Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

При мен два пъти тръгва и дропва, явно сме прекалено много маймунки на клона.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако ще правите нещо сега, правете го през iTunes. В момента никой не може да ъпдейтне ОТА.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо много лагва и работи тромаво. Това са ми първите впечатления.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

9.1 е супер :)

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да 9.1 наистина е много добре , а сега свалям официалнта 9.0 да видим и тя как ще е :)

Пс:грешка 1671 означава че в моента сървърът не е намерен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Единственото, което открих на официалната деветка е, че ми бяга сърча нагоре, но предполагам след рестор на чисто ще се оправи

da3645d9ba755da9fb65a2cdab2a3384.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вече ъпдейтнах. Всичко е на 6. Както винаги Ейпъл са на висота. Приятно съм изненадан , че на Айфон 5 всичко върви без лаг.

Редактирано от aserrr
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ето такова мнение чаках, благодаря колега.. Скачам веднга. Чист рестор ли направи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз ъпдйтнах ОТА - никакви лагове нито бягащи спотлайтове, с 2 думи - перфектна работа :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гадното лагване на контрол центъра пак го има на iPhone 6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Горе до оператора ми се появи нова икона - слушалка със стрелка навън. Какво показва? Пренасочване на повикванията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

До сега нещата, които не ми харесват са:

- новия мултитаскинг. Може би ще е удобен за ползване чрез 3д тъч жеста на 6с, но с тези големи апп-ове трудно се открива този, който искаш, ако имаш много отворени. Също така по-бавно и трудно става бързото затваряне на няколко приложения.

- добавянето на спотлайт/проактив шит вляво на спрингборда. Щеше да е хубаво, ако можеше да се изключва или да се появява само отгоре като се swipe-не.

- няма Dynamic wallpapers. Рибките ще са 6с ексклузив като че ли..

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой забеляза ли, че в messages вече излизат снимките на контактите, но при 5 s не е така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Махнали са фунцията при двойно натискане на хоум бутона, най-отгоре да излизат последните набрани номера и фаворитите. Тъкмо им бях свикнал и са ги махнали!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравеите преди няколко дена сложих иос 9.1 от сайта на апле и сега не ми излиза да ъпдейтна някой знаели нещо по въпроса

Редактирано от GeCaTaA
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защото това е 9.0 а ти си с 9.1. Плюс това имаш и инсталиран бета профил!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми няма как да ти излезе ъпдейта като ползваш по-нова версия от актуалната в момента

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дали е добре сам трябва да го решиш. Едното е официален рилийз другото е бета.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...