Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Snow Leopard 10.6.8


makaveli2

Recommended Posts

Здравейте, искам да си инсталирам МАК на моето PC, но ми трябва малко помощ за инсталацията.Гледах в OSx86project и видях, че на дъно като моето и процесор върви мака.

Процесора и дъното са същите като на моето PC, само видеото е 8600GT 512MB. Благодаря предварително :)

a1022b4c5e93c5e2.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора пич, явно сме само аз и ти в този форум :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И дъщеря ми влиза чат-пат, но хал хабер си няма от макита, ша я извиниш... Затова не пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам хубаво дистро за амд, но с този пост ме "спечели" за фен. Сигурно ми плащаш да дежуря тук?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не не ти плащам, но темата се гледа от 5 човека и никой не пише, за това така написах. Мъча се от седмица с това и немога да го

направя./по темата/. Алекс ако искаш да помогнеш ще чакам да се отзовеш, ако не здраве да е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да пробвах с едно от заму..а, дето се прави с R Drive Image .Направих всичко по стъпките и все ми излиза Still Waiting for Root device.. След това изпекох един диск със iso файл, пак правен за АМД и Интел , отново стигам до Still Waiting for Root device.. Просто не намирам AHCI mode в биоса ми. Nforse560 Sli e дъното, явно не го поддържа, щом го няма. И следователно въпроса е има ли шанс без AHCI mode ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Със AMD ще си имаш доста главоболие! Ако минеш на едно читаво дъно със intel чипсет и intel процесор подържаща технологията SSSE3 и всичко ще ти върви почти по вода! Иначе най-доброто решение е ,да се сдобиеш със една машина която има щампа на Стив Джобс (сещаш се).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...