Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iBlueNova a.k.a. iBluetooth


opaa

Recommended Posts

iBluetooth е програма с която може да използвате Bluetooth-a на телефона си пълноценно.

Ето и как да я излекувате. smile.gif

1. От Cydia си инсталирате iBluetooth 1.0.8.

2. Дърпате си http://itunes.apple.com/linkmaker/ (разархивирвате файла, например на Desktop-a)

3. Влизате си в телефона чрез WinSCP, iFunBox или друга

4. Отивате (ако отваряте с i-FunBox) директно в /Application/iBluetooth и в тази папка iBluetooth просто копирате файла iBluetooth_ (който разархивирахте на Desktop-a)

5. Рестартирате телефона.

Това е начина ако нямате регистрация в xSelleze.

Другия вариант е да инсталирате iBluetooth направо излекувана.

Налична е в Cydia в сорса на xSellize (трябва да имате регистрация в сайта им)

Сорса е http://xsellize.com/cydia/user-pass/, където user е потребителското ви име в сайта им, а pass - паролата ви.

Трети вариант:

Добавяте това репо http://clubifone.org/repo/ в Cydia. Намирате iBluetooth, инсталирате и няма да се налага да заменяте нищо.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а някой пробва ли да получи файл с тела щото аз пробвах но при мен само праща но не полу4ава дава фейл другото устройство

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да разбира се. Няма проблем с приемането.

Ето телефона от който пращам.

nynhh3oczhlchhek32g6.jpg

Ето го приемането на файла.

ttsmttn1pvs3iejbywl9.png

Трансфера.

l84pmyt07fda8p29q1rw.png

Крайния резултат.

msjn19qrxzyd6ht2xa7k.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно, при мен дава Sending Faild. Аз съм с Нокия Е71

Edit: Някой може ли да ми каже за какво се получава така, все ми дава Sending Faild и реинсталнах апликацията и пак и реснах и нокиата и айпфона и пак не иска да приема, а само праща.

----------

Пиши грамотно! Следващия ти неграмотен коментар няма да се редактира, а директно ще се трие!

mupo

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпробвах програма с доста модели телефони, проблем имах единствено при един Sagem - нито получава, нито праща към него. Също така с един лаптоп Toshiba A200 - телефона праща без проблем, но не получава файлове от лаптопа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всичко инсталирах както е описано,рестартирах телефона, но като стартирам програмата ми дава този ерор:

"Unable to start the stack,please try restarting the aplication.If the problem persist,try rebooting the device"

П.С: Рестартирах още веднъж телефона и стана ;)

БЛАГОДАРЯ !!! Ето това сега е описание!!! ... де да бяха всички теми така ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна:

Когато искате да излезете от програмата, натискайте големия червен Х намиращ се горе вляво в таба Home, а не с натискане на Home бутона на телефона!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз и приемам и пращам без проблеми. Само с Нокиа 5800 зацепва на 99.70% но си го приема после.

Дали не е от това:

drd1rs.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , извинявам се за предишните ми отговори, но опитах да оправя програмата и не става при мен махнах я от телефона ,рестарирах и пак я инсталирах и пробвах докато е така инсталирана с тестовия период за да проверя дали не се бъгва при кракването....но уви пак ми дава че не може да получи ...пробвах да пратя от компа и от телефона си ,но отново не става..

сега сложих крака по начина описан горе и рестартирах телефона и отново ми дава на нокиата Sending Feild....

Моля ако някой има идея какво да направя по въпроса нека да ми пише ЛС ...

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не тръгва защото не изпълнявате точка : 5. Рестартирате телефона. И сичко рабори ;) мерси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пробвах абсолютно всичко както е казано и въпреки това не става моля дайте съвет ....

да не би да трябва да имам друга апликация качена без която да не мога да приемам??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4o3uto, замислял ли си се, че може да няма решение на твоя проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откажи се бе човек. Толкова ли ти трябва да пращаш/получаваш файлове? И като го получиш какво ще го правиш? Аз я имам от самото начало и мога да кажа, че досега съм пратил един файл и то за да видя дали работи. Не че нещо, ама програма от такъв вид е много малко използваема за iPhone. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами има го защо да не го ползва :razz: Пробвай да добавиш това репо http://clubifone.org/repo/ в Cydia. Намери iBluetooth и няма да се налага да заменяш нищо, няма да задаваш и права. Исталираш и ползваш. Пробвай да видим така дали ще стане. А може и наистина да се окаже, че няма решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пробвах абсолютно всичко както е казано и въпреки това не става моля дайте съвет ....

да не би да трябва да имам друга апликация качена без която да не мога да приемам??

В архива който сваляш са два файла вътре (IGNORE и iBluethooth_). Копирай само iBluethooth_ без IGNORE.

Рестартирай и кажи как е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

правя всичко както трябва копирам само това което трябва рестартирам и не става пробвах доста пъти вече

Сега ще пробвам с метода на Shaman

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както съобщават iSpazio, в новата версия на програмата iBluetooth 2.0 ще бъде осъществена пълна подръжка на iPod touch 2G. В момента не е така.

Le novit? saranno tante ma per il momento posso anticiparvene soltanto una, ovvero il supporto all’iPod Touch 2G. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...