Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Ъпдейтнах и аз! 5S-a се държи доста стабилно засега,забелязох бъг единственно в Settings когато ръчно се търси определено нещо,след това се появява бял екран и останки от това,което съм търсил.Новата визия на бележките много ми допада,свежа и интересна е.По-горе колеги бяха писали,така че не съм единственият на който горе в ляво пише само iPhone без име на оператор и сигнал,а също и не показва когато е включено 3G-то.Кофти,дано се намери начин да се оправи че дразни много.Като цяло свеж ъпдейт,определено грабва окото,но подобренията по Siri според мен половината няма да могат да бъдат прилагани в България :/

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И все пак е Бета 1,има още доста вода да изтече до финала :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен сякаш отнема доста повече време (направо двойно, преди да го рестартирам, стоя на 64% сигурно едно 20 мин) да се зареди телефона като е закачен към компютър а не към електрическата мрежа.

ъпдейт: сега го закачих към ел. мрежа и сякаш започна да се зарежда нормално.

Редактирано от midnight
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой използва ли iCloud Drive приложението,защото аз не го намирам налично при мен?

П.С Връщане назад към 8.3 има ли все още?

Редактирано от evgeni_77
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Трябва да се пусне от настройките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако питаш за това на Multitasking-а където излизаха отгоре, вече са го махнали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не му беше там мястото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В Phone.app не случайно има фаворити. По-логично ще е да може да си сложиш икона на Home screen, отколкото да ги тикат в multitasking. И това ще го измислят в някоя следваща версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То остава и Фаворити да няма!То и сега можеш да си сложиш икона на home screen!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Икона за контакт ли? Аз това имах предвид. А фаворитите са си на мястото. ;)

Много е готина новата функция за местене на курсора/селектиране на текст. Толкова по-удобно е от стария вариант.

Не се сдържах и тегля El Capitan в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пиши за капитана как се държи , аз и аз много се двоумя ама май ще изчакам да пуснат публик бетата.

Редактирано от midnight
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно икона за контакт!Няколко приложения имаше такива в стора!Само,че преди 2-3 години съм ги ползвал и не се сещам!През сафари ставаше врътката също!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тъкмо щях и аз да кажа че функцията за маркиране с двата пръста е много яка, copy, paste, cut така озвадени са също чудесни, а и insert към мейлите със документи от облака също ми е доста полезна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Опитах над 10 пъти и повече чрез рестарт на телефона да се върне името на оператора и индикатора за сигнал,но без успех за съжаление :( май май ще връщам ако все още е възможно,защото така без обхват,без изписване дали е пуснато 3G-то не е работа..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много е готина новата функция за местене на курсора/селектиране на текст. Толкова по-удобно е от стария вариант.

SwipeSelection;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Опитах над 10 пъти и повече чрез рестарт на телефона да се върне името на оператора и индикатора за сигнал,но без успех за съжаление :( май май ще връщам ако все още е възможно,защото така без обхват,без изписване дали е пуснато 3G-то не е работа..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ако си качил без dev , от това е ,под нагоре го коментирахме, няма смисъл така да се качва ...

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

на айпада се държи съвсем приятно

Редактирано от slaf
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вкарваш телефона в DFU режим и пускаш Restore.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не веднъж съм казвал - iPad Air е най-добрия хардуер от всите ус-ва :biggrin:

8163452.jpg8163453.jpg8163454.jpg8163458.jpg

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...