Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Решено: Датата за форумна среща е 30.05.2015 г.


Alxx®

Пролетна форумна среща 2015  

33 гласа

Нямате разрешение да гласувате в тази анкета или да видите резултатите от анкетата. Моля влезте или се регистрирайте за да гласувате в тази анкета.

Въпрос

Гласувайте за дата, че докато го мъдрим и ще минат пак два месеца. Оставил съм опция да се гласува за двете дати, т.е. за хората, които и двете дати ги устройват.

Мястото е Мр.Пица в кв. Лозенец. Намира се на бул. Черни връх №38а, срещу някогашния РУМ(мисля ул. Люботрън се падаше като пряка). Етажът е просторен и побира доста народ, една среща вече е правена там.

Едит:

Датата е решена, че докато гласувате и опцията за 29-ти изгоря. Срещата ще е на 30-ти, на посочения адрес от 19.00 часа.

Моля желаещите да дойдат, да гласуват за 30-ти в анкетата - така ще изброим по-лесно колко места да се осигурят(не, че ще върнем някой незаписан :smile: )! Винаги всички са добре дошли!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Съгласен съм и за двете.

Мястото ще бъде предложеното от началника,нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моля да гласуват само тези, които ще дойдат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз за момента смятам,че ще мога да дойда, но на 100% ще потвърдя през седмицата, преди срещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Единствената причина поради която още не съм гласувал е заради финала за купата в България. За момента няма официална информация, но най-вероятно е да бъде 30-ти май в Бургас. В момента в който извадят официална информация, ще гласувам за другия ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямам проблем и за двете дати :) Време беше да се раздвижим малко! Пишете ме +1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За 30-ти няма да мога, но за 29-ти съм 99% в СФ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хора, вие не ходите ли по сбирки на випуските си? Края на май е супер неудобен за среща на форума. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защото?

На две абитурентски съм и пак ще успея да дойда...

Ако има желание-намира се начин ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Казах го в другата тема - ако беше в Стара Загора или Пловдив пак щях да дойда...

Да не говорим,че и при теб да я бяхме организирали - пак щях да намина.

П.П.

16-17 този месец можем да спретнем нещо и в Бургас или поне да пием по кафе(бира).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля 19:00 е приличен час. Та от 19:00 до 5/6:00 сутринта, когато и да дойдеш няма да е късно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблем ли ще е,ако взема някой с мен - не знам как са местата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма проблем.

Датата ще е 30.05.2015г. Моля всички които са гласували за нея да потвърдят, че ще дойдат и всеки да каже колко човека ще вземе със себеси за да уточниме бройката.

Капацитета е 40/50 човека така, че няма проблем да се записват хора които не са гласували.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Датата е решена, че докато гласувате и опцията за 29-ти изгоря. Срещата ще е на 30-ти, на посочения адрес от 19.00 часа.

Моля желаещите да дойдат, да гласуват за 30-ти в анкетата - така ще изброим по-лесно колко места да се осигурят(не, че ще върнем някой незаписан :smile: )! Винаги всички са добре дошли!!!

Ако някой идва с компания от повече хора, нека драсне един ред с бройката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз +1 със сигурност.

Има вариант да взема още двама човека с мен,но за това ще пиша допълнително другата седмица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не мога да потвърдя толкова рано, ако идвам може би ще съм +1, но за момента още не е сигурно, съжалявам. Почти е сигурно, че ще дойда, но зависи от половинката да не ме изненада неприятно точно тогава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лъчо, ти като си женен к'во лайкваш на MMJ поста, да не ти сложат водомер?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Те и двете чехълчета се барат големи женкари, ама... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще ви кажа аз на двамата ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...