Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

BULSATCOM FUSION TV XBMC KODY


zdravko hristov

Recommended Posts

Всичко си бачка!

Untitled.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 318
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    49

  • zdravko hristov

    41

  • The Shaman

    19

  • pepo1919

    13

Спортните Диеми може да се гледат на Videos - UK Turk Playlists - Sport.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сменена парола

Да, щото някой от всички, които го ползваха (не собственика) е решил да смени паролата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне това разбрах от мнение на колегата KurtiMakarov в друг форум. Май и самия акаунт е негов.

Нямам думи..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е заради подобни нещастници нещата не се случват!

☞ 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поне това разбрах от мнение на колегата KurtiMakarov в друг форум. Май и самия акаунт е негов.

Нямам думи..

Да се обади на булсат ще му я сменят паролата без проблем или в някой от офисите ,щом той е титуляра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото виждам вече я е сменил.

Все още няма такова ограничение!

Акаунта го ползвам все още,на няколко мои устройства и на компютър,включително и няколко близки..

До сега беше пуснат да го използват всички,но естественно винаги има един тарикат,който ще смени паролата.За това аз бях до тук! Ще си го ползвам само аз и няколко познати.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой за два дена три пъти смени паролата! За това е сменен мейла и паролата.

Явно има и неблагодарни хора,но заради тях страдат и други.

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей KurtiMakarov искам да те помоля за pass/user за Булсатком. Преди малко прочетох какво се е случило, но аз винаги съм бил коректен към хората. Преди време имах потр име и парола, но от онзи ден никой. Помислих, си че нещо се е случило с кодито, даже прейнсталирах windows, и отново коди, но уви. Като видях, че и други се оплакват казах си ясно. Само за лично ползване, няма да я разпространявам. Обещавам!

Предварително ти Благодаря!

Редактирано от zdravko hristov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли??? Поне да беше опитал със лично съобщение! Така си е меко казано нагло!

☞ 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитах, но не мога да му пратя съобщение. Лични не може да получава

Разбира се това първо направих. Но с червени букви пише потребителя, не може да получава повече съобщения

Иначе първо това направих

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Безплатния обяд май свърши.1 акаунт-1 гледач по едно и също време,така че не се кахърете вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо!Сега пробвах на лаптопа,айпада и айфона.И на 3те работеше.А и би било супер тъпо,ограничението трябва да не е валидно за броя на активните приемници,1 до 4 (ако плащаш за4 бокса примерно)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На едно ай-пи нормално да работят.Но както и да е ще се види с времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега,замисли се само,това приложение е за да гледаш,когато си извън къщи.Аз съм някъде,жената е някъде и какво,само единия ще гледа,щото сме на различни айпита?При положение,че имам и плащам за 2приемника вкъщи (примерно). Е то тогава за чий ми е това приложение? :smile:

Ето обяснение на модератора на форума на булшит:

Всеки потребител на ТВ услуга има възможност да използва приложението на стационарни и мобилни устройства /компютър, телевизор, таблет, телефон/, а максималният брой на устройствата е равен на броя абонаменти на потребителя /основни и допълнителни, както за сателитно, така и за ip приемане на телевизия/. Приложението може да се използва само на 1 компютър.

За всички инсталирани приложения са достъпни каналите от абонаментния план на основното тв устройство /сателитен приемник или IPTV Фюжън бокс/. Възможно е блокиране на част от каналите, в зависимост от договорените условия със съответния доставчик (доставчиците на съдържанието).

Редактирано от Veselin Panov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На какъв принцип, при някой има спортните диеми, а при други не? От разговора ми с оператор, стана ясно че, няма значение таксата, Нова са забранили да се излъчва, през фюжан.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нова са забранили единствено излъчването на диемите през мобилното приложение. Но наистина е интересно на един акаунт вървят всички канали през коди но на друго коди не излизат диемите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

имам проблем с фюжъна и аз...от известно време ми не мога да пусна нищо.

Версията на фюжън която ми инсталира е 0.0.2м. Правя всички настройки, потребител, парола, IPTV simple client, но...

при стартиране логва, тегли каналите до 27ми и ми дава модул импорт фейл.

Някаква идея за решение на проблема? :(

едит:

Тази грешка я дава при настройка самсунг и панасоник. На андроид я дава още след логин. На настройка пц и лг зарежда каналите, но след това като вляза в ТВ модула, цъкам върху съотвения канал, но не зарежда нищо. Помощ! :(

Редактирано от regned
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се разбира, за компа ли става дума, или за друго устройство. Ако е за компа, провери си настройките на PVR.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Някой има ли представа защо при едни и същи настройки на kodi на windows 7 & Openelec/raspberry pi на openelec-а дърпа EPG за много по-малко канали от колкото на компютъра?

благодаря предварително

Редактирано от bukibalama
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Баба Гана - става въпрос за уиндоус, пропуснал съм тази подробност. Ако става въпрос за PVR IPTV Simple Client, настроен е. ;/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Грешна парола или логин!

Аз преди време поисках за лично ползване но не откликнаха .... Да Курти ..защото всички ползваха твоят логин и парола и сега увиснаха . при мен си бачка всичко само дето каналите от 214 станаха 127

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...