Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iBlueNova a.k.a. iBluetooth


opaa

Recommended Posts

Някакъв заместник на iBluenova за момента? Един приятел упорито ми твърди,че от iPhone не може да се прехвърля и да се получава нищо освен от други iPhone-и,а с моя iPhone 4 без iBluenova няма как да му докажа,че е в грешка.

ПП:Хванахме се на бас за по 50 лева така,че ако някой ми помогне ще съм благодарен :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай му ги...или си купи 2G.

Срамота бре - напиши си града на кирилица! Намираш се в български форум!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи от някой 2g на заем колкото да му покажеш. После ни правиш маса да ги изпием. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз на такива дет искат да им прехвърля нещо казвам че телефона е направен точно за мен, защото съм Haters и не давам нищо.:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

overlord_blade не им се нервирай за глупости.

Хвани им прати някоя снимка от мейла ти та като се приберат да си ги получат вкъщи. И нека тогава да ти се присмиват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Свалих си iBluenova сложих файлчето в директорията, но като пусна програмата и блутуута и телефона не е откриваем, а като искам да изпратя нещо ме изхвърля, преинсталирах я но пак същата история. Някой с подобен проблем?

и аз си инсталирах вчера отварям го но не намирам устройства, та въпроса ми е КАК мога да го трия? Седи ми на екрана с една друга 18+ програмка дет г инсталирах незнам как.Благодаря ви предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ще опитам от Сидия да го премахна(незнайно как),но ще опитам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

вчера си свалих iBlueNova.ipa от един сайт но като я стартирам влиза и ме изхвърля, та ако някой я има читава да я качи:??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А, да попрехвърлиш темата, вместо да ровиш за глупости в гугъл? Всичко което ти трябва е тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

понеже никога не съм записвал .deb файлове и затова се бръкнах в GOOGLE за да си потърся .ipa с мисълта че като я сложа с iTunes ще е супер лесно и бързо... но явно не съм попаднал на читава версия... Преди си я смъквах от Cydiata безплатно на всеки две седмици защото ти дава Trial ползване но от скоро не се получава и си мисля че вече са премахнали тази опция и трябва само да си я закупиш..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи остава само да потърсиш във форума как се инсталират deb файлове и си готов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хммм...и да поразгледаш цялата тема, как от сидиа да качиш "излекувана" версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление на моя телефон не иска да намира никакви дивайси. Говоря за iBlueNova. Инсталира се, тръгва, давам да търси дивайси и нищо. Нито мен ме намират. Пробвах от три различни репо-та и е все същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, толкова много изчетох, че ми се замая главата. :blush: Значи не върви и толкоз. А тогава каква алтернатива да ползвам, защото има няколко неща на съквартиранта на телефона, които искам да имам, а освен през блутут не се сещам как да стане?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

с Iphone 3GS съм, с iOS 4.0.1.

Изчетох доста от темата, понаправих някои неща и видях, че не става. После попрелистих малко по-актуални постове и видях, че проблема е в по-новата версия на iOS-a. Та въпроса ми е: Има ли актуална "излекувана" Ibluetooth или IblueNova, която да върви от 4.0 на горе ?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е :censored2: постовете от 10.03 неактуални ли ти се струват? И са само един-два по-нагоре...

Чакаш търпеливо и следиш тук: Celeste

П.П. Отрази версията iOS и уреда в профила, ще улесниш всички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю ще те помоля да се успокоиш малко и да ми прочетеш поста отново. Там съм писал именно това, че последните постове са по-АКТУАЛНИ и именно от тях ми стана ясно как стоят нещата.

Иначе що става дума за профила ми - отразих всички данни, секунди след пускането ми на поста...не знам къде си гледал.

Иначе заедно със всичкото нареждане, благодаря за пуснатата информация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...