Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iBlueNova a.k.a. iBluetooth


opaa

Recommended Posts

Всички имат такива проблеми. Мойте днес - около 453347 пъти. Преинсталирай веднъж, опитай пак. Имай предвид че това е нестабилно приложение, кракнато на всичкото отгоре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен много по лесно ще бъде ако всички ползват email. В крайна сметка това е миналото това е и бъдещето. Всички тези мъки за ММС и блутуут са безмислени според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За ММС съм съгласен, но съгласи се че не всички ползват мейл на телефоните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом са си купили този телефон ще се научат да го използват. Аз също предпочитам трансфер по mail, нали mupo? :biggrin:

mupo: Тъй вярно. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е да но все ще устискат малко докато се приберат вкъщи или офиса. А бабите дето нямат компютри едва ли гледат внуците от някой лъскав телефон и ги чакат да дойдат да качат снимки по блутут или да пращат по ммс :biggrin:

Само се замислете, познавате ли някой който ползва блутут и ММС и да няма електронна поща?!? Аз лично не познавам такива хора :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3GS/16gb/ultrasn0w/3.0.1

Някой да има информация дали скоро ще може да се ползва iBluetooth на гореопоменатата конфигурация :question:

Пробвах какви ли не репо-ве, замествах файлове, излиза ми постонно грешка или забива на начален екран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега ще се свържа с Ванга в отвъдното, и ще поискам нужната информация, кога, аджеба, проклетите разработчици, ще направят така, че желаният iBluetooth да забачка на пустия 3GS... :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Идея защо като тръгна да пращам файл крашва. Изкарва ме главното но иконата на синя зъб си седи активна, но нищо не става. ифон 3г 16гб фв 3.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

georginn, изненадай ме и бъди първия който е прочел цялата тема! 83659619586 пъти е обяснено : Това е НЕСТАБИЛНО приложение, кракнато на всичкото отгоре!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа честно....Аз си го закупих и пак си остава същата боза.След няколко стотин опита,може и да си изпратя нещо,което ми трябва много :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз темата съм я прочел просто питам някой ако има идея или се е сблъсквал и го е оправил дали знае. А че е нестабилно много си прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След няколко преинсталации от различни сорсове се убедих че с някои телефони по никакъв начин не се "разбира".

Все още има проблем с някои нокиа и самсунг докато с другия ми тел(HP WM 2003SE) - никакви ядове. Приема и предава без отказ. Е, почти :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Добър вечер моля ви кажете ми каде мога да намеря текстов файл като ми го пратат помогнете ми мерси предварително

Sladichuk: Не само, че не си запознат с правилата, не само, че не се съобразяваш като ти се прави забележка, ами и не се усещаш, защо се трият постовете ти.

На секундата заминавай ТУК, и преди да изчетеш всичко от А до Я, вкл. и правилата за ГРАМОТНО задаване на въпроси, не се връщай да пишеш в другите теми!

Ако не го направиш, почвам те със санкциите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като влезнеш в самата програма, на първата страница, има едно зъбно колело (settings).Там можеш да посочиш в коя директория да ти се запазват файловете или да видиш къде е вмомента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочел съм, питам:

Каква е разликата м/у bluetooth дето се пуска от SBSettings и този? Ако пусна първия - вторият ми се крашва. А и не си спомням/не виждам в репотата друг да съм слагал изрично.

10х.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SBsettings управлява фабричния stack(все едно "профил"), който е САМО за слушалки. iBluetooth e за трансфер на файлове(отделно е от вградения - като различно системно приложение) - нормално е единия да скапва другия. Аз например имам трети стак - за външна нави антена и след като съм го пускал, iBluetooth-a не работи докато не рестартирам тел-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Специална благодарност на very_smart, изпълних точно каквото е написал и успях да направя трансфер от Сони Ериксон К850и!!

Мерси много!

Само има малка промяна в репо-то на xSellize:

http://cydia.xsellize.com

без юзъри, тирета, пароли

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Може ли да се инсталира и да върви iBluetooth на iPod Touch

и ако може как

изчеотх всички теми и пробвах всичко за iPod touch 2G 3.0

Но не тръгва изписва ми грешка

а на iPhone 3G 3.0 траъгва без проблем както е описано във форума

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След многото загадки и допитвания, защо се бави iBluetooth, разработчиците отговориха следното. Новината се е родила преди броени часове.

I would say to all that I’m still working on iBluetooth version 2 (no, i didn’t run away with money) . As said before, version 2 will be compatible with FW 3.x and with iphone 2g, 3g, 3gs & ipod touch 2g. I had to stop development this summer because of personal problem. No date defined right now, will try to release it as soon as it’s usable. Thank you for your patience.

...или опростено преведено:

"Бих казал на всички, че аз все още работя по iBluetooth версия 2 (не, не съм избягал с парите). Както вече бе казано, версия 2, ще бъде съвместима с FW 3.x и с iPhone 2G, 3G, 3gs & iTouch 2. Трябваше да спра развитието през това лято поради лични проблеми. Няма определена дата засега, но ще се опитам да го представя след като се уверя че работи. Благодарим ви за търпението."

Аз лично се надявам това наистина да е по-скоро. Ако има някакви пропуски или неточен превод, моля да бъда извинен. Това е. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз до колкото чух някъв MeDevil работи по iBluetooth 2.0 и ще излезе скоро из интернет.Хубавото на този блутот е че ще работи и на iPod Touch 2G и iPhone 3GS с софтуер 3.x тоезт 3.1 без проблеми както и за всички останали :Wink: Ще чакам с нетърпение да я пуснат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

iBluetooth 3.1.08.deb

[download:17vg9t90]http://dox.bg/files/dw?a=bd634220f0[/download:17vg9t90]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iBluetooth 3.1.08.deb

[download:bwftknp8]http://dox.bg/files/dw?a=dd9f63c8fc[/download:bwftknp8]

Не разбрах, тази версия става ли за 3гс?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...