Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Здравейте, някой, който е направил ъпдейт до 9.0.2 може ли да сподели дали са оправили бъга с известията? Сега нямам време да го направя, пък и ако не са го оправили мисля да изчакам 9.1.

Благодарско :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Работи доста по-добре от 9.0.1.Заприлича на IOS.Какъв бъг,какви известия?Нещо съм пропуснал?

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не исках аз да го казвам това за бъга!

Наистина работи добре!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Понякога има проблем, не знам дали е от приложенията или от ОС. На Вайбър например, когато някой ти пише или те търси, не звъни и не вибрира, а само свети екрана. Същото се получава и при други приложения, след като съм минал на 9-ката. Четох тук във форума, че и други потребители имат такива проблеми, затова питах. В момента свалям 9.0.2 и ще видим как ще е!

Благодаря! Хубава вечер! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След ъпдейт към 9.0.2 батерията ми сякаш се държи както преди. Като цяло телефона се държи достс по-добре.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нищо ново не виждам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Казах, че нищо ново не виждам. Това си го има много отдавна. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@venciradkov5 потвърждавам на 9.0.1 имам проблем с нотификациите - някой ми пише а звук понякога йок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не само че няма звук понякога, но при мен и времето на нотификацята не се променя.Може и цял ден да ми стои и да показва, че съм получил примерно iMessage преди 1m.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен на IOS9.0.2 не ми се изсчистват нотификациите b81231d4a849b934c4714ee04cc0b78d.jpg12b816627fb457ad0c63ec295655a62c.jpg някой с подобен проблем

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това си и от оптимизацията на приложенията и при мен някой се изчистван, някои не.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля, че проблема с известията е от самите приложения, защото след като минах на 9.0.2. проблема пак си остана. Днес сутринта направих ъпдейт на Вайбъра и той засега се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

4S съм с iOS 9 и нямам забележки за сега. Освен днес забелязах, че на абонатите на които съм добавил рожденна дата, преди ми излизаше нотификация на lock screen. А след ъпдейт на 9 не се показва. Та съм пропуснал 2-3-ма рожденника да поздравя. Някой нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iPad Notification Center изглежда така на iOS9:

c7f1275453cd53d30d195b462dbc744e.jpg

Ще е интересно и ако на 6+измислят нещо подобно за iOS10.

via Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След доста ОТА ъпдейти до 8.4.1, направих бекъп през iTunes на iPad mini retina и след рестор и връщане на бекъпа от iTunes, от 750 Мб свободно място достигнах до 3.7 Гб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък след няколкодневно ползване на 6+ както си го ползвам аз - мачкане целодневно с браузване, 7 имейла, офис пакета, ФБ и 2-3 месинджъра и т.н., мога да кажа, че батерията определено държи по-малко.

От 1 година прибирайки се вечерно време имах батерия 20 до 30%, а сега съм с 10 и по-малко и два пъти дозареждах даже привечер, да не изключи.

Това си е моето наблюдение, разбира се и тези дни ще я срутя да падне до края и да изключи апарата и ще я оставя цяла нощ в изключено положение да се зареди, та ще видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен след ъпдейт до 9.0.2 телефона се държи доста зле. Батерията ми пада по- бързо и е една идея по бавен. Да се надяваме, че скоро ще до пуснат фикс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То забавянето е просто неуловимо, аз го усетих на 9, но после като направих рестора не виждам такова нещо нито при 9.0.1 нито при 9.0.2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами за мен е една идея по бавен. Не не нещо фрапантно разбира се. Най- вече се усеща като пиша, малко по тромава ми идва клавиатурата. Но батерията наистина не е ОК поне при мен. При 9.0.1 едвам го изхабявах за да го заредя вечерта а сега до към 7ч вечерта съм на червено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...