Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Audio Recorder 2 (iOS 8 & 9,11,12,13)


gogi6

Recommended Posts

Аз ако бях на телефона на skpavlov, щях отдавна да съм спрял да работя. Толкова си го накичил този телефон, че никой не може да ти каже защо работят или не работят определени неща, включително и самите им разработчици. Опитай се да се вслушваш в съветите който ти даваме.

Аз лично бих те посъветвал да започнеш от начало с преинсталиране на софтуера докато се подписва и да качваш само нужни неща, който наистина ще използваш. За мен този накичен софтуер вече е омазан достатъчно, че да не се оправи дори и да деинсталираш повечето неща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: то си пише, начинаещ.

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това че пише " Начинаещ ", по никакъв начин не те поставя в някаква специална позиция. Това което сам си причиняваш на телефона, никой не може да ти го причини. А нежеланието ти да се информираш за определени неща, също е нещо което сам си причиняваш. Просто не очаквай отговори от нас защо не ти работи определено нещо, след като си направил вече това което си направил. С други думи оправяш се сам и действаш тестово, както действаш до момента. По този начин " накичен " телефона с репота и програми е нормално да дава проблеми и да не работи коректно. И най-важното - опитай да си отговориш на въпроса " Защо правя джейлбрейк на телефона си и какво очаквам от него? ". Най-веротяно нямаш никаква идея защо го правиш и може би само защото някога е било модерно, но всеки който е правил джейл го е правил с цел и е следвал нея, а не просто да изтегли всичко налично в сидия ... Докато не започнеш да действаш адекватно и да задаваш адекватни въпроси, бъдещите ти постове ще ъдат изтривани!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ползва ли последната версия? Виждам, че е имало ъпдейт от вчера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен ъпдейт не излиза да има. Иначе съм с 1,6-46 от репото на Limneos и съм супер доволен. Единствено след разговор по фейс тайм за известно време остава бутона за запис да стои при /върху/ другите икони и след известно време изчезва. Не знам бъг ли е или есктра.

P.S. С аудио рекордер 2 съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнах го, защото ми правеше проблем с wi-fi. В настройките съм му задал да ми показва кога има ъпдейт0b403ed4aedc6f1c939311230dbddb36.png
И вчера ми се появиc420b4aa38dbd58814097bafeab82654.png
Затова мисля, че е ъпдейтнат. Ще тествам пак, че трябва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен също имаше проблем с wifi-то, който се изразява в следното; трябваше ръчно да се включвам във вече познати мрежи, но след рестарт и отново джейл сега нямам проблем. Не знам да ли е от аудио рекордера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен ъпдейт не излиза да има. Иначе съм с 1,6-46 от репото на Limneos и съм супер доволен. Единствено след разговор по фейс тайм за известно време остава бутона за запис да стои при /върху/ другите икони и след известно време изчезва. Не знам бъг ли е или есктра.
P.S. С аудио рекордер 2 съм.

Double Tap по статус бара и изчезва. Така и се активира по подразбиране.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

FDFE0963-81BE-4123-A5BB-8D9CB3C6BB6E.pngИзлезе ъпдейт.

Редактирано от skpavlov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След запаметяване на разговара във files, се чува отлично, но през приложението се чува тихо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като пуснеш записа има опция да го чуваш на спикер, по дефоулт върви на слушалката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...