не се прави ;)

TheShaman се държи като истински форумец , каквато и е целта на занаятието си мисля аз !

gogi71 както винаги е обективен до болка , а на alxx не му харесва и плюе всичко , което не се предлага от неговия фаворит а забравя че на други места прави това , в което обвинява той ;)

Ей това видях аз в тази тема ...

П.П. Мишо за KDDI си се прецакал с поръчката :)

Нещата са доста по лесни

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Венко, тука се оля. Къде видя плюене? НИКОГА не съм приемал турбината за решение, без значение аз ли я продавам или някой друг. Който си купува ФЗ, сам си плюе на портмонето. Факт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Много кофти се получава с потребителите като мен които търсят решение и попадат ма тема като тоя "да става" "не не става" моя въпрос е следния имам 5s към sprint , искам да го ползвам по възможност с турбо-х-м и тн сим , тук казват става и не става ако някой има варянт с подобен чип дето мисли , че става моля нека ми пише ! От личен опит казвам имам и айфон 5 от 2 години с р-сим тогава беше 6та версия на ios след 2 години ползване още работи безупречно при всеки ъпдейт дори и при ios 9 в момента , точно за това не съм скиптичен към тези карти и се надявам да намеря решение и за 5s

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май не правиш разлика изобщо в ус-вата .

Понеже съм убеден с теб и на теб съм обяснявал не само аз , какъв е случая с 5S , a като добавиш и Спринт какво става, ще ти пожелая успех в начинанието , дори и да не успееш(което е над 2576 % сигурно ), вероятно ще си мислиш , че ще успееш , така че давай смело ;)

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Извинявам се, че вдигам стара тема. 5s Vodafone UK 9.1 се активира с rsim 10+ има сигнал, има изходящи обаждания и до там :) с карта на Виваком и Мтел, с Теленор не успях да го подкарам. Постоянно лупваше в активационният екран.

0ba9156119d7db9b0ae7139e36118ec1.jpg

8e82f2fbff6a072cd7530a26e20cb620.jpg

Също не успях да подкарам 10+ на 4s и с трите операторски карти.

iPhone 4s.iOS 9.2beta4 + Gevey using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

R SIM 10 v10.1 iPhone 5s Vodafone UK :)

a263ca1ac7d3c50802c861053eaccdc5.jpg

bbc174d227e86c5d86d842d08c8bb3f4.jpg

46c2f956bb61066f9bc5ac36856c88ee.jpg

15c9803e98cc63b50d39830b0afc518d.jpg

Нямам карта на Виваком за да тествам. С рсим 10 не може да се активира апарата, но при вече активиран апарат с v10.1 работи. 3G-то се лигави.

iPhone 4 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...