Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Нещо странно се случва - затварям фейса, а след малко отново се пръква, първия път мислех, че съм го забравила, въпреки че винаги "убивам" всичко използвано, ама още два пъти след това вече не е възможно... Някой друг да е забелязал подобно нещо?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вижте сега един интересен случай с 5S на 9.1. При ъпдейт от itunes казва, че е ъп ту дейт. При опит за рестор с iOS 9 както е включен/дфу/рековери казва че фирмуера не е съместим. Оказа се, че в сайта били разменили линковете с този на CDMA версията, изтеглих уж правилната - iPhone6,2_9.0_13A344_Restore, и с нея същото и то на различни компютри. Идеи? модела е а1457

Редактирано от apomarinov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз забелязах че в облъка след 9 ми вика Last Backup: never. А в Manage Storage в iCloud се вижда един 1.4гб

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен не ми върна всички 200 снимки а само 75, за клауда става въпрос. Фото стийм. Защо така се получи, някой знае ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен също преди време ми изчезна един бекъп от клауда.Някой назад, каза че на Облака(не Тройния) не може да се разчита и май наистина е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ipad retina 3 е пълна мъка, ОС8 беше супер, след 9-ката всичко лагва и приложенията се стартират с 5-6сек закъснение чакане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Знам,че изисква време,но защо не ресторвате?Поне от 8 към 9 !Тези ъпдейти им нямам вяра.Особено ОТА

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега слагам 9.1 ако пак е така чист рестор го чака...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Знам,че изисква време,но защо не ресторвате?Поне от 8 към 9 !Тези ъпдейти им нямам вяра.Особено ОТА

Sent from my iPhone using Tapatalk

Според мен няма смисъл от ресторване. Като си качиш всички контакти, приложения, игри, снимки и като си оправиш настройките става същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз също мисля, че трябва да се ресторва на чисто, поне след голям ъпдейт, за да се премахнат евентуални остатъци от старата версия, но все още нямам възможност, събота сигурно ще отделя час и за това, въпреки че от както компютърът ми е с уиндоус 10, нещо му нямам вяра, а работещото USB е задното и ще е мъка, но дано мине добре... По мои наблюдения не е същото след рестор, по-пъргава е някак си системата, усеща се, макар и минимално.Нямам оплаквания, дори сърча спря да ми се размества, но му е време все пак за есенно почистване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам. Аз не съм очерован. На няколко пъти ми лагна здраво фейсбук и гадния 2-3 секунден лаг на звука при заключване на тела си го има пак от време на време. Толкова ли е трудно да се намери един телефон без никакъв лаг, само това искам

Редактирано от atshir
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Фейсбука си е лагав по начало, на мен ми се буди сам, въпреки че го чистя всеки път, но това си е паразитно приложение, едно от най-скапаните, независимо от операционната система.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Излез и влез в профила наново!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм много доволен от ios 9 и от бета-та ,и от самото OS .

Нямам никакви проблеми -поне за сега ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За фейсбук пробвайте Paper. Май го има само в щатския стор, но си заслужава да отделите 5 мин. да си направите един акаунт, за да го изтеглите.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защо нов акаунт,могат само да си сменят стора.Единствения проблем е,че трябва да видите някой пощенско код за щатския.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За протокола, след 9.0 айпад 3 лагваше повсеместно, ОТА на 9.1 (1.3 ГБ) оправи всичко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вързан съм към Wi-Fi обаче горе пише 3G, като вляза в Settings пише, че съм вързан и даже браузвам пред него, защото през 3G няма мегабайти. Със следващия ъпдейт сигурно ще го оправят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Повечето писали от снощи насам сте стари потребители и сте наясно с материята.

Добре де, повечето дропвания и проблеми с дадени припожения не се ли замисляте, че е от липсата (все още) на оптимизация и ъпдейт за iOS9?

Едно по едно ще ги оправят, стига ревахте.

Аз лично съм перфектно доволен от видяното и оптимизираното в 9-ката до сега и нямам нито една забележка.

Страхотна работа са свършили хората, че даже в обхвата (Мтел) и батерията виждам подобрение.

Всичко това още повече ме убеждава в правотата на решението ми да не скачам на S-класата.

За сега.

По-нататък ще видим. :biggrin:

пп. Ама си давам ясната сметка как ще върви 9-ката на 6S plus, ебаси...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Този път се осраха!Баси бозата

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То като човечеството, еволюцията тръгна накриво :tooth:

Всички скачаме у кюпа, пичове, каквото и да си говорим ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да кажа и аз за протокола. Лагва си яко! Да не излезе, че не уважавам мнението на Сашо (algor), но го казвам това с лага щото аз се бъзиках най-много. Т.е. признавам си:/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...