Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

WWDC 2015


koksibg

Recommended Posts

Вече свалям iOS 9 за телефона и таблета. Нещо, което ми направи впечатление е, че са написали, че няма връщане назад от бета версията.

Затова смятам да изчакам отзиви преди да се закача на клона с основните си дивайси. :)

post-5071-0-99804600-1433792640_thumb.jp

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо важно за iOS 9 - ще е нужно около 1,3 GB свободно място на устройството, за да го инсталирате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло нямаше уау ефекта както минали години, какво мислите? Доста готини и полезни работи представиха все пак. Малко излагация сякаш с тази игра на Епик, а? И в крайна сметка май ще е добре да се учи суифт :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това което гледах като новости е едно...нищо!Явно другаде се крие изненадата;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми хареса само едно - цяла година имаше упреци как iPhone 6+ не се възползва пълноценно от този голям екран.

Сега можеха да поправят това, като добавят поне някои от новостите за iPad... :(

Също така, не мога да разбера колко години още трябва да минат, за да добавят елементарна за другите платформи функция - вибрация при натискане на клавиши от клавиатурата. Това е може би причина N1 да ползвам джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На някой направи ли му впечатление, че в началото на презентацията си направиха голяма гаргара с Гнусмас без дори да ги споменат? Те са единствените, които правят такъв тип театрални постановки за представянето на Галакси (жалъкси) моделите си.

http://youtube.com/watch?v=UDP1e17qDU4

Също разбрах, че за момента picture in picture работи само за клипове в Safari.

post-5071-0-42301600-1433838324_thumb.jp post-5071-0-46809400-1433838332_thumb.jp

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не чух за Апул Мюзик? Има слухове, че в по-неплатежоспособните страни (като нас :tooth: ) ще е само 3-4$, в такъв случай минавам от Спотифай на Апъл :)

Apple-Music-India-Russia-Pricing.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е на същата цена като спотито ще го тествам :) ако е на 9.99€ да си го слушат те

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че ще са сондирали за цената на Спотито по страни, ако е повече от 10лв никой няма да тръгне да се мести за едната хубост

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само заради 6-те юзъра си струва местенето. Писна ми аз да слушам, приятелката ми да ми сменя песните. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лесно решим е проблема ако не слушаш нещо онлайн , демек което не е свалено на телефона. Минаваш в офлайн моуд и си готов.

Редактирано от Kery70
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Само заради 6-те юзъра си струва местенето. Писна ми аз да слушам, приятелката ми да ми сменя песните. :biggrin:

В Спотифай срещу 15 лв. можете да го слушате двамата с два премиум акаунта. 20 лв. за три мисля беше и т.н. Family Plan мисля се води.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...