Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

И на мен до сега само абв ми правеше така, но този път го направи с всички акаунти.

Иначе ще ми трябва време да свикна със щрифтовете и малките букви на клавиатурата, но е добра промяна според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това YouTube audio как става?Пускам тубата и затварям очите?b4473c3488e11934ed671c194fff6d0d.jpg

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е то при абв на поп3, ясно че всички мейли ще са непрочетени, като наново се закачи акаунт.

Редактирано от morfei
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

АВV между другото имат приложение, не съм го пробвала, но го видях в магазина.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

4s след ъпдейт с iOS 9 никакви проблеми освен първия ден имах проблем с обхвата ,постоянно се откачаше от оператора ,но разбрах ,че като изкл 3G-то се оправя ,сега нямам никакви проблеми работи перфектно не забива ..... някой ъпдейтнал ли е 4s с 9.0.1 ,защото като потърся в списъка за кои телефони е ъпдейта въобще го няма ?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте колеги. Искам да попитам имаше ли вибрация при писане в ios9? Струва ми се, че след ъпдейта вибрацията ми изчезна, или аз нещо не съм в ред, но си мисля че имаше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вибрация при писане е характерна за АндроИд телефоните. Не е имало преди това в iPhone, или поне не е стандартно. Може би има опция за активиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ясно, значи няма смисъл да продължавам да търся из менютата :D Благодаря колега за отговора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нито ММС-а, нито hotspot-а мога да пусна след качването на 9-ката. Не знам какво става. Аако някой ги е подкарал към Мтел, моля да помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има тема където съм написал настройките за Мтел на 9-ката

Sent from my LG-D331 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Искам да си инсталирам официалната версия iOS 9, а в момента съм с iOS 9.1 public beta. Изтрих си профила и излязох от програмата, но получих последния ъпдейт. Трябва ли да се върна до iOS 8.4.1 през iTunes?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Още нещо странно при мен - за дните от 19-ти до днес свободното място след ресета де стопи от 9,2 на 7,7 ГБ, при едни и същи приложения... Толкова кеш никога не са ми събирали.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой има ли идея как се държи на ipad 3 ?

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След ъпдейтване към IOS9 приложението "бележки" се ъпдейтва ръчно след първото влизане в прилижението. Жената обаче без много да чете отказала ъпдейта. Някой може ли да подскаже как да ъпдейтна сега. Не откривам такава опция.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като отвори апп-а и даде назад за да си озбере от къде да чете белележките, горе в дясно трябва да има Ъпгрейд бутон.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Доста странно, при мен беше там

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега видях че в gmail бележките са по стария дизайн а на on my iphone са с новия дизайн и новите опции. Тоест би трябвало да се е ъпдейтнало приложението

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...