Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

kal1ch

Въпрос

Преди малко качих девятката на телефона.

Доста загря по време на ъпдейта и 5-10 минути след това, което според мен е нормално за всяка първа бета. Една идея по-муден е от 8.3, но ми се струва доста по-стабилен от предишните им първи бета версии. Слуховете за новия системен шрифт излязоха верни.

Сега го пускам и на iPad-а. Нямам време да правя много шотове, но ако някой го интересува нещо да пита и утре ще отделя време за всичко. :smile:

post-5071-0-37881400-1433795668_thumb.pn post-5071-0-74403700-1433795679_thumb.pn post-5071-0-94164600-1433795688_thumb.pn post-5071-0-40106300-1433795699_thumb.pn post-5071-0-84559900-1433795713_thumb.pn post-5071-0-27071100-1433795732_thumb.pn post-5071-0-99022600-1433795744_thumb.pn

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Пиша доста през телефона и не съм усетила забавяне на клавиатурата, а за батерията - аз все не успявам да я смъкна под 30-тина % и не си и правя труда, всяка вечер се зарежда, независимо на колко е, за да ми е спокойно на другия ден, мразя да влача кабели и се радвам, че се отървах от това задължение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

9.0.2 Върви чудно на 5S....Определено батерията се държи невероятно!!!

Безпроблемен ъпдейт през айтюнс..сега чакам Jail!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Направих това рестартиране с power off и home бутоните и положението при мен се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И двете. Явно нещо се е омазало, но вече всичко си е наред. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

f3db2149a1339a42235594b87dab2032.jpg

Леко бъгче , когато исках да видя кой ме е търсил! iPhone 6 9.02. Оправи се с рестарт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Рестартирай телефона. Преди малко ми правеше подобен проблем таблета на 9.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След ота ъпдеит 9.0.1 до 9.0.2 не ми разпознава входящите позванявания от контактите когато са без +359!

ИМА ли начин да го оправябез да променям всеки един контакт по-отделно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробва ли рестарт със задържане на 2-та бутона и евентуално ако не помогне - reset all settings.

В темата доста хора пишат, че помага.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Русев
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извинявайте за лаишкия въпрос но как мога да кача тези публични бети

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пробва ли рестарт сЪС задържане на 2-та бутона и евентуално ако не помогне - reset all settings.

В темата доста хора пишат, че помага.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Пробвах непомага!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам за вас, ама мен два дни ме разцепи тая 9-ка от проблемчета.

Едни такива дребни, ама достатъчни, за да ти скъсат нервичките.

4 пъти съм рестартирал днес, пфууууу...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Чак не ми се изреждат...

Не ми дава да добавя нов номер към контакти.

При писане на съобщение (примерно) изписвам дума, а на екрана нищо - застинал.

Трия, щракам по няколко други букви - не.

След 5-6 секунди изведнъж минават няколкото действия в рамките на секунда с букви, триене и т.н. и вече екрана е активен за писане.

7-8 пъти ми се случва при двойно натискане на хоум бутона да реагира след около 4-5 секунди и то насечено.

Ей такива работи.

Казах - нищо сериозно уж, а в същото време къса нервите, защото не са едно и две неща.

А във времето между тези проблемчета апарата е пушка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз единствено имам драми с някои нотификации които се показват на екрана но няма сигнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е много ясно. От както излезе iOS9 вече няколко пъти имаше ъпдейт на най-ползваните от мен аппове и все още драмата с нотификациите си стои.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен в началото (говоря още като излезе iOS9) имаше подобен проблем с Viber, но от доста време нямам проблеми с него. Може би си е до апликация. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз единствено имам драми с някои нотификации които се показват на екрана но няма сигнал.

Не е само при теб, аз съм със същия проблем. И не е от приложенията със сигурност, защото имаше няколко ъпдейта, а не се оправя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да много е дразнещо хората ми пишат а аз разбирам след дъжд качулка....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз имам същите проблеми с нотификациите

И аз имам същите проблеми с нотификациите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се получи нещо интетесно. Понеже сутрин обикновенно като стана първо проверявам синоптика през прилижението на телефона, от 6-7 дни се получи тази икона е долния ляв ъгъл

7670cabc0afa6b5b96fa07f538a0b9f9.jpg

И тази икона я имам само за около 5-10мн след като разбутам телефона. След това през деня я няма. Отварям я както камерата с плъзгане нагоре и ми зарежда синоптика. С две думи имам шорт кът но само сутрин. При някой да има нещо подобно?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...