Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iBlueNova a.k.a. iBluetooth


opaa

Recommended Posts

При мен работи бсичко перфектно.Много се радвам.Сега утивам да се надувам на едни младежи сьс htts. ;):lol::lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен работи идеално , но понеже предимно си пращам песни това , че не отиват в iPod-а бая ме дразни , но ще си изчакам докъто някоя версия оправи това :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам ...

Когато пращам аз даден файл: мп3, снимки, картинки ... каде мога да ги намеря ... че има 5193415 папки :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От настройките горе в дясно колелцето и вътре Save Path, можеш да си избереш сам каде да ги праща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисълта ми беше ... Когато аз пращам ... ?

Ах...Не чета май. Ами зависи какво ти трябва. Снимките е ясно...Директно от бутона или /var/mobile/Media/dcim/100apple ;) За качените мп3, чесно да си кажа не са ми трябвали... Сега ще поогледам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

при мене инсталацията стана всичко си е ОК . Но искам да питам как се изпращат мп3 и тн. смисъл от друг телефон като се праща как може да си ги гледам получените файлове ? А и как мога да пращам от самия I-Phone :smile: Защото като намеря файла и цъкна на него ми пише Select a device и почва да ми търси телефон да го пращам , а аз не искам да го пратя а да го видя хаха :)

П.С. Мерси предварително ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

при мене инсталацията стана всичко си е ОК . Но искам да питам как се изпращат мп3 и тн. смисъл от друг телефон като се праща как може да си ги гледам получените файлове ? А и как мога да пращам от самия I-Phone :smile: Защото като намеря файла и цъкна на него ми пише Select a device и почва да ми търси телефон да го пращам , а аз не искам да го пратя а да го видя хаха :)

П.С. Мерси предварително ;)

Първо чети,после пиши!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За прослушване на .mp3 от файловата с-ма си инсталирай dTunes или iFile от cydia. Особено полезна е iFile-с нея можеш да прослушваш,преглеждаш,триеш, променяш права и пр.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имали начин като ми пратят някоя мп3, тя директно да иде в плеъра (Ipod) ... каде трябва да запаметя дадената песен ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случайно някой да е пращал на друг телефон(да не е Iphone) снимки правени с камерата на телефона защото аз като пращам не могат да ги отворят а като пращам снимки сваляни от интернет ги отварят да не са в друг формат тези от камерата и за това да е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

незнам дали някой се е сблъсквал

но аз имам следният проблем . Инсталирам си програмата по този начин

Добавяте това репо http://clubifone.org/repo/ в Cydia. Намирате iBluetooth, инсталирате и няма да се налага да заменяте нищо.

програмата работи всичко е ОК но немога да получавам само пращам

в момента в който ми пращат дава faild

направих го по същия начин и на тела на един приятел същото ако аз му пращам той не може да получи и обратно

и 2та телефона са 2Г , 2.2.1 фирм

:confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали говоря за същия начин на качване като вас , но на мен Bliethooth-а ми от iSpazio , а не от посоченото от теб репо . После замених файла и готово .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали говоря за същия начин на качване като вас , но на мен Bliethooth-а ми от iSpazio , а не от посоченото от теб репо . После замених файла и готово .

трябва ли да заменям пак файла

след като я инсталирам излекувана

по т.н. 2ри начин?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@eek, по начина, който си описал като първи, програмата върви без проблем!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 2 тела пробвах и на 2та едно и също

само пращам при опит да ми пратят веднага дава faild така де да не се повтарям сега ще пробвам и това

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен всичко е наред, мога да получавам и да пращам.

С Nokia и Sony Ericsson нямам грижи, но с HTC примерно нестава :idea:

Качил съм я от iSpazio, после замених файла и готово.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

незнам дали някой се е сблъсквал

но аз имам следният проблем . Инсталирам си програмата по този начин

Добавяте това репо http://clubifone.org/repo/ в Cydia. Намирате iBluetooth, инсталирате и няма да се налага да заменяте нищо.

програмата работи всичко е ОК но немога да получавам само пращам

в момента в който ми пращат дава faild

направих го по същия начин и на тела на един приятел същото ако аз му пращам той не може да получи и обратно

и 2та телефона са 2Г , 2.2.1 фирм

:confused:

Задал ли си от настроиките да е видим :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...