Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iFile


dViktor

Recommended Posts

  • Отговори 393
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Grievous

    64

  • Alxx®

    36

  • The Shaman

    31

  • BANNN

    22

Нещо бъркаш. Рестарт и след това респринг направи ли?

да първо направих папките, после рестарт и след това респринг. Иконата се появи в менюто но в самата програма пише че не е регистрирана, нямам идея защо. Да не би защото преди това съм инсталирал другата и версия от Сидия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е по-стара версия няма проблем, но ако е същата като в деб файла я махни първо от Сидия и опитай пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега влезнах пак във нея и ми написана че успешно се е регистрирала, не знам защо не стана при първото влизане, сега всичко е ОК. Мерси за помоща...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирал съм deb фаила,премахнах я от Cydiq и я качих наново,но пак ми иска регистрация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всички които ползват файла на Мупко- процедирате по гореописания метод, като в полето за регистрация пишете wortel.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мже ли някой да ми каже как се задават 0755 права? Другите две ги мамерих, ама не ми дава да създам папката?? ПЛС малко хелп?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извини ме за въпроса сигурно е много прост ,но когато отида тук в Айфайл нямам нищо!

Конкретно ме интересува как да местя файлове от Даунлоудс в ай-под

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аудио и Видео не можете да качвате на устройството си в iPod.app без iTunes!

Всъщност има програми които уж качват, но след това възникват проблеми. Същото важи и за снимките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ОК, iFile ми се ъпдейтна до последния, инсталирах деб файла (изЧезна след рестарт и респринг) но пак ми иска да регистрирам iFile?!? ..пак сложих деб файла, но този път си седят два зипа!?!? ..нещо изпускам ли??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок при мен се регистрира като на мястото за email написах wortel..след това респринг и вече показва че е регистрирана.....но като се опитах да редактирам файла(за премахване на Call Forwarding ) не ще да запаметява промените , а досега винаги съм го правил с iFile.някакви идеи..Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Копирай файла в друга папка "Downloads" например, именувай го и след това го върни и замени със стария.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо по мойто питане (по-горе)??

Изтрил ли си преди да сложиш .deb програмата инсталирана със Cydia ?

Вчера махнах платената версия от Cydia и после инсталирах .deb приложението и нямах никакви проблеми

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

domtoreto, колко пъти трябва да се цитира този пост докато го видиш?

Всички които ползват файла на Мупко- процедирате по гореописания метод, като в полето за регистрация пишете wortel.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Последната версия на iFile v1.0.1-1 напълно излекувана може да свалите от репото - http://repo.sinfuliphone.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно излекувана, но почти при всяко включване ме пита дали искам да регистрирам..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Koko, погледни три мнения преди твоето (това на mupo) и се загледай какво пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Всеки път когато се опитам да променя нещо ми излиза

img0015z.th.png

(Ако не се чете "File attributes could not be changed or only partially.") От какво се получава това?

С последната версия съм регистрирана по на mupo начина

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това означава няколко неща, напр. в момента има нещо отворено в програмата, файл от която се опитвш да промениш; by defаult на файла, директорията му, или на по–горната директория са зададени права, които не можеш да промениш, поне не през iFile.

Опитай през WinSCP да зададеш по–високи права на всичко, и ще си решиш проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...